Хто цей персонаж з кульки Дракона гра?

Videogame

Один у правій. Я можу прочитати перше слово на японському говорить Вегита, але я не можу зрозуміти інше

+397
I0GER 29 жовт. 2018 р., 10:55:24
23 відповідей

Здається, що багато аніме і манга в ефір або надруковані в Японії, перш ніж їх охрестили або локалізовані, містять англійський текст або текст.

Я пристрелив пару прикладів тут.

Перший з Дігімонов Приборкувачі, в якому є кілька англійських ліній, в іншому випадку японська назва послідовності:

Digimon: Tamers

І ще один приклад з Євангеліон, де текст на моніторах друкується англійською мовою:

Neon Genesis Evangelion

Є незліченна безліч інших прикладів (я не зміг знайти, була ще одна сцена з приборкувачів , в яких пиво може читає "пива"); Отже, моє питання:

Навіщо ці англійські слова пробираються в іншому випадку повністю японського виробництва?

+975
Michael Miko 03 февр. '09 в 4:24

Це так, але є вартість, тунель бачення. Какаші винайшов атаки і використовував його без Шарингана, і якщо б не Мінато, він би вбив одного зі своїх супротивників. Він біжить так швидко, і орієнтована так сильно на його напад, що він не в змозі зосередитися ні на чому, крім того, що прямо перед ним при атаці. Другий пункт огляд на вікі це підтверджує

Швидкість, з якою Чідорі виконується, незважаючи на те, що одним з його найбільших активів, також є одним із найбільших недоліків: користувачі рухалися в їх цілі настільки швидко, що його викликає тунельний зір-ефект для них. Тому що вони безкоштовно по прямой легко для супротивників, щоб напасти на них, а через зашореності це для користувача, щоб побачити ці напади, набагато менше реагувати на них складно. З цієї причини, більшість ніндзя не може використовувати без Чідорі. Якщо у користувача є Шарінган, проте, ці недоліки будуть подолані: загострене візуальне сприйняття Шарингана заважає зашореність не відбувається, і її пророчі можливості зробити його легким для користувачів, щоб уникнути контратаки.

Какаші сторінці перераховані самого події

Какаші намагався усунути його зі своїм новим дзюцу Чідорі, але швидкість атаки залишають його вразливим для контратаки, змушуючи Мінато втрутитися, себе врятувати Какаші і вбити, нічим. Перш ніж покинути їх, Мінато порадив Какаші не раз використовувати Чідорі. ... Після Рін пересадити Шарінган спробувала передати в його, Какаші зіткнувся Kakkō. Його білий світ чакри "Сейбр" був знищений в ході зав'язалася боротьби, але йому вдалося вбити Kakkō з Чідорі; з-за підвищеної зір Шарингана, Какаші, нарешті, зміг впоратися з його швидкістю.

+947
Indaclab2013 26 серп. 2012 р., 13:30:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Наноха це відбувається через шість місяців після оригінальної серії, в грудні того ж року. Книга Темряви була активована на північ 3/4 липня, як видно в першому епізоді це.

Зроблено висновок, що активація книги темряви і зовнішній вигляд Wolkenritter сталося відразу після завершення інциденту насіння камінь.

+908
Byron G 20 бер. 2015 р., 07:06:45

Хоенхайм, офіційно відомий як раб 23, був помічником алхіміка, що живе в Xerxses. Його кров була використана для створення гномика в колбу і, отже, вони вже мали природну зв'язок. Карлик в колбі був насправді дуже вдячна за те, що дали життя, що він фактично дав Ван Хоенхайм його ім'я. Карлик сказав Хоенхайм алхімічні секрети і в кінці кінців Xerxses алхімік навчив Хоенхайм мистецтво алхімії. З плином часу ці два стали друзями, але це був не останній. Карлик в колбі переконав короля Xerxses, що шляхом створення загальнонаціонального коло трансмутації (СЗТ) він стане безсмертним. Однак, карлик у колбі запевнив, що він і Хоенхайм би, щоб стати безсмертним.

Перш ніж я продовжу, ви повинні зрозуміти: як і більшість з нас знає, у Всесвіті FMABH філософський камінь створюється з допомогою людських душ. Хоча це не точно вказаний, він натякнув, що це займе сотні людських душ, щоб створити ще один помилковий камінь, такий як використовується лід Алхімік (у першому епізоді FMABH) або перший, використовуваних Kimbly в Isval. Цих каменів не більше, потім розміром з гальку і утримувати величезну силу до такої міри, що вони здатні дати владу гомункулів.
Тепер мета СЗТ в жертву все за розширеною територією, такі як люди або Xerxses, для того, щоб зробити філософський камінь. Зараз ми займемося математикою. Як я сказав, вона натякнула, що це займе сотні, щоб створити камінь. Тепер давайте просто скажемо, що це займає три сотні заради цього рівняння.
люди
з-камінь
300П=1С
Тепер Аместріс має дюже населення в п'ятдесят мільйонів на момент FMABH. Так що давайте робити математику.
50,000,000/300=166,667 (округлене)
Тепер, оскільки це було використано на обох Хоенхайм і карлик в колбі, що означає, що він повинен бути роздільний на два.
166,667/2=83,334 (округлене)
Це означає, що якщо це дійсно було порівну, Хоенхайм і карлик у колбі (тепер його називають батько) обидва вісімдесят три тисячі триста тридцять чотири філософський камінь всередині них.
Батько не шкодував Хоенхайм з-за того, що він побачив Хоенхайм як хороший друг. Два шляхи розійшлися по зрозумілих причин і пішов на шляху. Слід зазначити, що жодна людина в цій точці. Навіть Хоенхайм зараз живе філософ дихання каменю означає, що він-не людина. Зараз відносно гніву (Кінг Бредлі), він був людиною. Однак, коли дається філософський камінь, він став свого роду гомункулів.

Подумайте про це так. Правда гомункулы=робот під час гніву=Кіборг. Обидві схожі, але явно різні, такі як старіння гніву.

Що повинні відповісти на всі ваші питання, крім останнього, який не може бути відповіді. Це насправді говорить в аніме, що Хоенхайм і батько у кожного є половина Xerxses душі і це, де це стає заплутаним. В той час як батько провів наступні сотні років гомункулы, використовуючи свої повноваження, і правляча нація Хоенхайм сім'ю. Це, чесно кажучи, навіть мене бентежить, так як здається, що в битві між Хоенхайм і батько, що батько міг би легко виграв. І як вийшло, що, коли в тунелі під Risenbol, що гордість здатна майже перемогти батька? Ці речі роблять для мене мало сенсу, але у мене є невелика теорія.

Батько створити тіло Хоенхайм як "подарунок" з двома були "друзі". Однак я не бачу, щоб хтось такий же злий, як отець дає Хоенхайм справедливої торгівлі. Я вважаю, що батько все більше душ, і аніме просто не пояснити, що з якоїсь причини. Це також могло б пояснити, як Хоенхайм здатний говорити і координації з душі в його тілі, оскільки він був менше душі. Так що в принципі я не вірю, що вони такі ж, оскільки я вважаю, що батько має приблизно вісімдесят відсотків з душі, а не розбиваючи їх п'ятдесят/п'ятдесят з Хоенхайм.

Я сподіваюся, що це допомогло!

+851
bryson kauhane 1 лип. 2014 р., 18:09:49

Є приклад цього в Сумирэ 16-Сай!!, Глава 1:

!!この人....私をパシリにする為に....

Слово パシリ (перекладається як "гофер" англійською мовою):

Чоловік, якого змушують робити речі, або речі, для когось іншого; людина, що виконує доручення; гофер (див. Також 使いっ走り)

+820
Henry Larsen 11 квіт. 2014 р., 10:12:05

Є також кросовер драма CD. Другий диск адаптує "проти" сюжетна лінія згадується в астрал моря відповіді; перший диск-це просто дві окремі сюжетні лінії (одна для AW, для САО) з кросинговером.

+786
George14 25 лют. 2015 р., 01:31:46

На реддите темі обговорюють епізод, один і той же питання вискочив, на який був цей відповідь:

Він штрикнув ножем хлопця, який образив його сестру. Ми бачили останній схопив ножа з кухонної раковини і встромила йому в стегно/спину. Ви можете також бачити кров Сімада сорочки з-під його рюкзаку після того, як він коле Тацуми. Насправді, він, ймовірно, міг би вижити, якщо він сам не перевтомлюватися вбивство детектив.

Фотографії тут тиражуються в порядку, як це зазначено:

He got stabbed by the guy who assaulted his sister You can also see blood staining Shimada's shirt from under his knapsack after he stabs Tatsumi

Так що в принципі, він отримав ножове поранення, але після вбивства детектива, а потім стік кров'ю від раніше отриманих травм.

+779
mahfoud el 14 серп. 2019 р., 23:37:56

Я припускаю, що ви питаєте про тип аніме, яка зроблена анімація компанію, де сюжет та історія подробиці всіх письменників і керівної ланки.

Пряма відповідь-так. Сюжет може бути змінений як серія провітрювання, якщо воно не було завершене до його виходу в ефір на телебаченні або він був схильний до впливу зовнішніх факторів.

Відомий приклад-покемони: найкращі побажання. Де сюжет був змінений, коли епізоди з плазмовим команда проти команди ракети довелося відкласти через землетрус Тохоку 2011. Спочатку два епізоди були важливі для сюжету покемонів Вт, землетрусу змусили виробничий персонал, щоб змінити сюжет серіалу щоб уникнути завоздушивания епізодів, які зображені земля-потискуючи сцени. Це той випадок, коли сюжет був змінений з-за зовнішніх причин.

Цей епізод був спочатку запланований в Японії на 17 березня 2011 року, але був відкладений, разом з оригінальною BW024, невизначений термін із-за землетрусу Тохоку і цунамі та аварії на АЕС Фукусіма. В якості силових сюжет покемонів команди плазми!, його події були видалені з послідовності. На відміну від всього інші пропущені епізоди в Японії, це два партер повинен бути важливий для загальної сюжетної лінії, а не ізольований епізод.

Проте, ці випадки поодинокі і протягом деякого часу, аніме вже не виробляються, так як це провітрювання, так що сюжет, ймовірно, буде невизначеною, поки місяць або два до їх виходу в ефір дуже пізно знімальна група.

Гарним прикладом може бути Євангеліон, де її сюжет був змінений від 28 ангелів, щоб просто 18, рахуючи людей. Пов'язано це було в основному в Анно Хідеакі не готові сценарії по часу, міняються сюжети з-за його нових вражень, як шоу було провітрювання, що призвело у виробничий пекло з NGE, і змінити сюжет.

По епізоду 13 серії стали значно відхилятися від оригінальної історії, і початковий сценарій був покинутий. Кількість ангелів була знижена до 17 замість 28, і сценаристи змінили фінал історії, який спочатку описав провал проекту інструментальність людини після нападу Ангел з Місяця. Починаючи з епізоду 16, шоу різко змінилася, відкидаючи великого оповідання про порятунок для оповідання, зосередивши увагу на окремих персонажів.

+729
amitkumar3968 19 квіт. 2017 р., 12:53:31

У першому епізоді того часу, що я перевтілився у слиз, ми знайомимося з бурею дракона на ім'я "Verudora" (Епізод 1, тайм-код 16:38 Існує). Від епізоду 2 вперед, ім'я дракона було змінено на "Veldora". Шоу англійської Вікіпедії стаття показує його/її ім'я японською мовою як "(ヴェルドラ Verudora)". Так чому ж виробництво компанія почала з одного вимови і відразу перемикаю на інший на наступний епізод? Я пам'ятаю, що деякі рецензенти на YouTube були проблеми вимовляючи ім'я дракона для першого епізоду, але це дійсно не так складно, всього чотири коротких складів, кожен з яких завершується гласною.

(Зверніть увагу, що я пішов вперед і задав питання, знаючи, що Епізод 1 допоміжний скрипт, вже зміненого в останні кілька тижнів використовувати "Veldora", як і всі інші епізоди.)

+710
mr jahanbin 30 серп. 2012 р., 17:43:22

Коли Мінато був звільнений, Наруто вже змирився з К'юбі інші половини, що було всередині Мінато відчував ті ж емоції і вирішив допомогти Мінато...

+710
liza1993 25 груд. 2017 р., 20:26:38

Інше тлумачення полягає в тому, що Люсі є посиланням на цей гоминид, як вже згадувалося ninjalj. Здавалося б, це має сенс, враховуючи роль Люсі в сюжет, як мітохондріальна Єва для дослідників. Однак, сама манга не схоже, щоб пояснити, чому Каэдэ місця як Люсі дослідниками, і тому незрозуміло, що таке "правильне" тлумачення ім'я Люсі (якщо там ще є).

То ж, здається, йде для багатьох інших персонажів, з-за дуже явних випадках, таких як Нана.

+701
Krispi 25 вер. 2010 р., 08:48:20

Зенон насправді може померти без того, щоб відмовитися від своїх повноважень. Коли він знаходиться далеко від Hiryuu замок, його рани заживають повільно, так що якщо він покине цей континент і відсікає йому голову, і отримує своє серце з грудей і встромляє його (вибачте, якщо це звучить занадто жорстоко), які можуть або не можуть убити його.

+700
Sara Razavi 23 лип. 2010 р., 11:53:23

У Rasenshuriken спочатку говорив забороненими через фізичну шкоду, заподіяну з його використання. Тому що Наруто використовував його як традиційні Разенган, який вимагає дзюцу прямий контакт з супротивником, шкоду, заподіяну його обличчя не можна було уникнути.

Причина того, що клон не може працювати у цьому випадку буде пов'язано з тим, що клони розвіялися, як тільки досить високий фізичний збиток, завданий йому. Було б моє переконання, що клон ніколи не міг підтримувати свою форму досить довго, щоб витримати удар з Rasenshuriken перед ним - і дзюцу - розвіялися.

+684
Gadget 4 трав. 2018 р., 21:44:33

Здається, що кілька інших персонажів і сюжетних точок засновані на грецької міфології. Все, хоча це не було підтверджено самим автором ще.

Немає реальною фігурою в грецькій міфології називали Edermask/Ethermask/Nenomius, антагоніст Янус , здається, грецькій стороні. Януса, Бога почав і проходів. Кажуть, що 2 перед Богом. Один дивиться в майбутнє, і одна звернена в минуле.

Цей бог буде відповідати зображенню обох персонажів, їх погляди збігаються, і поведінки, відповідних даній Богом. Ніхто не може відпустити минуле, і одного тільки бажання рухатися вперед (дуже, дуже грубо зроблено).

+600
Waleed Bashir 6 лип. 2011 р., 14:29:14

Я подивився на amazon.com і в Інтернеті я не зміг знайти жодних посилань на наявність англійській версії. Мені б дуже хотілося читати, так що якщо у кого-небудь інформація з цього було б здорово, якщо б вони могли поділитися.

+594
Jorge Cevallos 26 трав. 2011 р., 21:26:36

З Вікі

Після його пробудження Риннегана, він також проявляється червоний круг маркування з двох моделей рябить в центрі чола, здавалося б, побічний продукт його кінцевої dōjutsu проявляється поряд з його підготовки senjutsu.

Він посилається на епізод 426 від Наруто і припускає, що це не справжній очей, а маркування. Немає ніякого способу, щоб бути впевненим, якщо він дав йому особливі повноваження, але все

здібності, які він виставив, були у відповідності з тим, що ми знаємо, можна було з допомогою свого Риннегана / Mangekyo / Senjutsu здібності, так що він, здається, не дали йому нічого.

Крім того, він плоский і не вистачає глибини, що третій очей Кагуи було, припускаючи, що це був просто позначення. Найкраща теорія, яку я можу придумати, полягає в тому, що він був неповним проявом третє око Кагуи.

+583
Livius 14 серп. 2015 р., 16:26:05

Поставити простий, Нацу ще не став демоном в будь-яких засобах масової інформації. Було виявлено, що він закінчиться в манзі і аніме, але навіть в манзі він не трансформується. Це може ніколи не відбутися.

+558
Eikkoh Eik 21 груд. 2018 р., 16:00:49

У Теїко баскетбольний клуб у Куроко немає кошик описується як неймовірно сильна команда з більш ніж 100 членів, що виграв чемпіонат три рази поспіль.

Проте, тільки 6 в основний склад і 2 їх семпай(с) насправді показано сказано у всьому аніме. Решта 92+ гравці ніколи не згадувалися і буквально марним. Вони також впливають на баскетбол в середній школі, де вони самі ставали все більш і більш нудно, і їх вороги здалися ще до гри.

От і мені цікаво, чому б 92+ гравців навіть вступити в баскетбольний клуб, коли вони, очевидно, мають шанс зіграти в справжню гру?

+533
user3499119 26 трав. 2018 р., 05:41:40

Ні, Наннэлли був поранений Ст. В атаку, як зазначено в її рисах характеру

Коли її мати була вбита, Наннэлли була паралізована в результаті кульових поранень на її ноги, і осліп через її відштовхне її батько примушував її повірити, що вона сліпа.

і насправді їй тілесних ушкоджень були заплановані, але не Чарльз, але Ст. В

Коли Лелуш розмовляє з Чарльзом і Маріанною в Рагнорок зв'язку (епізод), виявлено, що Наннэлли травми були організовані Ст. Ст., який її підставив, щоб бути свідком вбивства матері. Її сліпота, яка вважалася психологічної, був результатом Чарльза Гіас, зробив, щоб захистити її від можливих репресій з боку В. о. Чарльз потім вирішив послати їх обох подалі, мотивуючи тим, що він робить це, щоб захистити їх від Ст. Ст., яким він більше довіряє.

Джерело: Наннэлли > персонаж історії > Сезон 2 (4-й абзац)

також якщо ви подивитеся на всі Гіас здібностями ніхто з них не викликав ніяких зовнішніх фізичних ушкоджень до своїх цілей.

  • Чарльз міг маніпулювати зору спогади і печаткою Наннэлли (на що ми могли б підозрювати будуть маніпулювати своїми спогадами, думаючи, що вона була сліпою)
  • Лелуш міг контролювати розум людей і змусити їх коритися йому
  • Мао міг читати думки
  • Роло може вплинути на сприйняття людей час, змушуючи їх думати, час були заморожені
  • С. З. міг змусити людей закохатися в неї

як бачите, все це дійсно може бути пов'язаний тільки впливає на розум людини або, як вони думали і ofcause за винятком Мао влади всі ці повноваження носять тимчасовий характер, оскільки такі Чарльза Гіас не могла викликати якогось постійного фізичного пошкодження будь-якої іншої частини тіла

+516
user2975113 2 бер. 2011 р., 05:50:55

Пояснення полягає в тому, що після порятунку солом'яні капелюхи в sabaody, він був переможений Киразу і захопили в сістоун манжети. Після цього він, ймовірно, отримав страту, але так як він проект пацифіст він, ймовірно, був відправлений у vegapunk, щоб його мозок видалений.

Його затримання і покарання не було згадано десь в манга/аніме.

Однак, це дуже правдоподібна теорія про те, чому Кума був перетворений в повний пацифіст. Звичайно, більш правдоподібна теорія, чому він зробив це для Дракона " або " дракон наказав йому зробити так ідіотські теорії, які плавають навколо цієї дискусії, жодна з яких не згадується ніде в каноні теж.

Малоймовірно, Кума була охоче перетворився на повний пацифіст. Деякі люди тут розмістив, що він зробив це для Дракона', 'Дракона наказав йому зробити так. Що? Як би роблю так, благо Дракона і революціонерів? Як би це приносити користь собі Кума (явно не так як він помер?) Які інші можливі стимули, що світом править запропонував йому або революційного, що могло бути настільки велика, що вона переважує наслідки його смерті? Напевно, ніхто. Тому це приводить до висновку, що змусило уряд, що вибір на нього. Прямо до виконання йому швидше за все не було б привабливим варіантом, оскільки вони потрібні шичибукай на їх бік проти Білоуса. Тому всі ці моменти до моєї теорії - що Кума був покараний за протидію піхоти і Адмірала від проведення того, щоб очистити зловмисники tenryuubito по. Ось чому світове уряд, швидше за все вирішили повністю змінити Кума в пацифіст для того, щоб покарати його, і перетворити його в повністю вірним рабом.

Кума, безсумнівно, знає, що це буде його покарання, тому він заявив, що це буде останній раз, коли він зустріне strawhats.

Vegapunk, швидше за все, був у добрих стосунках з кумою і, ймовірно, не хочете перетворити його на повноцінний кіборг, але йому довелося зробити це під тиском з боку світового уряду. Ось чому Vegapunk, ймовірно, запрограмовані на прохання Кума по захисту Сонячний.

+512
Chase Chou 10 жовт. 2018 р., 22:40:17

В аніме кінцівка сезону переписати 2 (Місяць і Земля) дівчата викликати Котаро, як їхні знайомі, знаючи, хто він є/був? Вони все ще були діти, коли він був навколо них, намагаючись врятувати Землю. Коли він приніс їх на Місяць, Кагари сезон 1 дівчата пам'ятають свої минулі життя або альтернативні маршрути? Може хто-небудь пояснити кінцівку для мене, я не впевнений, чи це хороший або поганий кінець. Він виконав свою первісну ціль, але це було добре для того, щоб виконати свою обіцянку?

Це багато питань, але всі вони пов'язані із закінченням сезону 2, отже, чому я не зробила кілька потоків, але тільки один. Я не дуже в романах і манзі (так, це дивно, я знаю) тому я був би вдячний, якщо хто-небудь може пояснити кінцівку. До того моменту, коли він думав, що він не зміг убити її, але вирішив піти проти власного інстинкту я могла стежити за сюжетом, але після цього все було ніби як ломанулись, і я думаю, що ті тільки дивляться аніме, можливо, пропустив багато важливої інформації.

+414
SGS Venkatesh 5 трав. 2010 р., 10:45:01

Я просто бачив деякі аніме, які засновані на західну літературу. Мені просто цікаво як це робиться. Я маю на увазі, що виробнича компанія аніме повинні запитати дозволу у автора книги? Якщо це так, що якщо автор помер? І який дозвіл у них брати? Як і деякі аніме, які засновані на західних книг, або на реальну історію, так вони повідомляти автора про всіх модифікаціях? Спасибі.

+358
Donghwan Kim 19 бер. 2018 р., 15:57:17

В епізоді, коли Кода вперше з'являється, його вовки нападають на людську село і вбити Рін. Були ті звичайні вовки або повний демонів, як Гінта і Hakkaku, і просто волів їх форма вовка?

+124
user37781 3 лют. 2019 р., 19:52:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil