Коли отаку став зневажливий термін?

Зв'язаний: термін отаку зневажливе?


Я читав МНС маніфест останнім часом, і помітив у багатьох інтерв'ю, термін отаку ніколи не був використаний у зневажливій формі.

В одному зі своїх інтерв'ю, зокрема, згадав щось про отаку тільки стає зневажливим після якийсь серійний вбивця, який був знайдений віддалено, пов'язані з аніме культурою, вбив купу дітей. Однак я не міг знайти будь-яких достовірних джерел в інтернеті, щоб підтвердити це.

Однак це не підніме моє запитання, коли ж отаку став зневажливий термін?

Редагувати

Насправді тепер, коли я почав шукати в ньому небагато, здається, він завжди був зневажливий термін, принаймні в Японії, але ситуація, здається, поліпшується в даний час - Проксі

Під час інтерв'ю з Оцука Ейдзі

Патрік Гелбрейт Вт
як ми повинні визначити отаку?

Оцука Ейдзі
Сказати правду, я дійсно не знаю. Слово "отаку" було вперше використано письменником Nakimori Акіо в манзі Burikko, ще в 1983 році, коли я був в моїх двадцятих і працює як редактор журналів. Вперше цей термін був публічно використаний, щоб звернутися до захопленого шанувальника манги і аніме...

Патрік Гелбрейт Вт
Чому ви думаєте, Nakamori вибрав саме це слово для позначення японських фанатів?

Оцука Ейдзі
Термін отаку-це друге обличчя займенники для вас рівнозначно. Він використовувався серед любителів фантастики в 1970-х роках. До 1980-м рокам ринок манги і аніме були розширені, і вона підтримує безліч різноманітних спеціалізованих журналу, який надав приміщення для нового художника для роботи в нішах.

+186
Ariel Moody 18 черв. 2014 р., 17:14:14
17 відповідей

Я намагався потрапити в чорний рок шутер, але я не можу Вам проходить перші 3 епізоду, тому що я отримую дійсно плутають. Може хто-небудь пояснити, що перший епізод про? Він начебто ходить всюди і я не впевнений, що вони намагаються показати.

+915
sutbox 03 февр. '09 в 4:24

Мабуть Hidan можуть померти від недоїдання, тому можна припустити, що в той час як він був замкнений в цій дірі, що Шікамару вирили для нього, він зрештою і неминуче вмирали від вказаною причиною. Це єдине пояснення, яке я можу дати, як це робить облизування сенсу, так як я повторно дивитися серіал і просто цей епізод наповнювача, ха-ха.

+820
Styn Vanderlinden 26 квіт. 2013 р., 07:51:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Які ще посилання, може, навіть мав на увазі ті, що існують у серії?
Вікіпедії сторінка про серії чохлів це дуже добре. Вона стверджує, що її згадка серії з епізодів' назви ("мати є першим іншим", як посилання на Едипів комплекс) для персонажів глибокої психологічної травми по відношенню до своїх батьків (див. У Вікіпедії сторінку додаткові відомості на кожного персонажа травм).
Він також стверджує, що кінцева мета людини інструментальність проекту і зв'язку між Евам і їх пілотам сильно нагадують Фрейдаз теоріями внутрішнього конфлікту і міжособистісного спілкування.
Субтитри Епізод 4 (їжак дилема, як ви посилаєтеся) - це концепція, описана філософ Артур Шопенгауер і згадується в епізоді "Куль", як описують її відносини з Шінджі.
Вікіпедія говорить про те, що крім посилань на фройдівському психоаналізі є також деякі незначні відсилання до теорії за гештальт-терапії.В епізоді 15 є посилання на теорію гештальт зміни (...). Епізод 19 назву 'інтроекціі, і психоаналітичний термін, використовуваний для багатьох гештальт-терапевтів для позначення невротичного механізму, використовуваного для обробки психічного досвіду.


Чому фокус, особливо на психоаналіз?
У серії було сказано, щоб бути глибоко особистим виразом Хідеакі Анно (автор) з особистою боротьбою, оскільки він пішов чотирирічний період депресії, яка, можливо, була головним джерелом для багатьох психологічні елементи серії, а також її персонажів.
Вікіпедія стверджує, що автор розчарувався в японських отаку спосіб життя під час виробництва шоу. З цієї причини (серед інших), незважаючи на те, що він транслювався в дитячий час, сюжет серіалу стає темніше і більше психологічний, як вона прогресує.

Анно відчув, що люди повинні бути відкриті до реалій життя, як молодий як це можливо вік, і до кінця серії всі спроби традиційній логіці викладу були занедбані, з двох останніх епізодів, що відбуваються у свідомості головного героя.

У авторської сторінки на Євангеліон Вікі, там теж ця цитата:

Я спробував включити себе в Євангеліон—я, зламаний чоловік, який нічого не зміг зробити за чотири роки. Чоловік, який втік протягом чотирьох років, той, хто просто не помер. Потім одна думка. "Не можна тікати" прийшла до мене, і я запустила цю продукцію. Це виробництво, де моя єдина думка була, щоб спалити мої почуття у фільм.

+793
LonelySoulWolf 12 лют. 2010 р., 06:49:52
Glasslip-це 13-серійний аніме-серіал, вироблений з P. A. Works і режисера Дзюндзи Нісімура. Аніме транслювалося в Японії на початку липня 2014 року.
+741
lukebrandt 30 січ. 2014 р., 00:55:48

Вітер-це природа його чакри, природно, схиляється в бік. Більшість народів чакра найбільш легко перетворений в один конкретний характер, і в разі Naurto, це був вітер. Потім він використовував клонів, щоб ефективно витрачати роки коштує часу, щоб використовувати чакру вітру, а потім додати його в свій разенган.

Какаші зазначив, що, хоча ви, природно, можуть бути більш легко в змозі використати свій специфічний характер, що ви не обмежені тільки однієї природи. Саске, наприклад, пожежа природи, але і дізналися блискавка природа Чідорі. Какаші зміг використати свої природні навички і Шарінган, щоб скопіювати будь первинний характер, і хоча використання цих скопійованих технік, можуть використовувати всі 5 основних характерів.

Наруто хоч і був особливим, тому що він взагалі дуже погано вчиться. Крім використання сотні клонів, він не зможе освоювати нові методи років без роботи. Як тільки він навчився змінювати разенган в кілька різних способів (Великий разенган, Rasenshuriken) він зумів висловити, що інший разенган методик, заснованих він використовується, як міні-Rasenshuriken.

Як у коментарях було зазначено, Наруто отримав доступ до всіх основних натур, Інь, Ян і Інь-Ян, а також кілька Kekei Гэнкай поєднання натур. Завдяки 2 речі, по-перше, його межі 10 хвостів в jinchuriki стан вузла, і Senjutsu мудреця Шести Шляхів. Коли йому дали Senjutsu з SOSP, він отримав повний доступ до природу 9 хвостатих, які були всередині нього, а більше від самого Senjutsu. Тепер він здатний створювати Разенган будь-якої природи на 9 хвостатих звірів, а Senjutsu дав йому доступ до Інь-Ян-реліз (який він використовував, щоб дати Какаші новий око).

Так, у зв'язку з цим він має доступ до більш ніж 10 натур, у тому числі кілька Kekei Гэнкай природи, але він може використовувати їх для перетворення природи Разенган. Чому це відбувається, ми можемо тільки здогадуватися. Він використовував своїх клонів, щоб витрачати ефективно років час освоєння як перетворити природу Разенган, використовуючи чакру вітру, так що теоретично повинно бути досить легко для нього, щоб зробити те ж саме з іншою природою він отримав доступ. Але, він не витратив ані часу на вивчення нових технологій. Коли почалася війна, він тільки Rasenshuriken, так, принаймні, до повного закінчення війни і звільнення з нескінченного Цукуемі, його використовуючи будь-які інші методи, не прямо випливає з разенган буде дірок у сюжеті. Він не мав часу, щоб навчитися робити що-небудь крім Разенган і Разенган маніпулювала природа. Після цього, його просто його поганий стан навчання, він просто ніколи не витрачав час, щоб навчитися робити інші методи, крім разенган.

Тепер, теоретично, він міг це зробити. Маючи співробітництво Курама, він, ймовірно, може створити тисячу клонів і поїзд на кілька днів, і там дізнатися нові технології, але, наскільки ми знаємо, як писати це, він не. Чому він не такий anyones здогадуватися, але його, мабуть, тому що йому не потрібно. Він вже пов'язана в першу чергу з Саске, як найсильніший, а так як вони друзі і далеко попереду всіх інших, немає ні одного, щоб змусити його тренуватися. Навіть коли хтось прийде подібно того, його занадто швидко, або він вже достатньо сильний, вони не загроза.

+729
BlueFeet 6 лип. 2014 р., 17:06:16

За словами одного удару людини викия

Король був приписують перемоги старійшина сороконіжка

Але він ніколи не ходив за #6 ранг. Чому перемогти небезпечний рівень дракон старійшина стоноги не вистачить на підвищення рангу?

+720
Chris Graham 2 черв. 2014 р., 10:39:39

Роло використовує його відштовхне, так як він був дуже молодий і, використовуючи його за межі; для різних місій і розбоїв знову і знову. Але він ніколи не втрачав контроль над Гіас Лелуш, як і Мао. Крім того, якщо він втратив контроль до смерті, то яким буде його положення, якщо він використав його нескінченно? Він зупиняє час навколо нього вічно?

+687
GVCOJims 13 серп. 2012 р., 07:25:49

Крім того, в тому ж жанрі і містять досить схожі художній стиль, я не думаю, що твори пов'язані між собою.

Відмінності:

 • Різні автори (Масахіро Yokotani проти Haruichi Furudate)
 • Виробництво студії бувають різні: кошмарним сном. проводиться виготовлення І. Г, безкоштовно! за Кіото анімація
 • Кошмарним!! це сенен, поки безкоштовно! в основному орієнтовані на жінок.

Подібності:

 • Стиль символу (але це може бути просто, що стиль героїв був знайдений, щоб звернутися до своєї цільової ринок і вибрали з цього приводу)
 • Окличних знаків у назві!! (але так і К-О!! і багато інших шоу)
 • Спортивного жанру

Схожість показує, насправді не достатньо для того, щоб гарантувати зв'язок між ними, так що я сумніваюся, що вони є.

[Я думав, що зможу (іншого спортивного звання) був схожий з кошмарним!! крім того, але й не мають між собою нічого спільного, тому я думаю, що це просто стиль мистецтва, спорт аніме еволюціонували]

+679
Neelesh 20 квіт. 2016 р., 12:20:01

Ось офіційний прес-реліз про те, що він замінив від KyoAni. Причина описана наступним чином (виділено мною):

[...] "らき☆すた"監督の山本寛は、監督において、まだ、その域に達していない [...]

Важко перевести це, так як це в (можливо, навмисне) - то туманні слова, але він говорить щось на кшталт: "він ще не досяг рівня, необхідного директора."

Ця фраза (виділено жирним), використовуваний, щоб засудити його добре відома серед прихильників. Ямамото сам часто цитував цю фразу в своїх роботах, в тому числі Каннаги.

+563
BRIGHT HASSAN 13 жовт. 2019 р., 02:31:39
+516
VBCPP 16 січ. 2019 р., 14:28:45

Я натрапив на це покемон API сервісу: http://pokeapi.co/

Просто хочу знати, чи є API, доступних для аніме Наруто?

+512
Aran Mulholland 16 січ. 2015 р., 15:51:10

В один шматок, трохи дивно сміється, таких як

 • Donquixote Doflamingo з його Fuffuffuffuffu
 • Дорри з його Gegyagyagyagya

Це сміється, як ці засновані ні на чому? Або вони просто випадково обрана для цілей комедійний ?

+510
Andrew Bonnell 30 лип. 2018 р., 06:04:03

У Драгонболл супер епізод 88, близько 20:15 Марк, Гохан сказав, що Пікколо про ідеї, щоб стати більш потужним.

В один підзаголовок, я читав запитав Гохан Пікколо, щоб зробити деякі атаки або техніки разом. Але в іншому перекладу, Гохан Пікколо попросив зробити комбінований метод або злиття разом.

Це також пропагандистські спекуляції серед вболівальників (YouTube відео про Гохан злиття з Пікколо)

Яка це правда?

+267
Roland Gabriel 6 трав. 2014 р., 12:30:08

Я прочитав у вікі Мадара, і отримали, що під час Мадара бився, чорний Zetsu використовується спробувала передати, щоб використовувати Каму й транспортувати їх в реальний світ. Тоді Мадара забрав його Риннегана, даючи спробувала передати його Mangekyou Шарінган. Так Мадара заглох Саске і Наруто з кількома Chibaku проекту Tensei. Так, Мадара проник в близькості від місяця, за цей час пробудив Рінне-Шарінган і досяг успіху у кастингу нескінченне Цукуемі. Я б сказав, що для розблокування Рінне-Шарінган, вам потрібно Риннегана, в основному клітини Індри й асури, і мати повне чітке уявлення про Місяць перед вами. Якщо це неправильно, будь ласка, поправте мене.

+227
amateur 11 вер. 2012 р., 08:22:25

Щоб відповісти на ваше перше запитання,

Як Hashirama дізналися про це ліс, який є домом слимаків

Немає ніяких згадок про те, як Hashirama знайшли це місце або що він там дізнався senjutsu. Але якщо він це зробив, можна припустити, що він або натрапив на нього, і він досліджував сувої чи інших історичних артефактів, які привели його туди. Так само, як Кабуто вдалося знайти печеру Ryūchi.

яке ж було його передумови до навчання Senjutsu

нічого про це згадувалося або на манзі або аніме.

Це означає, як Цунаде і Сакура можете дізнатися мудреця дзюцу?

За транзитивности рівності, ми можемо сказати, що Цунаде і Сакура зміг освоїти режим мудреця, однак він заявив, що Какаші Сакура має найменшу кількість чакри між членами команди 7. Крім того, було заявлено, що велика чакра басейн потрібно для того, щоб накопичити енергії природи. Так що може бути перешкодою для сакури. Втім, як навчання прогресує, якщо їй вдалося збільшити свою чакру басейн, то теоретично вона повинна бути в змозі освоїти senjutsu. Те ж саме стосується Тсунаде.

Мадара був показаний, щоб мати можливість контролювати чакру мудреця, не маючи ніякої підготовки у цьому.

+155
ft56627230 22 бер. 2015 р., 03:36:14

enter image description here

Любити-Ру - це гарем комедія-манга написана Саки Hasemi, Кентаро Ябукі і проілюстровані близько старшокласниця Юкі Рито і загадковою дівчиною, яка постає перед ним на ім'я Ляля. Манга була адаптована в кілька сезонів аніме і Овас, а також спін-офф манги (і його адаптації аніме).

 • Любити-ру-біда- (манга), Саки Hasemi, квітень 2006 р.
 • Любити-ру (аніме) режисер: Такао Като і продюсер студії студії Xebec, квітень 2008 року
 • Любити-ру (ОВА), сторона історія Режисер Такао Като і продюсер студії студії Xebec, квітень 2009 року
 • Девіз в любові ру (аніме) режисер: Ацуши Ootsuki і продюсер студії студії Xebec, жовтень 2010
 • Любити-ру-неприємності - тьма (манга), Саки Hasemi, жовтень 2010
 • Любити-ру-неприємності - тьма (ОВА), сторона історія Режисер Ацуши Ootsuki і продюсер студії студії Xebec, серпень 2012
 • Любити-ру-неприємності - тьма (аніме) режисер Ацуши Ootsuki і продюсер студії студії Xebec, жовтень 2012 року

Додаткову Інформацію:

+70
gunsha33 26 бер. 2013 р., 14:15:21

Я почав дивитися аніме, і це дійсно цікаво, так що я хотіла прочитати оригінал, легкі романи, але я не можу знайти його в будь-якому місці.

+18
kenbur 27 лист. 2016 р., 09:02:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil