Що було третім Аю бажання?

У 23-му епізоді канон 2006 аніме, Юічі ходить в школу Аю побував і зустрів її там. Юічі запропонував надати своє третє бажання.

Вона побажала Юічі, щоб забути її, але він відмовився надати, що хочете, тому що він не здатний.

Потім Аю розуміє, що третього хочемо, але ми бачимо тільки її рот рухається.

Що вона хотіла?

+842
jms 17 лют. 2018 р., 01:22:00
29 відповідей

Emmiters є Потріб користувачів, які вміло відокремлюючи їх аури від їх тіла і використовувати його для різних функцій. Деякі приклади Леорио (який може випромінювати свою ауру у створенні warmhole для проведення атак). Випромінювачі також здатної перетворювати відокремити ауру, щоб подивитися, як певні форми і об'єкти. Pokkle наприклад, (відомий за використання його Нен приймає форму лук і стріли, які він міг використовувати для правопорушення).

enter image description here

У той час як фокусники з іншого боку, є можливість створювати фізичні об'єкти за допомогою аури. Більш вправні фокусники навіть можете створювати закони і принципи, які кріпляться до об'єкта проявляється від їх аури. Наприклад, Курапика за наворожив "Біолокація ланцюга", які були створені за принципом виявлення брехні і аура.

+960
Vaddadi Kartick 03 февр. '09 в 4:24

Стовбури використовували Mafūba (злі хвилі оболонки) у пастку безсмертну Zamasu.

Однак, у куля дракона ми завжди чули, що Mafūba вбиває "користувачів".

Чому стовбури померти?

+958
Skeets 13 лют. 2014 р., 21:25:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, це був четвертий і він не провалився, тому що він вже був запечатаний, а пізніше (набагато пізніше) Орочімару закликає четвертому і третьому, щоб боротися на чолі 329, я вважаю (не впевнений, який епізод).

+927
naisanza 31 трав. 2015 р., 08:08:27

Я питаю це тому, що я не міг знайти відповідну посаду в будь-якому місці. З чого я роблю висновок з вихідного матеріалу, Сенсей-жінка, яка є незвичайним для її віку і статі. Не тільки у неї є ребяческие смаки, вона tomboyish. Навіть коли ведеш себе як доросла, вона нагадує старого, в словах Хіккі ж. Сам Хіккі чудес про це, коли гуляти з нею, ЕСП. коли везуть її в Астон Мартін. Вона також мала кілька невдалих шлюбів інтерв'ю з того, що я прочитав в Томі 5 і, здається, приваблює "бродяги", які забрали її меблі.

Її бешкетне фото/чоловічої природи причина для відкладання потенційних женихів? Її характер також зіткнення з очікуваннями жіночності в японській культурі?

+880
Joe Lloyd 14 черв. 2016 р., 09:17:32

На офіційному сайті (Японська) описує його як

Урожай Показати
Це відео продуктивність для зерна закликати їх красу в навколишнє середовище.

що в принципі збігається з тим, що малий і Енн описує

[...] виступити на "урожай-шоу", щоб показати смачні звернення зерна рису.

Як і те, що вони роблять, не питай... але на додаток до комедійного жанру, серіал повний пародій.


Sasashiniki зупинити поїзд-куля від удару собака в епізоді 5 це насправді пародія Kinnikuman про Terryman зупинити швидкісний поїзд... від удару щеня. Викия заявив,

У 21 Олімпіаді, він (Terryman) пробився у третій попередній раунд, штовхання швидкісні поїзди, але був дискваліфікований за зупинки поїзда від удару щеня (торкаючись поїзд в два рази призвело до дискваліфікації)

Terryman stopping a bullet train from hitting a puppy

Джерело зображення

Посилання: ほかこ за Хейтена блог (японська)


Хрест-туалетний блок ідол в епізоді 3 це звичайно пародія на кумира багатьох одиниць (як видно в назві пропозиції): їм@S (калічити@S), багато торгівля тонн купувати зараз за Солами♡посмішка (KoMeMi☆посмішка), карта aikatsu! (MaiKatsu), Люблю Жити! (Люблю рис) і т. д.

naming proposal

+870
noema 2 лют. 2011 р., 14:08:00

У Токіо вовкулака, Джейсон стверджував, а мучити * ^ * графіка звичайно, що "упир" шкірі не може бути пробитий будь-звичайний метал. Якщо так, то:

  1. Як би Рей рана Kurona і Nashiro ножами?
  2. Чому не голуби використання звичайних рушниць і замість мечів Kagune для атаки упирів?

Ці примірники є суперечливими і парадоксальними. Будь ласка, дайте пояснення, яке робить усіх цих випадках розумним.

+777
user14983 2 лют. 2011 р., 19:18:16

Prétear (також, Prétear - нова легенда про Білосніжку; або, шин Легенда про принцесу Білосніжку Prétear) є манга написана Джуничи Сато, а також у 2001 аніме на основі манги. Слід Awayuki Himeno і Leafe лицарів, як вони борються Принцеса темряви і її демонів, які виснажують Leafe (життєвої сили) поза живих істот.

+763
Tony O Flatharta 16 вер. 2012 р., 20:26:41

Поїзд з'єднує різні зупиняється і я вважаю, так як це один із способів його обслуговувати людей у загробне життя, грунтуючись на тому, де хочеться перебувати.

+631
knuku 8 бер. 2013 р., 10:08:27

Походження цього насправді в реальному житті.

В Японії, дині вважається досить дорогі фрукти, і після часто дають в якості подарунків, особливо, коли приходив до когось у лікарні. Я не зовсім впевнений, як це конкретне поняття почалося, просто це звичайна річ у наш час.

Bradley delivering his melon

Насправді, ось 21,000 ієн (~$210) дині:

Dang expensive melon!

Здавалося б, аніме і манга, що характеристика ця ідея просто малюнок з цієї частини японської культури.

+628
GreenhouseControl 16 черв. 2019 р., 21:04:11

Кушина вижила видобутку будинок для відпустки bijuu з-за Узумакі клан неймовірно сильну життєву силу.

(Глава 501)
Tobi


Спойлер Блок:

(Глава 579)
Kabuto

+621
hanani 11 жовт. 2013 р., 01:25:22

Ви можете прочитати про них докладно на TVTropes:

Tsurime Очі:

          enter image description here

Особливий стиль малювання очей в манзі і аніме, де зовнішні кути нахиляють вгору, закінчуючи особливим гострим кінцем, використовується на відміну від традиційних МНС м'який стиль пониклі, Tareme. Tsurime символізує сильну волю, зарозумілість, гордість або в характері. Найбільш помітно в жіночих зразків (оскільки він грає проти стереотипу) і є зазвичай атрибутом Tsunderes, Kuuderes і особливо крутий дівчата дій.

Tareme Очі:

          enter image description here

Стиль в аніме та манзі малювання очей, куди вони никнуть або провисне по кутах. Як правило, Мое персонаж буде мати ті остаточні, співчуття-Магніт щенячьи очі. Як правило, він являє собою добрий, тихий, сумний, крихкий чи інакше м'яка людина. Тільки дуже помітні, якщо є більше, ніж кілька символів, які малюються без них.

Як ви можете зрозуміти, Tsurime очі навпроти Tareme очі. Що стосується "чому" герої-це символізація використовується для опису їх характеристик, які легко зрозуміти звичайним спостерігачем аніме.

+616
Philip Denton 11 лют. 2015 р., 04:56:41

Нещодавно я виявив кавер на пісню "Kokoronashi" на SoundCloud, так що я намагався знайти оригінальну версію цієї пісні, або хоча б інформацію про те, хто Оригінальний виконавець, на YouTube.

Однак, ця пісня, здається, були покриті так багато різних людей так багато разів, що я не можу з'ясувати, хто співав оригінал, як деякі співаки, які його покривали привести конфліктуючі оригінальні версії/виконавців цієї пісні.

(Пошук запитів, які я виконував на YouTube були "kokoronashi", "kokoronashi оригінал)

enter image description here

Я помітив, що на картинці вище, майже завжди асоціюється з цією піснею на YouTube і це аніме арт стайл, так що я думаю, що це може бути будь-аніме пісня, але після виконання зворотного пошуку зображень, всі результати просто привів мене в Ютубі кришки, які містять зображення замість того, щоб вказувати мені аніме, де я можу знайти оригінал пісні.

Хто-небудь знає, хто співав оригінальну версію цієї пісні і/або що аніме це взялося, якщо такі є?

Я розумію, що це дуже невизначений опис пісні, так як я тільки вказати назву, але я гарантую, що якщо ви будете шукати "kokoronashi" на YouTube, ви знайдете багато каверів на цю пісню, що я маю на увазі без проблем на першій сторінці результатів пошуку.

Якщо це допоможе, ось посилання на досить популярну англійську кавер-версію пісні. Я не посилання на японську обкладинку, тому що вони мають тенденцію бути більш імовірно, щоб бути прийняті на YouTube за порушення авторських прав, крім англійської, але англійської мелодії дуже схожі на японські чохли, які я бачив.

+582
viki98 26 лют. 2015 р., 07:55:47

Простіше кажучи, це світ, в якому практично все можна зробити, поставивши мислення і розуміння, в нього алхімії ака. Алхімія, по суті, був створений, коли Аместріс був заснований і існував виключно в Ксеркса до цього. Тому сучасна алхімія була навколо протягом приблизно 400 років до того часу манга/шоу почалося.

Технології у цей час також була набагато менш розвиненою, ніж наша. Важко було випускати банкноти або інші подібні фіатні гроші, які буде важко відтворити. Алхімік може навіть проводити всі необхідні компоненти в його власному будинку, і це було б набагато складніше накладення заборони на безліч окремих компонентів.

З іншого боку, золото є великий і важкий. Це теж дуже рідкісна, і лише крихітна частина золота на Землі є в земній корі. Раптом прийде великий запас без жодних правил по лінії поставок буде прямо-таки підозріло. Виробництво золота в кількостях, достатніх для руйнування економіки, безсумнівно, звернете увагу, і завдяки своїй вазі, безсумнівно, буде набагато простіше простежити.

Звичайно, це все за умови, що Аместріс був спроектований, щоб витримати випробування часом. Дійсно, гомункулы потрібен тільки (відносно) короткострокове рішення, яке буде тримати населення щасливим, поки не прийшов час, щоб убити всіх.

+562
codersofthedark 15 груд. 2018 р., 05:34:48

Майже у всіх аніме в ці дні, є ілюстрація художника в самому кінці епізоду аніме.

Як зробити постановках зробити ілюстраторів, щоб зробити кінець карти? Вони заплатили за це (якщо так, то скільки)?

Як і чому ця практика почнеться?

Dat star~

+469
Kimberly Hernandez 15 вер. 2013 р., 14:12:07

Кайдо називають найсильніша істота в одній частині світу. Отже, він повинен бути надзвичайно потужним.

Моє питання: яка його потужність? Він один з диявольських фруктів користувачів?

+345
Universo32 12 трав. 2016 р., 00:48:42
"Сакамото десу га?" - це кляп манга за авторством нами Сано про крутий старшокласницею.
+335
Balvir Singh Gill 12 бер. 2012 р., 08:09:21
Ponyo на скелі біля моря (або, "Рибка Поньо на кручі") - це фільм 2008 року Режисер Хаяо Міядзакі про молодий хлопчик Сооске, який знаходить дивну рибу, яку він називає "Рибка Поньо".
+320
an23lm 1 трав. 2013 р., 17:12:15
Котушка Dennou (або, "котушка — коло дітей") - це 2007 аніме, створений і режисер Міцуо ІСО.
+313
maru7ka 7 лип. 2010 р., 15:01:51

Одним з основних візуальних точок дизайн персонажів натовпу і відношення "бути самим собою". Ось чому Утсутсу носить білизну купальник весь час, ОД цілком комфортабельний того, що кричущі, і так, Руї поєднується трансвестизм, як ніби це був ще один звичайний понеділок. Один виняток може бути Суганэ.

Що мене вразило найбільше, здатність Хаджиме приймати все за чисту монету: не раз вона робить будь-яке рішення персонажа, навіть головного лиходія. ІМО це одне з повідомлень натовпами намагаються відправити через: Ні форма упередження людей, замість того, щоб дізнатися, хто вони.

Можливо, Руї поїхав на кілька днів, щоб краще сховати особистість як творець системи натовпами. Але він ніколи не був пояснив, як такої, тому він впадає в теорії вентилятор.

Той факт, що він тримається кілька днів навіть після приходу публічних показує, що це може бути не так, або що він виріс у своїх костюмах і продовжував носити їх.

У мене немає посилання, але є одна сцена, коли Суганэ шокований, дізнавшись підлогу Руї і Хаджиме держави, що-то ефект "я завжди знав".

+311
Marty Moesta 14 січ. 2012 р., 23:23:39

Це як стрибки з будівлі.

Ви можете стрибати з першого, другого або третього поверху і вижити. Спосіб дістатися до всіх поверхів залишилося колишнім (сходження по сходах... або ви можете назвати цей курс.).

Однак, через певну кількість поверхів, ви прийдете до усвідомлення того, що після переходу через цей поверх (давайте просто скажемо, 20-е - не потрібно вправлятися в лазінні 20 підлогу для цього-досвід піднявшись на один поверх-це просто чудово), ви вимерли.

Вам не потрібно досвіду, ні практики, щоб досягти 20-го поверху, але ви, безумовно, вимруть , якщо ви стрибаєте звідти.

+309
DUSHYANT SINGH CHANDAIL 8 черв. 2016 р., 21:52:30

Я підозрюю, що ви, можливо, читали Шикигами Сутінки днів (式神トワイライトデイズ), опублікованому в 2014 році обсяг. 28, який одним пострілом попередника Kagamigami.


Якщо вам цікаво, я знайшов це, використовуючи цей чудовий сенен Джамп базі і пошук автор (Ивасиро Тосіакі / 岩代俊明) в oneshots (読み切り) розділ внизу.

Kagamigami з ОПК.у pixiv сторінка підтверджує, що Шикигами Сутінки днів був один постріл версія Kagamigami.

+284
Leslie Schnell 11 лют. 2018 р., 05:42:12

Цзиньтане ще має романтичні почуття до неї, як це роблять інші чоловіки персонажів. Також є кілька сцен (принаймні один, і я думаю, що більше) де Менма сидить на промежині місті цзиньтань і рухається навколо, які природно, дає йому кров з носа і хоча б раз змушує його пройти. Мається на увазі, що вона поняття не має, який ефект це справляє на його, тому що вона померла до того, як дізналися про такі речі.

Цілком ймовірно, що творці не хочуть показувати такі сцена з Менма, дивлячись, як дитина. Кодомо але Дзиканне будучи адаптованої для американського ринку за такого контенту. В кінці-підліток чоловічі персонажі, що мають романтичних почуттів до такої моложавий персонаж також буде мати тенденцію до squick людей.

+248
Dortha JUDY Bailey 21 груд. 2018 р., 05:12:42

У Штейнс;ворота існує багато розмов про дивергенції номер поточної світової лінії. Але якщо я правильно пам'ятаю, метр Kyouma зробив/має/дан показує різницю між поточною світової лінії, і "попереднє", яке я зрозумів, щоб бути одним Окаба був безпосередньо перед останнім стрибком.

Робить дивергенцію кількість робіт щодо останнім часом стрибати з світової лінії, або по відношенню до світової лінії, де він був побудований (світової лінії, де сарн підтримує антиутопія)?

+163
KKKK 2 січ. 2013 р., 13:46:01
Космічний патруль Luluco короткий телесеріалу аніме створюється Хіроюкі Imaishi і справила тригер] серіал транслювався в Японії з квітня по червень 2016 року
+142
Djave 2 серп. 2012 р., 06:44:47

Більшість аніме випускаються для просування вихідного матеріалу (манга, лайт-новел і т. д.). Таким чином, для виробників більш важливо, якщо продажі вихідного матеріалу сприяли адаптації аніме. Так що навіть якщо аніме досить популярний - слід зазначити, що навіть цілком успішні аніме тільки продають від 3000 і менше 10000 (більше рідко вважається дуже успішною аніме) дисків в одному томі - там часто немає сенсу виробляти в інший сезон, якщо продажу початкового матеріалу збільшується в достатньому ступені.

+135
cambraca 1 бер. 2017 р., 12:16:50

Які магазини найкраще місце, щоб купити мангу?

Є супермаркети або магазини, які продають їх, або вони можуть бути тільки у незалежних магазинів?

+83
Genghis Kanna 24 бер. 2018 р., 10:35:31

Я шукаю старе аніме (принаймні 10-15 років тому) схожий на Конан Дойля Загублений світ.

Екіпаж корабля в кінцевому підсумку в доісторичний світ (не пам'ятаю як). Цим світом правлять священики, які виступають проти технології. Вони використовують динозаврів для праці. Там теж щось на кшталт "опір", яка проти нинішньої влади, нав'язані попами. Екіпаж цього корабля потрапили в цей конфлікт.

Цей світ не без техніки, хоча і дуже просунуті технології (не пам'ятаю контексту, може бути, інопланетна раса), як нескінченні блоки живлення, але це незаконно, щоб використовувати його і хто це робить, робить це в таємниці.

Я бачила тільки перші кілька серій цього аніме, я не знаю, як свідчить історія, або як це закінчується. Будь-які ідеї?

+74
Scott Forbes 1 лют. 2011 р., 21:14:58

Після деяких погугливши, з'ясовується, що всі назви епізодів є пародіями на назви роману серії, що є старший брат ― молодша сестра тема:

ある朝、。 ヒーローの妹ができまして [Амазонка] [Скріншот]
Епізод ⇒ 1: ある朝、大阪おかんの妹ができまして。

妹がゾンビなんですけど! [スマッシュ文庫] [Амазонки] [скріншот]
Епізод ⇒ 2: 妹が大阪おかんなんですけど!

妹ホーム(マイホーム) [Амазонки] [скріншот]
Епізод ⇒ 5: 大阪おかんホーム

あるいは現在進行形の黒歴史 [GA文庫] [Амазонки] [скріншот]
Епізод ⇒ 8: あるいは現在進行形の大阪おかん

女子モテな妹と受難な俺 [ガガガ文庫] [Амазонки] [скріншот]
Епізод ⇒ 9: 大阪おかんな妹と受難な俺

妹はラノベの女神ちゃん [Амазонки] [скріншот]
Епізод ⇒ 10: 妹は大阪おかんの女神ちゃん

最近の妹ブームはどうやら俺のおかげらしいですよ [Амазонки] [скріншот]
Епізод ⇒ 11: 最近の大阪おかんブームはどうやら俺のおかげらしいですよ

Я досі не знаю, чи є спеціальний епізод (епізод 1.5) - це пародія на всі існуючі роботи чи ні.

+60
Shwet 7 квіт. 2015 р., 16:26:43

На початку Наруто бій з Тобі під час Четвертої світової війни Шинобі, Наруто спробував зняти чакри кілки з тіла будинок для відпустки bijuu (хвостатих), і був доставлений в Bijuus' глибокої психіки, де Bijuus і Jinchirikis були присутні.

Однак, такі відсутні:

  1. Сон Гоку, якого Наруто вже зустрічався, були поглинені тобі в Гедо Мазо.
  2. Gyūki, хто був ще всередині бджоли.
  3. Шукаку. Я поняття не маю про його місцезнаходження, і я не пам'ятаю, що він вступив у боротьбу. Де він був?

Якщо б він був присутній там, Наруто міг би взяти з чакри Шукаку, і використовували його для "перетягування каната", яке він отримав в подальшому в ході Juubi дуги Відродження.

+23
Sevenstars 5 лип. 2013 р., 04:25:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil