У чому сенс поля А. т, що Аска говорить в кінці фільму Євангеліон?

Є сцена в ОВС, де Єва Асука тонули в глибині озера. Всередині Єви, Аска бурмотів такі слова:

Я не хочу вмирати, я не хочу вмирати, я не хочу помирати

Після цього, Єва Аска це "напевно" сказився. І вона бачила, як її мати, в її очах. І після цього вона сказала

Мама, тепер я знаю значення поля А. Т. Ти завжди захищав мене.

enter image description here

Чому раптом її матері з'явився і Аска змогла обіграти особлива сила? Її мати сама Єва 02? У чому сенс "тепер я знаю значення поля А. Т"?

+859
Paras 21 квіт. 2012 р., 19:52:41
16 відповідей

Подивіться, в першу чергу, заколює когось Куна не миттєво закінчити бій. По-друге, ці два Юстус дуже складні і важко освоїти навіть контролювати. Самі по собі, ви можете зробити багато шкоди.

Разенган-це щільний шар обертовий чакри. Трохи чакри сама по собі нічого, але якщо зібрати достатньо чакри, щоб зробити разенган, ви могли б настільки серйозні ушкодження. Як твій побачив в епізоді Наруто 95 (я так думаю), Кабуто отримав багато пошкоджень, коли Наруто увігнав у нього Разенган. Бачите, клітини Кабуто може регенерувати миттєво, так що це досить важко робити які-небудь ушкодження його.

Тепер, я розумію ваш погляд на Чідорі. Всі ми дійсно бачимо Саске і Какаші, це занурити його в чужого тіла. Але все-таки Чідорі вимагає від користувача, щоб мати можливість додатково контролювати чакру. Просто як один з варіантів Разенган, в Rasenshuriken, користувач повинен виконати зміна в чакру, щоб створити Чідорі. Існує безліч варіацій цього дзюцу, які краще, ніж основний Чідорі, як Чідорі клинок. Але все одно, саме Чідорі дійсно сильний.

На закінчення, я не бачу, чому Разенган проти Чідорі закінчиться битва. Крім того, величезна кількість чакри може бути вельми реакционноспособны при вступі в контакт з інших сильних джерел чакри.

+848
LSFoschine 03 февр. '09 в 4:24

Віз медіа несе відповідальність за локалізація Бойовий ангел Аліта манга, і причина, мабуть, немає сенсу, (з цієї сторінки):

Ім'я Галлі змінено на Аліта. Навіщо це було зроблено, невідомо, але людина, що зважився на зміну намагалися "перевірити" його, пояснивши, що випадково Аліта приходить з Росії і якось пов'язано з Марсом (який є, де Галлі від, до речі).

Є сон, де в оригінальній японській версії, саме Галлі мрія називається "Аліта". Версія віз має два назад.

Ще в 1993 році, як Kishiro-сенсей був швидко принісши речі з манги Gunnm, він натрапив на точку ділянки, який він міг використати, щоб прийняти удар на ВІЗ. На ранній стадії, Kishiro дізнався, що саме вирішили змінити, з причин, які дійсно не мають ніякого сенсу, ім'я Галлі на Аліта. Ближче до кінця серії, Доктор Нова пастки Галлі в машині Oruboros, у спробі зламати її дух. В одній точці, Нова розмовляє з Ідо і припускає, що її ім'я (в японській версії) "Аліта" кішку звуть "Галлі." (Галлі і імена котів важливі). На жаль, саме вирішує підіграти слово за слово і імена нова її "Галлі" і кішка "Аліта." Так на що упор.

Крім того, а саме поміняв купу назв міста, об'єкт і комп'ютер (через Вікіпедію, з акцентом):

Крім перейменування Галлі в Аліта, північноамериканської версії манги також змінено міста Салем в Tiphares, після Тиферет. З Kishiro також використовується назва Єрусалимі на об'єкті на вершині Салем, Єрусалимі був перейменований Ketheres в перекладі, після того, як Кетер. Для подальшого розвитку біблійної теми в оригінальному серіалі Салем головний комп'ютер був названий "Мельхіседек", "цар Салиму" і "священика Бога Всевишнього".

Хоча "Аліта" - це не цитата з Біблії (західні релігії), було змінено низку ці імена, і Аліта це західне назва (більшою мірою, ніж "Галлі"), так що це більш доступним для західної аудиторії.


Редагувати: я знайшов цитату, Це "Джона" стовпець:

У жовтні 1993 року питання про Animerica, Фред Берк, з-перекладач для віз комікси Бойовий ангел Аліта манга пояснює, що, "на ВІЗ коміксів на роботу, це треба звернутися до більше, ніж просто хард-кор манга і аніме натовпі;" тому було кілька змін, внесених в перекладі манги. Назва Gunnm Kishiro Юкіто, до складу мрію пістолет, був перейменований Бойовий ангел Аліта. Галлі, головний герой, її назву змінено на Аліта, ім'я, пояснює Берк, означає "благородна:" ім'я, яке він виявив при пошуку через книгу дитячих імен. Берк пояснює, що без пояснення причин, літаючий місто Zalem був перейменований Tiphares: назва, що означає "краса", взяті з Каббали і містичних Древо Життя. Крім того, назва "Південний" був даний косметичні зміни в Удо для американських читачів.

+809
Christopher McKay 24 лист. 2016 р., 02:19:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

enter image description here

 • закон
  • михоук
  • doflamingo
  • кума
  • Хенкок
  • баггі
  • Шики Золотого лева

але оскільки doflamingo переможений і морські піхотинці заарештували його за злі справи та закон в союзі з strawhats. 2 позиції для польових командирів будуть vaccant ^__^. я думаю, що ressemblance Шики :)

+787
Hado 5 груд. 2017 р., 16:56:50

Покемон Пригоди буде розділений на кілька окремих частин, або Пригоди. Існує дванадцять основних підрозділів в даний час. А саме

 1. Пригоди Покемонів: Червоний, Синій І Зелений
 2. Покемон Пригоди: Жовтий
 3. Покемон Пригоди: Золото, Срібло І Кришталь
 4. Пригоди З Покемонами: Рубін І Сапфір
 5. Пригоди Покемон: FireRed & Чарівною Стилі
 6. Покемон Пригоди: Смарагд
 7. Пригоди Покемонів: Алмаз І Перли
 8. Покемон Пригоди: Платина
 9. Пригоди Покемон: HeartGold & Інших Персонажів І Багато Іншого
 10. Пригоди Покемонів: Чорний І Білий
 11. Пригоди Покемонів: Чорний 2 І Білий 2
 12. Покемон Пригоди: X І Y

В основному всі пригоди відбуваються в той же Покемон миру (див. карту нижче), але в різних місцях. Так як манга заснована на відео гри це має сенс, що головні герої змінюються з Пригоди в пригоду, але вони залишаються в одному часі і світу. Вони залишаються в різних місцях, але їх історії переплітаються в багатьох випадках. Тому не дивно, що герої з попередніх пригод повторюються в наступних главах. Це може, наприклад, бути видно, коли в третьому пригода всіх лідерів тренажерний зал від Канто доведеться конкурувати з тими, Johto на 10-й Покемон ліга. Він може також розглядатися у третьому пригоду, що всі сім вищезазначених героям доводиться працювати разом, щоб перемогти головного лиходія в останній битві з головою 167 до 180.

enter image description here!

Я думаю, ви могли б сказати, що пригоди не видно від професора дуба точки зору, оскільки у цій же главі 180 ми можемо побачити, як Кристал закінчив швидкий. Вона завершила Pokedex з даними про інших покемонів оригінальної відомо 251 покемонів на час. На даний момент ми можемо бачити професор ОАК скаже

Правда, з'явилося близько 100 нових покемонів і я вирішила попросити її допомогти...

enter image description here!

Я сумніваюся, що ці 100 покемонів тільки з'явився. Жителі регіону регіону, ймовірно, добре обізнані про існування цих покемонів, але професор дуб, можливо, нещодавно почули про них. Так що в цьому сенсі ми бачимо світ, розвиватися з точки зору тих, від Канта і особливо професор дуб, як найбільш частий персонаж в серії.

Карта світу Покемонів

enter image description here!

+757
sergun77 10 трав. 2018 р., 05:26:07

Нещодавно дивився епізод 845 з одного шматка, я почув музику, грати в 16:09, і я не можу знайти його.

+755
David Wright 21 серп. 2017 р., 00:43:34

Можна стверджувати, що форма кулі/його швидкість могла вплинути на те, як куля повинна реагувати при контакті з фотоном лезо. Від мого розуміння, 9мм кулі мають округлу голову, і вогонь набагато повільніше пістолета/пістолета-кулемета, ніж калібру .50 з снайперської гвинтівки. Куля 9 мм призначений для грибників на вплив фрагментації. Куля калібру .50, наскільки я знаю, це призначається, щоб пробити все наскрізь без фрагментації. Так що якщо ви думаєте про те, як куля реагує на атаки по цілі, це має сенс, що 9мм куля буде відбитий, і .50 кал буде розрізана навпіл, тому що він буде натискати/різання минулому "клинку" і 9 мм розвиватимуться більш широкій площі поверхні, як це закріпилося на що не впливає. Тепло від photonsaber, ймовірно, зберегли його від руйнування в купу дрібних металевих осколків кулі при ударі, а також.

+646
BCRobin 8 жовт. 2012 р., 18:43:12

Світовий уряд переслідує Ніко Робін для читання історії недійсними століття на Poneglyph камені. Але чому вони не можуть його знищити, так що проблема вирішена?

+633
Teresa Bundy 9 черв. 2015 р., 14:36:10

Це може бути, що він був все ще приймаючи той факт, що він вперше зустрівся з мечем під час його перших днів ало, коли йому було все одно не просто гра, а реальність, і тому, коли він тримав меч в руці під час 17-й епізод він почав згадувати деякі неприємні спогади і подумав про себе, вага все-таки важка для нього, щоб нести її цілком можна Сінон побачила це (від бровки) і забрав його меч, як форма подяки за допомогу, щоб впоратися з її нелегким минулим в черговий раз можна Кирито побачив в її очах і взяв меч в подарунок від Сінон.

+519
Cas002 29 бер. 2014 р., 10:38:34

Я багато читав Повного Місяця манга в wo Sagashite кілька років тому і нещодавно почав дивитися аніме. Це було так давно, коли я читала мангу, що я не можу сказати, як багато різних, але я пам'ятаю, мій друг розповідав мені кілька років тому, що вони дуже різні.

Є багато філлеров в аніме? Сюжет/історія істотно відрізняється?

Будь ласка, відзначте будь спойлери, відповідним або манзі або аніме, так що ті, хто бачили тільки один або інший не псуються, якщо вони не хочуть.

(Якщо б мій друг був явно не так, і вони досить близько, я вибачаюся і не проти того, що питання закрите.)

+433
Adnan Y 3 черв. 2010 р., 06:22:12

Щоб символізувати своє сходження від змій (влада, тобто Орочімару), він змінив назву своєї команди з Хеби (змія) до така (яструб). Це з'ясувалося, що його тварина-орієнтованими технологіями змінилися і від змій, яструбів , як показано на рисунку від нього заклик яструба, який він використовував, щоб літати під час його боротьби з Danzō, ухилитися від його нападу і в аніме здійснення скоординованих атак з Саске. В даний час невідомо коли він уклав контракт з ними.

Це можна знайти тут у розділі "Техніка призову"

+393
Brian Page 7 бер. 2014 р., 13:00:19

В даний час майже 50% дорослих японців не є сексуально активними. Про це повідомляють в міжнародних новинах, таких як "Вашингтон Пост", на Телеграф, на опікуна, в Дейлі Мейл, і самій Японії англомовний джерело новин, "Джапан таймс". Персонажів аніме є відображенням реальної ситуації. Не всі дорослі, які в даний час не веде статеве життя цнотливі: деякі з них, а інші люди, які не планують знову стати сексуально активною.

Японія-не питай, ні, не скажи суспільству: що ви хочете зробити у власній спальні (дивитися хентай, використовувати подушку для тіла ляльки, будь-яке питання фетиші і т. д.). не вважається і всяка велика справа, і зазначити, що ви відчували до чужої грудей в хост-клубі можна зробити перед своїми колегами і ніхто оком не моргнув, так що це не "манірний" суспільство взагалі. Проте, японці в переважній більшості хочуть, щоб ви зберегти вашу сексуальність і сексуальні дії для себе: роби, що хочеш і що взагалі буде дотримуватися, але КПК (публічний показ прихильності) або виходити і ділитися з іншими соціально не дотримується (тобто не заважай іншим людям із ним). Багато молоді японці вважають, ймовірно, як і вплив від західних країн, що має сенс для тест-драйву потенційний чоловік перед вступом у шлюб (спимо разом і/або жити разом), але тут просто справа в тому, що не, як багато японці навіть зустрічатися і одружуються.

Ще одним культурним фактором, який може сприяти, в якому ви можете побачити досить багато манги і аніме, є те, що основним форматом японських романтика любити когось, ким ви не є друзями протягом тривалого часу, і, нарешті, "сповідувати" свої почуття раптове любовний лист, на День Святого Валентина, або день закінчення школи, в якій одержувач повинен різко вирішити, чи є він/вона має романтичний інтерес до іншої людини-хто, можливо, не були на одержувача радар-небудь. Це може призвести або відмовляють на місці ("я вас навіть не знаю"), а бажання спробувати сходити на пару побачень ("може, я зможу зацікавити тебе"), або першого вибору є одержувачем поза себе від радості ("я таємно сумував за тобою протягом багатьох років теж!"). Багато романтичних почуттів і сексуального потягу ніколи не зізнався, але деякі з них отримують відмову через формату, в якому потенційна пара не впізнати один одного через дружбу або випадкових знайомств перед основним сигналом DTR (визначення відносини) подія відбувається, або взаємні почуття-зізнався відразу після закінчення церемонії та відповідних сторін частину шляху йдуть в різні школи до школі або університеті, так що взаємний інтерес не ведуть нікуди.

Еччі - контенту в аніме відповідає на ринку, що не може мати вихід для сексуальної розрядки в реальному житті відносини; з іншого боку, персонажі, які є незайманими легко для певної демографії ставитися до, так що якщо незаймана характер закінчилося тим, що закладено, то глядач не відчував споріднену душу. У плані оповіді, уповільнюючи кроки на шляху до кульмінації зв'язок тримає глядача повертатися знову і знову епізоди, такі як нормування в руку, поцілунки і т. д. (хоча це, можливо, не так часто робиться відносно сексу між персонажами в основних західних ТВ-шоу для дорослих, хороший приклад-Шелдон і Емі Теорія Великого Вибуху). У той час як відстрочене задоволення-це нормальний сюжет пристрій, в сучасну Японію, ще типу любовний трикутник склався в bishoujo гарем і bishounen зворотний гарем аніме: багато любовних захоплень доступні головному героєві, але він або вона закінчується не у виборі між ними і не в кінцевому підсумку з ким-небудь. Це нібито дозволяє переглядати на користь одного з потенційних наречених і уявити собі пост-епізод "довго і щасливо", що вони воліють без свого улюбленого корабля відмови в каноні.

Юридично, що є порно або не порно відрізняється по країні. Я один раз звернулася на японському телебаченні у прайм-тайм (поки діти сплять) і став дивитися на топлес жінка в прямому ефірі-дія драматичного серіалу. В манзі і аніме, не порнографічні зображення оголеного тіла не повинен включати подробиці жіночих сосків або будь-якого статевих органів (а вони, як правило, не включають будь-яких волосся на тілі), так трупи дивляться на ляльку Барбі,-іш або області статевих органів цензурі з білою плямою (нічого не намальовано).

Не всі оголення в манзі і аніме є чуттєвої або сексуальною. Просто як японські громадські лазні (онсен і сенто) не вроджено несе ніякої асоціації наготи з сексом серед населення в цілому, нагота може бути включений в ілюстрації, що не будете мати ніякого сексуального підтексту. Історично склалося так, що японці були вражені іноземці, які приїхали на їх берегах і уперся в громадських лазнях, так як японці не розглядають їх як пов'язані з сексуальним інтересом. Насправді, нагота може в деяких випадках означати чистоту, як і в заключний епізод з Bishoujo воїн Сейлор Мун, в якому головний герой бореться з її останній битві в оголеному вигляді, її чисте серце здатне

прийти і підключитися до лиходія і звільнити її від одержимості злом.

Ні злодій, ні спостерігали за другорядних персонажів, особливо звернути увагу на її наготу під час і після битви; навіть коли вона згодом обійняв її хлопець, ні чуттєвості, присутніх в зображенні.

+325
Rina3D 4 черв. 2011 р., 15:30:33

Ця подія відбулася в манзі, але так і не був введений в фактичний сезон аніме, але після того, що було зроблено, вони створили 2 сезон, який значною мірою зосереджена на сміється гробу і вижили в тій битві і він був змушений нагадати, що сцена бійки, так що їм довелося помістити його в і вони не повернутися назад і змінити попередні так, щоб воно вмістилося

+274
tuky 22 бер. 2014 р., 20:00:38

Кожен з Розен Мейден ляльки має штучне духу. Оскільки існує так багато в цій серії, яка має більш глибокий сенс якийсь (епізод титули і ляльки імена стрибати на розум) я припускаю, що їхні імена теж є глибокий сенс — тим більше, що є такі імена, як Піццикато (Kanaria штучний дух), що явно не японець зовсім.

Єдине, що частково має сенс для мене, хоча, Berrybell, Хіна-Ічиго штучний дух, який вписується в загальні слова-Клу полуниця. Яке значення ховається за назвами штучних ляльок' духи?

+255
Dmitry Bystritsky 25 січ. 2015 р., 11:45:20

Це особливо цікаво спостерігати насправді не важливо, якщо вона буде або вона буде не в змозі контролювати всіх своїх внутрішніх демонів, поки є вороги, досить потужний, що не може бути проблемою... і заради шоу, вона не повинна контролювати всі її внутрішні демони... тому що вона завжди буде мати достатню кількість небезпечних демонів всередині неї... не впевнений, якщо там буде достатньо ворогів для них все...

Ой, і мені цікаво, які істоти будуть Лисана взяти? Може бути, дракон?

+248
r4ccoon 16 лист. 2019 р., 14:25:24

Я вірю, що вона була щаслива звільнитися з її життя, як повія - коли Суитенгу виходить, вона поводиться з ним, як інший клієнт, випрошуючи гроші та ініціювати близькість, посмоктуючи його пальці.

Життя Юі був руїною, і ви можете побачити в сцені, що вона звелася до слабкою державою на виживання, поганого ставлення до (приблизно) років. Вона, швидше за все, радий бути вільним від пекло в якому вона перебувала.

Її посмішка може бути витлумачено як остаточне визнання її брат, але особисто я в цьому сумніваюся - вона заплуталася і зневажливо як музична шкатулка і коли Суитенгу обіймає її, це тільки моменти, перш ніж ми побачимо її падіння сили, що вона посміхається.

+185
Nikola Scott 31 трав. 2016 р., 13:09:25

Це, напевно, частина історії ми не володіємо ще. Може бути, він тримав якусь роботу, може він зробив добро для людей і заплатили. Своє навчання, щоб стати таким же сильним, як він прийшов, як передісторія, так що я думаю, його дохід протягом цього часу повинен бути занадто

+92
Shaul Kfir 9 квіт. 2018 р., 04:58:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil