Може хто-небудь допомогти мені інтерпретувати кінці кореня?

В кінці кореня, все що нам показують це в останній сцені: enter image description here

Може хто-небудь допоможе мені зрозуміти, що тут відбувається? Чи як ви думаєте, що тут відбувається, якщо ми не маємо твердих доказів?

+481
borsch123 30 трав. 2018 р., 03:10:17
23 відповідей

У Ранма 1/2, це зробило очевидним, що Саотоме Ранма говорить в дуже невимушеній і неформальній обстановці...але коли я грав певний звук укус для деяких людей, які говорять на японському (але які не були знайомі з аніме), то обидва вони, здавалося, думаю, що звук був від того, хто грає членом Якудзи.

Хіба Ранма дійсно говорити з такою провокаційний акцент в цілому, або ж я вибираю речівку, що тільки могло статися, щоб такий голос?

(Це, напевно, не критичний питання, але я грав, якщо тобі цікаво, був від "Ламбада / Рама та" пісня від одного з саундтреків, де він говорить "omee, kawaiku дівоцтві Н-да-йо")

+972
vova 03 февр. '09 в 4:24

Це дуже, дуже мило!

Або, якщо я правильно пам'ятаю.

Я взагалі-то мав об'єм один, але втратив його, і шукав я його, [як це робити в гугл і бац-

cover!

кришка!

Японський хлопчик, Цуесі, це невгамовний баламут серйозно, чий строгий дідусь, нарешті, було дано віжки, щоб розправитися з ним. Його дід посилає його на пошуки, щоб знайти коріння свого родоводу. Прізвища коріння повертає його в Корею, де його таксист, болтливая, енергійна дівчина по імені дуже (Бе-Ри), переходить на нього. Незважаючи на потворний перше знайомство, двоє пізніше вирости і навчитися поважати відмінності одне одного...

+926
Cbd Rich 12 лип. 2015 р., 02:04:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Здається, що люди, які були Едо-tenseied ніколи не були з чакри, вони мають межа того, скільки чакри вони можуть використовувати?

+861
Marika 2 жовт. 2019 р., 17:41:41

Перш за все, я повинен сказати, я читав це на якомусь сайті scanlated. Але є чимало сторінок, які виглядають незавершеними.

Ось деякі з грубої сторінку Я знайшов. Кращі фотографії, з виданню historie 80 і 94. Нижні знімки, виданню historie 82, 96 та 97. (Натисніть, щоб збільшити картинки)

Historie 80 Unexpected Battle 3 Page 08Historie 94 Historie 82 Secret Order (2)Historie 96enter image description here

Помітив, що будівля на першій панелі завершений, але на другої групи це була просто груба тіньової малюнок. Якщо вони хочуть в тінь будинку, вони можуть зробити це краще.

Спочатку всі панелі оброблені, але пізніше, ймовірно, після того, як глава 80, вони починають мати незакінчений малюнок. Hitoshi Iwaaki інших манга, проте не мають такої стиль малювання.

+857
Odinn 30 січ. 2015 р., 10:45:13
Вказує, що питання специфічне в світ нова версія з серії.
+847
Bruce M 13 лют. 2010 р., 15:51:53

Ямато може бути під впливом сильного гендзюцу і контролюється Мадара/спробувала передати.

+833
tima391829 17 жовт. 2013 р., 16:17:08

Так що це питання може мати реального відповіді, я буду розширювати мій коментар.

В кінці мавпа Суруга, Hitagi приходить і перериває боротьбу між Коеми і Суруга, оголосивши, що якщо Суруга успішно вбити Коеми, вона б вистежив і вбив Суруга, додаючи серйозно до неї жарт частина мене, що вона хотіла бути одна, щоб убити його.

Коеми потім пояснює закадровий голос диктора (переклад з субтитрами за неймовірно завищеними Aniplex США Блю-Рей):

Якщо одна із стратегій для мене, щоб знищити демона, тим самим роблячи неможливим секрет Kanbaru бажання буде виконано, повідомлення рівнини сенджогахара, що Kanbaru намагався вбити мене, тим самим роблячи неможливим її поверхні побажає бути виконано, був інший. Крім того, рівнини сенджогахара клявся перед демоном, що якщо я помру, вона вб'є Kanbaru. Не знаючи, не прокотить в якості оборони. Для дощової Диявол, результат вже визначено. Я не можу повірити, що ви могли читати його думки, Ошино.

Секрет Суруга бажання було вбити Коеми з ревнощів, що він був з Hitagi і вона не була. Чорний диявол намагається допомогти їй виконати це таємне бажання у частини I, коли вона нападає Коеми на гірському велосипеді, як він їде додому з квартири Hitagi по. Коеми планує боротися Суруга поки було ясно, що вона не могла перемогти його, роблячи дощів Диявол віддасть.

Поверхня Суруга бажання бути з Hitagi романтично, але Ошино зрозумів, що якщо Hitagi знав, що Суруга вбив її хлопець, вона б не дуже люблять зависати з його вбивцею. Відправивши її в середині бою зробив неможливим для дощової дияволом, щоб отримати Суруга і Hitagi разом вбити Коеми, надаючи йому немає причин допомагати Суруга вбити його. Виконуючи таємне бажання було тільки життєздатний шлях для дощової диявол, щоб завершити свій контракт, Якщо, які також виконані на поверхні бажання, але як тільки Hitagi знає, вбити Коеми безпосередньо протидіє виконанню поверхню бажаю.

Щоб виконати свій контракт і піти Суруга, чорний диявол, щоб задовольнити її бажання, але він не робить цього, стає ясно, коли Суруга зізнається в любові і Hitagi відповідає у своїй звичайній тупий манері:

Суруга: я люблю тебе, рівнини сенджогахара-семпая...
Hitagi: Про? Я не в любові з вами. Але ти залишишся в будь-якому випадку на моїй стороні?

Так що дощова Диявол не може піти, тому що він не виконав її бажання, але він не може виконати її бажання, тому що єдина влада, він посилає її в лють, поки вона спить і вона тепер знає, що насильство не може вирішити цю проблему. Він переходить у стан спокою.

Як не дивно, у фінальній сцені, де вона йде назустріч Коеми, Суруга каже, "демон залишив мене, але врешті-решт, моя рука не повернутися до нормального життя." У всесвіті я можу тільки приписати це непорозуміння з її боку, тому що у сайту hanamonogatari, який проходить хронологічно останнім у серії (Обережно, спойлери нижче):

Суруга, нарешті, зовсім втрачають демон її старий друг Роука Numachi, і її рука повертається в нормальне русло. На початку сайту hanamonogatari роман, ми бачимо, що вона була клейкою стрічкою її рука мавпи до стовпа кожну ніч і з нетерпінням переглянувши газету щоранку, щоб переконатися, що вона не пішла і нашкодити комусь уві сні, так вона, здається, не бути так впевнений, що демон зник.

+779
Usama Ashraf 16 лист. 2012 р., 08:36:14

Який вік Відьма з пустки в Ходячий замок Хаула?

Мені потрібно знати для мого проекту.

+768
user50875 28 лют. 2013 р., 19:15:16

В кінці Aarancar дуги, Ічиго був настільки Айзен перевершив, що Айзен навіть не міг вловити різницю в їх повноваження.

Навіщо Ічиго використовувати його остаточної Tenshou Теншо, коли він знав, що це буде коштувати йому?

+720
user47924 17 черв. 2014 р., 11:15:13

Нещодавно я почав Блек Джек. Я дивився до епізоду 8, і я збираюся подивитися найближчим часом все інше.

Досі немає розповіді про те, що викликало шрами на обличчі Чорного Джека. На додаток до шрами, він має також деякі стібки та шви.

Походження цих шрамів, і такі пояснили в інші серії?

+705
mausam patel 18 лют. 2017 р., 12:55:25

Кілька рядків діалогу в перших кількох епізодах м'яч Дракона вказують на те, що м'ячі не були активовані протягом декількох років, таких як Росію, не підозрюючи про свою владу, одна з куль в сім'ї "поколінь". Так приблизно, як довго, перш ніж м'яч дракона були кулі возз'єдналися в минулому?

+705
Marcin Kunert 25 жовт. 2017 р., 08:29:04

Я читала тримач ІО! з тих пір він почав виходити. Досі (14 голів в серії) я все зрозумів, і (я думаю) я не пропустив жодних посилань або що-небудь подібне.

Однак, тільки сьогодні я зрозуміла, що Мел списки ІО держателя! як Махою Сенсей Negima!'продовження С.
Як саме-це два пов'язаних, і скільки я сумую якщо б я не читав останнього?
Чи це просто означало, щоб бути духовним продовженням, і ніщо історія пов'язана?

+692
lovewhales 26 лют. 2018 р., 06:48:13

Наскільки я знаю, вони дивляться на повний місяць з хвости залишаються недоторканими, перш ніж вони перетворяться в людиноподібних мавп, або "ozaru", як його називають в Японії.

Як виглядає їхня робота трансформація?

+618
RUDZ 17 лист. 2018 р., 00:45:01

Я побачив, що маска змінилася і вона просто здалася, щоб її бажання повернутися жити в її останній "тест", так що я думаю, що вона була відправлена в порожнечу, але я не впевнена. Може хто-небудь пояснити, будь ласка?

+567
Kundan Panwar 1 серп. 2014 р., 19:08:11

Купити "останній запуск" я маю на увазі аніме, які почалися зовсім недавно провітрювання та/або виробництва. В японській мові стаття , здається, держава (наскільки я бачу через Google перекладач), що Сараэ-сан в останній епізоди, виготовлених з використанням такого типу робочого процесу, але це звичайно початку виробництва в 1969 році, так багато, багато пізніше показує випускалися з повністю централізований документообіг.

+487
Karnage2015 24 лип. 2014 р., 02:22:11

enter image description here

Я хочу знати, хто цей персонаж для мого друга.

+450
Jwmdominic 30 жовт. 2012 р., 05:28:45

Епізод 12, розповідь про Otorimonogatari, містить історію Медуза Надэко. Сказав надэко це:

Улюблений старший брат: братик Коеми

Люблю: Арараги Коеми

чому вона сказала це по-іншому? Чи означає це, що вона вважає Арараги як дві різні людини? Тому що в моногатарі серії другого сезону вона виявиться

Yandere, і хочуть вбити Арараги, чоловік, якого вона любить.

+406
vfkbyf555 2 бер. 2014 р., 10:24:30

Є висока ймовірність, що відповідь - так.

Він має закінчення на увазі, хоча це і не оригінал, який він планував, коли він почав манзі. Як ви можете бачити тут:

В інтерв'ю з білим екраном.ДЖП, Исаяма сказав, що він розвивається його манга, з додаються нові елементи. Однак, одним з суттєвіших змін у серії' напрямок полягає в тому, що він відмовився від планів для аудиторії травмування кінець..... З усіма підтримую, що серіал отримав, він не хотів гримнути вболівальників з травматичною висновок.

Інтерв'ю тут (тільки в Японії) і ще одним джерелом інформації може бути знайдено тут.

В іншому інтерв'ю він каже:

Здавалося, що мій редактор не дозволю серії починають бути опубліковані, якщо у мене була кінцівка в увазі.

Є висока ймовірність, що ситуація схожа на цю:

У нього була темна кінцівка планувалася, тоді він кинув його з-за причин вище і змінили маршрут від події до більш щасливого кінця, але він може або не може мати чіткого і встановити в камені щасливішими кінця з усіма персонажами' доля вирішила, тільки загальне уявлення, яке ще залишилося, щоб бути відполіровані.

+264
weeddy 18 січ. 2017 р., 00:04:55

Під час 4-ї Великої війни ніндзя Мадара викликав великий метеор впаде на всьому полі бою. enter image description here

Як таке можливо? держави-Вікі, що він викликав метеорит, але це не може бути правдою, він не виткано будь-яких ознак виклику. (або, принаймні, Susanoos сили друк не відрізнялися від тих, для виклику. enter image description here

Може хто-небудь пояснити, як це сталося? Це Сусаноо тільки дзюцу? або це більше схоже sharingans очної сила Мадара це?

+256
RIDIK666RIDIK 24 квіт. 2010 р., 08:47:40

Інь відноситься до духовної енергії і Ян відноситься до фізичної енергії.

Змішувати інь і Ян дає вам чакри,

Чакра = Інь + Ян

Чакра-це результуюча форма енергії, коли дві інші форми енергії змішуються разом. Двох енергій називають "фізичної енергії" та "духовна енергія". Фізична енергія збирається з клітин організму і може бути збільшений шляхом навчання, стимуляторів і вправ. Духовна енергія є похідним від свідомості психіки (тобто душі) і може бути збільшена шляхом вивчення, медитації та досвід.

Чакра-контроль 2 способами: Форма контролю: змінює форму чакри

Наприклад. Rassengan

Керувати природою: зміни поведінки, типу і властивостей чакри.

Вогонь, вітер, блискавка, Земля і вода і є комбо, як лава, лід і т. д.

Інші типи чакри:

 Хвостатий звір чакра, Senjutsu чакри (енергії природи, коли Наруто в режимі мудреця) і т. д.
+183
Saurbaum 7 серп. 2012 р., 14:30:55

Новий Броли фільм стверджує, що його рівень сили, а понад 100 000, як дорослий. Це не означає, що це 100,000. Це просто означає, що більше ніж 100 000. У порівнянні з його батьком, який був 4,200 (4,200 нібито вражає Chirai).

+71
user1290206 19 трав. 2014 р., 21:12:57

Може бути, процес вилучення величезної кількості чакри у джінчурікі дуже невибаглива до тіла. Мені здається, що їх чакри не переплутати, тому що Наруто не завжди використовують Курамы чакра.

+52
Shoib memon 18 жовт. 2017 р., 10:11:05

Я почав перегляд доля, і є щось незрозуміле для мене поведінка слуги під час війни:

Святий Грааль дарує тільки одне бажання? Тому що якщо це так, то, що йде через слугу розум, коли вони беруть участь у війні? Якщо вони використовують трохи логіки:

  • Я вбив всі інші слуги
  • Мені і моєму господарю виграти
  • Святий Грааль з'явиться
  • ... , Хто отримує їх бажання? Мене? Мій Майстер?

Звичайно, ми знаємо, що по правді кажучи, майстри будуть використовувати команду друк, щоб убити їх власні слуги, так що вони дійсно можуть викликати Святий Грааль. Так майстри вже є план. Але що щодо слуг? Всі вони планують зрадити своїх господарів наприкінці чи що?

+52
Kerbox 8 лист. 2010 р., 11:50:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil