Різниця між емісійною і чаклувати

Ну я в принципі закінчив існуючої манги і аніме, і я до сих пір плутають. Яка різниця між емітером і фокусник? Що кожен може робити те, що інші не можуть?

+485
Aileen Stewart 16 лип. 2011 р., 16:28:48
27 відповідей

В аніме, які були запозичені з манги, якщо він відповідає манзі, то це буде неухильно слідувати йому (Сталевий алхімік Братство) або відхилятися від лінії манги сюжет (Оран середньої школи хост клуб, Сталевий Алхімік Оригінал). З мого досвіду, відхилення від манга аніме зазвичай відбувається тому, що манга ще триває і оригінального наповнювача не вистачає.

Враховуючи, як Наруто аніме і манга все ще триває, мені цікаво, якщо аніме Наруто відхилився від манги до точки, де вона могла б розірвати спадкоємність з манга

Наприклад, у 2003 Сталевий Алхімік аніме розриви безперервності:

в лабораторії 5 або коли ми дізнаємося, хто неробства і гніву

+947
Slava Kulpichev 03 февр. '09 в 4:24

Вона знає, що сучасна магія, і всі знають, що вона знає, просунута магія, тому що вона малиновий Демон. Вона написала записку і авантюрист в якийсь момент, але чомусь тільки людей, вона приваблює не шукаю кваліфікованого мага, хоча багряні демони, мабуть, у високий попит.

+885
Archit Sharma 4 лип. 2010 р., 00:00:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Хомут колективних нараховується за оригінальний дизайн персонажів з Код Гіас. Оскільки фактичні дизайн персонажів був зроблений Такахіро Кімура, які саме струбцини роль в Код Гіас?

+799
Hafsa 21 лют. 2017 р., 11:10:26

Ключі регенерації у часі. Це підтверджують і рано у фінал великих АРК манги, яка ще почати в перезавантажується Фейрі Тейл остаточної аніме сезону, але це незначні спойлери

https://fairytail.fandom.com/wiki/Aquarius у Альварес імперії дуги

Через рік, Водолій з'являється (за власним бажанням) з пролила вазу з водою, порятунок Люсі від гніву (спойлер)....Тоді Водолій приступає до радісно обійняти Люсі, і пояснює, що одним з ключових водоноса сплив десь у світі, і що небесний дух короля тимчасово відкрили її ворота, що дозволило їй зберегти її

Тому найбільш імовірно, що хтось зробив жертвувати ключем, щоб закликати його, а потім на ключ регенерується і повторно введений оборот.

+724
teewuane 25 жовт. 2016 р., 06:19:20

Згідно з моїми дослідженнями, багато джерел вказують на нормальне аніме підходу. Це не дуже відрізняється від звичайного аніме з рідкісними еро сцен.


Блог рожевий ананас (японський, можливо, не для офісу!) згадується як запис сесії для дорослих аніме, хлопчик зустрічає гарем анімації (Writeaprisoner.com, можливо, не для офісу!), було зроблено:

[...] Навіть якщо вона не спрямована на цілі, інші ніж звукорежисер, який повинен був направити в. о., головний персонаж Наокі Shindou за сейю і 4 жіночих сейю увійшов в кабінці запису, оточуючи його як оригінальний твір гарем ситуації, а потім голос запис була зроблена (ЛОЛ).

(...проте, формулювання "не спрямоване на мета" та існування "будка запису", здається, натякають на те, що це не звичайним способом вони це роблять)

Є також деякі фотографії із студії звукозапису, хоча його не показують процес запису (цензура зображень за однією, потенційно відволікає від роботи!).

(Джерело (японська): сам сайт-це, напевно, не еротику, але нинішня тема NSFW як зазначено вище)


Крім цього, я міг тільки взяти деяку інформацію з японських онлайн-дискусії:

 • Як сейю записують свої голоси на дорослий аніме?
  • akatsukinops: це те ж саме як нормальне аніме (всі стоїть перед Майком), навіть на аніме хентай. Ну, є ще 1-на-1 запис, просто як підхід эроге.
   Насправді, жінка-сейю, які виконані в постільних сценах в деяких нормальних аніме заявила, що хоча вона була дуже збентежена, тому що там був голос актора поруч з нею і з-актор, вона виконується саме в кінці.
 • Як психічний стан сейю в аніме хентай і эроге?
  • akatsukinops: ось коментар від жінки-сейю на годину-сцени з нормального аніме:
   1) під час запису, вона носила капелюх до рівня очей, тому що вона була збентежена.
   2) там був чоловік у ч партнера сейю просто поруч з нею, і вони записали голос.
   3) вона може тільки особа спереду (сценарій та монітор), вона не могла бачити з-суб'єктів (поруч) і персонал (за) повністю. (Зараз вона пройшла прослуховування на Х-арені і з'явився на дорослих працює анонімно/на інше ім'я)


 • Як сейю записують свої голоси в H-аніме?
  • коментар #9: я (жінка) сейю. Адже там теж не Ч сценами, вони закінчать так само, як інші (нормальні) аніме, але є й ті, хто записувати голос 1-на-1. Коли це Ч-сцена, у кожного стояти перед власними Майк. [...]

Поки вона не запитала, я покладу інформація про эроге голос теж запис.
(Також, це тому, що я не міг знайти багато інформації про запис голосу фактичний аніме хентай. Він сплутався з АВ з сейю тема, яка я думаю не як вони насправді)

Як згадувалося раніше, для эроге, це (майже?) завжди робив один всередині кабіни тільки з книгою сценарій і мікрофон. Причина, порівняно з (хентай) аніме, немає детального хронометражу анімації для наслідування.

На інтернет-запитання і Твіттер-сесію з жінкою-сейю эроге, "Сато Юкі" (японський), коли її запитали, як вона записала голос, вона відповіла, що це було зроблено всередині кабіни. Відповіді на Яху! Сайт chiebukuro теж з цим згоден.

Там 1 годину вар'єте в японських эроге про це сейю на YouTube. Це з рейтингом R-15+ на них, але безумовно не для офісу (іноді явні графічні і явний звук). Хоча тут немає підпису, це все-таки вартий того, щоб дивитися, оскільки вони насправді показали, як вони виконали звук/голос... на блакитному оці.

Бонус: добірка відео НГ сцени, коли роблять эроге запис голосу на YouTube (нерухоме зображення і звук тільки відволікає від роботи: явний звук). Це показує, що вони не відчувають себе некомфортно при виконанні такої голос.


Мій особистий висновок, є сцена-год чи ні, це не серйозно ускладнити роботу сейю, навіть якщо є інші люди. Це їхня робота, в кінці кінців.

+705
kruuger 17 вер. 2012 р., 08:41:15

У Фейрі Тейл, коли Мираджейн не в її Сатанів форма душі і вона виглядає так на малюнку нижче-

enter image description here

Я помітив, що вона носить певний тип намисто навколо її шиї. Що/є сентиментальна причина/вартість, Чому вона носить це намисто на її шиї?

Ось деякі інші приклади...

enter image description here

і ще тут...

enter image description here

Відповіді вітаються. :)

+667
aimanjuria 24 вер. 2017 р., 09:27:43

Як Передісторія на вікі держав (я вважаю, що ця частина ручки далі в манзі так взагалі вважаю, що це спойлер)

Родом з Тунісу, Triela викрали і переправили в Амстердам Мафія, де її накачали наркотиками, катували і ґвалтували під час зйомки снафф-фільм. Віктор Гартман і Рашель Belleut, діючи на повідку з вини ламав мафіозі Каморра Маріо Боссі, увірвалися на склад, де вона була в полоні і згодом врятував її, як і вона, піддавшись її травми і зупинки серця.

+665
user24359 22 січ. 2015 р., 15:57:30

Це саундтрек по імені "Туз".

https://soundcloud.com/alice-ni-tm/one-piece-ost-ace

https://www.youtube.com/watch?v=aFZm9RlYzag

+620
premsboyz 6 груд. 2016 р., 07:38:36

Я дивився багато аніме, і в багатьох з них хлопець розуміє, що він любить дівчину, коли він бачить її в кімоно спеціально для фестивалів. Просто це минулого тижня було як у початкового рівня і дві зірки екзорцистів. Тільки що це?

+567
sodiumnitrate 5 лист. 2017 р., 20:24:43

Ось відповідь на мій власний питання, яке я придумав.

Оскільки Мадока відтворюється вся Всесвіт, ймовірно, це було її власне рішення, щоб покласти їх назад в той момент часу. Вона хотіла їх все, щоб бути разом як друзі і допомагати один одному боротися з духами, тому вона відтворила новий світ таким чином, щоб їх дружба все ще в минулому і не мають абсолютно все переписати. Він був поміщений відразу після смерті Саяки з Саяка хотіла приєднатися до Мадока в закон циклів, тому вона пішла Мадока після її смерті.

+535
Lillian Mitchell 7 черв. 2011 р., 16:23:09

Я був споживач на субтитри на початку-середині 90-х років. Це заява жодним чином не впливає на мою відповідь, однак, я показував його, тому що хтось подумав, що було б цікаво почути від Інтернету фансаб споживача.

Всі ці відповіді є дійсними. У кінцевому рахунку, підгруп вентилятор потребуєте юридичної влади знали, що прибутку не очікується або прийняті. Це сіра зона, тому що двох "продуктів", які ми обговорюємо оригінальні роботи (включені в суб вентилятор), а потім і сам переклад. Переклад, ймовірно, може бути вільно поширений, так як він не збігається з оригінальними діалогами ... і по собі є інтерпретацією розповіді перекладача.

Самий сумнівний частина-це оригінальний твір поширюється. У більшості країн це незаконно, щоб поширювати (користувача) примірників твору, що охороняється авторським правом, без письмового дозволу власника авторських прав. Це позбавляє правовласника заробітку, бла-бла-бла. Я не юридична Зилот, та я не збираюся відстоювати якусь конкретну сторону. Однак, в цей день і вік, охорона авторського права повинні бути підтримані міжнародним співтовариством, і дотримання органом місцевого самоврядування або на більш високому рівні -- Інтерпол. Зазвичай ми не чуємо про такому ж рейді, тому що fansubber, як правило, має невелику аудиторію, і багато студії таємно знаходять така поведінка вигідно для підвищення їх популярності продуктів, і якщо пощастить, рентабельність.

Виноска про доінтернетівську днів: ми б відправити наш новий порожній VHS касет з фансаб групи в поштові конверти платним, так що ніяких грошей б обміняти руки. Це може зайняти місяць або два, щоб отримати ваші стрічки, але для іноземних відео, невидані всередині країни, це те, що вам потрібно робити. </backinthedaystories>

+495
Pizzahutnu 8 лют. 2014 р., 21:42:29

Aoishiro в 2008 візуальний роман на успіх корпорації. Для пов'язаних VN у цій же серії, див. .

См. також:

+465
Hayden T 1 груд. 2011 р., 03:35:00

У Donquixote сім'я править Dressrosa 800 років тому. Ось Вікі - стаття для цього:-

У Donquixote сім'я є королівської династії, яка править в Королівстві Dressrosa вісімсот років тому, і один з двадцяти королівських сімей, які заснували Світовий уряд.

Це причина для нього говорити, що він повернувся у своє царство, як його предки були корінними правителями.

Вони були замінені сім'ї Ріку, коли вони відійшли до Marijois. Ось Вікі - стаття для цього:-

Dressrosa був одним з 20 Царств, які воювали у Великій Царство. Сім'я Donquixote спочатку правили Dressrosa, але сім'я переїхала в Mariejois і були замінені сім'я Ріку.

Doflamingo був шляхетний світ, коли він народився, але його батько залишив цю посаду, коли Doflamingo був молодий. Тут у вікі - статті.

Сорок один рік тому, дитина Donquixote Doflamingo народився в знатній родоводу, і через два роки після другої дитини Россинанте народився. Насолодившись вісім рочків небесних драконів привілейований спосіб життя, Doflamingo була виселена з такої розкоші, коли його батько, Donquixote самонаведення, відрікся від свого статусу як світової знаті для того, щоб жити нормальним життям зі своєю сім'єю з чотирьох осіб; самонаведення було завжди вважати його співвітчизників, як блюзнірство і ганьблять звання світової знаті. Однак, Doflamingo був ще чіпляється за його спадщини просить батька купити ще рабів і догідливість вимагати від простолюдинів, ставлення, яке самонаведення призначена для реформи.

Сім'я оселилася в країні, на півночі-синій, який не має жодних зв'язків з Світовим Урядом. Як останню милість, уряд підготував адекватний Манор і фінансових засобів для сім'ї, щоб жити. Хоча самонаведення хотіла скромну і спокійне життя зі своєю сім'єю серед людей, далеко від Mariejois' балувати природи, він не знав тоді, що вони перебували на острові був наповнений людьми, які несуть глибоку образу проти небесних драконів, які в майбутньому стати сходинкою на шляху до Doflamingo спускаються в темряву.

Незабаром після вступу на проживання в країні, коли стало відомо, що Donquixote сім'ї колишнього світового дворяни, їх садиба була спалена дотла розлючених жертв небесні дракони, і родина була змушена притулок у маленькій хатині на звалищі, багато Doflamingo огиду. Ледве вирвавшись з постійній погоні, самонаведення намагалися зв'язатися Mariejois, щоб врятувати своїх синів і дружину, але небесні дракони заперечив, як сім'я не може повернутися з їх вибору, і холоднокровно кинула трубку. Отже, сім'я була жити в злиднях і на бігу, і двоє дітей були побиті, коли вони спробували вкрасти їжу; вони вдаються до їжі зі сміттєвих баків, і хоча вони принесли трохи їжі для своєї матері, вона померла від хвороби приніс жалю в домашньому господарстві та її сім'ї, розбиті серця. Зрештою, три залишилися членів Donquixote сім'ї були знайдені і спіймані, а потім повісили на стіну над вогнем, катували і били. Хоча самонаведення і Россинанте кричали про пощаду, Doflamingo сердито докоряв батькові за те, прирікаючи сім'ю на таку пекельну життя, і snarlingly поклявся вбити всіх посполитих до помсти, перетворюючи громадян ненависть в жаху, шоку.

Doflamingo вбив за це свого батька. Ось Вікі - стаття для цього:-

Два роки потому, страждання Doflamingo довів його по краю, пробудження його Haoshoku haki в, вибивши громадян. Гутьєррес, знає 18-ть років, бачив це як появу нового короля, обдарованого Doflamingo з дияволом фруктів і багато кремінне рушницю. Озброївшись життєздатне зброю, Doflamingo убив власного батька, за яким він проводить з презирством, засуджуючи сім'ї в житті вигнанців. Дитина потім взяв батькову голову назад у Mariejois, в надії повернутися до привілейованої життя, як небесний дракон. До нещастя для нього, світ дворян вже розглядає сім'ю Donquixote як "сім'ї зрадників Батьківщини" для братається з простолюдинами, і відмовився дозволити йому повернутися. Однак, озброївшись знанням національних Mariejois скарб, Doflamingo вважався небезпечним і світу шляхтичів намагався вбити його; їм не вдалося, і колишній небесний дракон втік.

Doflamingo став піратом з метою помститися світу знатних людей, які відмовилися відновити свій статус шляхом знищення світу вони Господа, і він зібрав різні новобранців, яких стала новим втіленням "Donquixote сім'ї", яких він бачив, як його новий, берегла сім'ю.

+443
Crowes 8 жовт. 2016 р., 07:46:39

Всі люди не є нащадками Кагуи.

Лише невелика кількість, і вони майже всі вимерли я.Ел Учіха, Узумакі, Senju, Х'югу, Кагуя кланів.

+393
greatriaty 6 лют. 2016 р., 09:17:37

Орочімару був насправді відбувається після Ітачі, старшого брата Саске. Після того як він не на все тіло Ітачі, він вирішив зробити його молодший брат, Саске, тому що він буде легкою мішенню.

Головна причина, чому він навіть цілеспрямовані Ітачі з-за його Шарингана. Він збирався після Kekkei Genkai, яка має спеціальну здатність, що не багато людей може бути, що його майбутнє тіло буде мати, щоб зробити його сильніше. Він не проти Наруто, тому що він не має Kekkei Гэнкай.

Він поставив п'ять елементів друк на Наруто подобається, що він не буде використовувати К'юбі чакра і його власні.

+326
Nyay Nyay 13 лют. 2012 р., 13:26:33

Згідно його сторінці на Бліч Вікі:

Тоусен може похвалитися великою кількістю духовної енергії. Його майстерність у використанні його духовна сила виявляється, як він використовує його духовному сенсі "бачити".

Він використовує його реацу (духовна сила) в сенсі, що навколо нього, наприклад, знати, де його противники під час бою. Він також повинен бути здатний зрозуміти, що інші роблять так само. Це не було б в іншому випадку для нього бути капітаном-класу сініґамі.

Загострене почуття того, що люди всередині свого простору банкай робимо також може бути одним з повноважень він отримує від банкая, тому що він має повну команду над цим простором.

+307
HNgo 28 лют. 2013 р., 02:44:32

На майже всіх аніме, які я подивилася, вони перестануть випускати аніме, хоча є ще історія в манзі, а потім, щоб отримати решту історії ви читали мангу.

Наприклад, я бачив, як Діва-сама, кошик фруктів, хост Оранської школи, волхвів і ніхто з них не закінчити те, що почали. Єдине шоу, яке я бачив, що намагався оживити всю мангу досі Фейрі Тейл.

Чому б виробникам просто анімувати всю мангу, або чому вони починають анімувати мангу і не закінчити? Чому вони не закінчити аніме на основі манги?

+274
Tyler Henthorn 13 вер. 2017 р., 21:49:44

З-данина Сабо на кришку, як тільки ода намалював Ейс, Сабо і Луффі в пізньому підлітковому віці, якщо інцидент корабля ніколи не траплялося, і татуювання ейса читати туза.

Посилання

+264
wantotrade 24 лип. 2016 р., 14:42:25

Мені цікаво, чому Villagulio був злий на Muginami для прийняття Вокс в першому сезоні. Сцени після цього натякнути, що Villagulio був змушений вчинити так, але він не сказав чому.

Villagulio статті на аніме Вікі каже, що він зробив так, щоб Muginami, щоб підібратися до інших:

Незабаром після цього він сформував бунтівної організації "поцілунок" і відправили Muginami в Камогава до розслідування про Voxes, але, мабуть, сердиться на неї для того, щоб стати пілотом Вокс Ігніс і кидає її, хоча насправді це було частиною його плану, щоб їй наблизитися до Мадока та інші.

Однак, Вікі не дивіться, що довіри до мене.

+240
Sakibul Alam 20 серп. 2014 р., 06:52:05

Під час Фестивалю культури у 2-з реслінг шоу, коли розум контролюється тайги "холопів" є нитка, щоб майбутній бойфренд Юрій Koigakubo/дружина і погрожувати, щоб скоротити його, Юрій перериває подання і намагається зупинити їх. Коли інших "холопів" зупинити її вони йдуть, щоб забрати її зі сцени і хтось каже, щоб відвезти її в морг.

Коли тайга балотується на пост президента студентської ради в якості засобу, щоб спробувати спровокувати Юсаку тікати, а вона загрожує взяти мрії в морг.

Мені здається, що це морг якийсь посиланням, але не в традиційному розумінні в морзі. тому мені цікаво, як/де знаходиться морг, де Юрій був доставлений і де тайга пригрозили мрії студента.

+230
marens101 7 трав. 2017 р., 05:09:44

Всі люди прийшли з одного і того ж предка ("Адам"), це робить нас родиною? Технічно це робить. Реально, стільки часу пройшло, що ніхто не дивиться на це так.

Це те ж саме. На основі останньої чолі, це дійсно здається як якщо б Хагоромо був предок Учіха і Senju клани, а Хамура (принаймні на його очі на знімку) був предком клану Х'югу.

Що робить їх однією великою дружною родиною, за винятком того, що ця історія давно забута, і ніхто не розглядає його як щось більше.

Що стосується володіння клану, Наруто належить до клану Узумакі, так як його мати була з клану Узумакі. У Узумакі це subclan з Сендзю, який пов'язаний з Учіха. Це робить Наруто з Учіха? Не правда.

Власності клану визначається за народженням, а не здатність.

+198
CaptSkyhawk 20 жовт. 2010 р., 21:47:02

Я намагаюся визначити ці дівчата для одного. Будь свинець буде найбільш цінується.

Figure 1 Figure 2

+166
Daniel Ternyak 10 бер. 2012 р., 15:32:52

Так я читав газету манги Bokura GA в МТА на своїй рідній мові (італійського) і я помітив, що деякі сторінки були дійсно відрізняється від scanlation, як там були деякі додаткові деталі або деяких сторінках пропали.

Наприклад, сторінки 14 до 22 глави 67 в scanlation і Яно відвідавши свій старий будинок і згадуючи його мати (зникла сцена в італійській версії). Замість цього, в документі, підготовленому Італією манга (як показано на малюнку) має Яно виявивши, що Такеучи залишила обручку на його.

Italian page 14-15

(Італійська книга манга: глава 67, стор 14-15)


Scanlated page 15Scanlated page 14

(Scanlation: глава 67, стор 14-15)

+150
bygaz98 2 лип. 2015 р., 16:05:22

Soul Eater image

Пожирач душ (ソウルイーター) є манга Ацуси Ōkubo. У 51-серійний аніме-адаптації кістки в ефір в період з квітня 2008 по березень 2009 року. Спін-офф Пожирач душ немає! почала випускатися в січні 2011 року. Аніме телевізійній екранізації серіалу Кістки в ефір в період з квітня по липень 2014 року.

Цей тег також може бути використаний на питання про спін-офф від основної серії Пожирач душ немає!.

Для отримання більш докладної інформації про Пожирач душ:

+115
spivakkat 1 жовт. 2010 р., 11:46:06

Пояснено в манзі:

Chapter 109

Він купив його заздалегідь.

+36
swilliams 14 жовт. 2017 р., 06:40:52

Джуліус взагалі-то Лелуш. У 3-й ОВА, його спогади були переписані і з промитими мізками. Його очей, який був прикритий був насправді насправді в Гіас. Хоча Шинн говорить Сузаку, що його метою було так само як і його, він чув, що він сказав Наннэлли, а також фрагменти його спогадів почали повертатися з Чарльз переписує його пам'ять. Це підтверджує, що він насправді Лелуш.

+25
Sava80262 2 бер. 2012 р., 04:48:31

В епізоді 18, Субару дає на основному все і говорить Рем, що вони тікають, щоб жити щасливим життям в іншій країні. Однак, він знає, що...

вони всі помруть, якщо він не запобігає смерті Емілії.

Я знаю, що Субару багато страждав у цій точці і він зламався і безнадійною, але він знав, що він тільки три дні щастя, в кращому випадку, перш ніж він знову вмирає і починається знову. Так чому він навіть думаю, що це був варіант?

+23
user535673 18 вер. 2015 р., 01:25:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil