Чому я довіряю наручники так багато?

Епізод 20

Я: якщо я помру, поки у мене є цей (наручники), ти розділиш доля мене

Гаразд, вибачте за мій язик, але що з цього? Це всього лише наручники, ви зможете бензопилою або щось ще!

Якщо я думав, що далеко, а насправді в ланцюзі непорушною (можливо він використовується титан або що-то!?), ми б, напевно, зміг забрати його.

Якщо (що вкрай малоймовірно), Я вжив усіх заходів обережності, Я тіло не збирається бути настільки ж сильним, як метал.

Так чому він так сильно довіряти? Це був блеф/жарт?

+588
Crownbot42 14 жовт. 2011 р., 01:48:49
22 відповідей

Персонажа, ви дивитеся на це Шу Оума - головний герой від злочинця, і що конкретні сцени з самого відкриття.

Винним Корона-досить популярне аніме, але по моєму список аніме, більш цікавих, ніж це добре (що видно по рейтингу - рейтинг #616, популярність, місце № 38).

Історія відбувається в Токіо в 2039 році, після спалаху вірусу "апокаліпсис" в те, що стало відомим як "втрачене Різдво" в 2029. З тих пір Японія була під контролем транснаціональної організації під назвою ставку. - Джерело

Хоча, на тій же сторінці більш докладно характер -

(Епізод 1 спойлер - при наведенні курсору миші, щоб подивитися)

Оума Шу-це 17-річний хлопчик, який помилково отримує рідкісна і велика сила. Він може використовувати цю владу, "права рука короля," добувати "порожнечі", або інструментів/зброю, які є проявами людей.

Я не буду кидати більше інформації у вас - я краще рекомендую дивитися перший епізод - це кращий спосіб для вас, щоб побачити, якщо вам це подобається чи ні!

+981
Nordas 03 февр. '09 в 4:24

Оновлення

Ми починаємо бачити сенс за д. В епізоді 703 аніме...

...Каже Корасон на Трафальгарській закон д. І сказав, що маленьких дітей Марі Джойс доручив див. д. Як зразок Бугимена:

"Погано поводяться діти будуть з'їдені Д."
Він продовжує стверджувати, що в деяких частинах світу, сім'я Д. відомий як 神の天敵 (ками не десять течи), в перекладі "Божа природний ворог".

Він також стверджує, що "Бог" в даному випадку використовується для позначення небесних драконів.

Він не був показаний, але я думаю.

Первісне вперше вказав в ОДА в СБС питання і відповіді кут, він також запитує, Що D в ім'я Луффі стояв. Ода просто відповів, Щоб прочитати його як D і що він хотів розкрити правду вчасно.

Ви можете прочитати більше на волю Д. Вікі.

+963
gcdt 2 серп. 2012 р., 10:53:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

це добре відомий факт, що Шичибукай сім. Коли один з них йде у відставку (Jimbei), плашки (Моріа) або йде під арештом (Крокодил) він/вона замінюється на іншу, як Чорна Борода, права і баггі.

Так що після 2 років пропустити поточний Шичибукай є:

  • Закон
  • Михоук
  • Фламінго
  • Кума
  • Боа Хенкок
  • Баггі (лол)

Хто відсутня?

+917
lolol 16 жовт. 2011 р., 20:29:53

Не рахуючи трансформації прихованої Броли (тому що це штучний трансформації за його намисто) робить Броли є 2 перетворення? Я знаю це питання складно, тому що воно може мати різні відповіді, згідно з якими версія Броли ти говориш (в Дракон м'яча герої рекламних та інших аніме є Броли SSJ3, Бог Броли, Броли SSJ4 і т. д.), Але як він розглядає Броли з фільмів у цілому. У старій не канон фільмів ми бачили зеленуватим трансформації в першому фільмі, і в другому фільмі ми побачили жовту трансформації. Тепер для нового фільму ми бачили зеленуватим трансформації і жовтий трансформації з рекламного мистецтва. Можна мати 2 перетворення, базової форми, звичайний супер Саян трансформації (жовтий) і зеленувато-легендарний супер Саян трансформації?

Старий фільм 1

enter image description here

Старий фільм 2

enter image description here

Новий фільм

enter image description here

enter image description here

+891
Dong Wu 27 бер. 2012 р., 14:47:05

У спогадах Широ з Кирицугу на початок Доля/Ніч сутички (візуальний роман, після прологу Рін) Широ каже, що Кирицугу виїхав за кордон, а іноді не повернутися протягом кількох місяців.

Що саме Кирицугу робиш? Він відновить роботу, він, перш ніж він воював у 4-й війні за Святий Грааль?

+853
bas1kok 20 груд. 2017 р., 21:51:22

У бразильському підзаголовок, спочатку він був названий як Раффі, але в половині Enies лобі/води 7 саги він почав називатися як Луффі, так що я зацікавлений у знаючи, що це його ім'я.

+828
dhruv 24 лип. 2018 р., 05:16:12

Якщо чорний Zetsu було велено з спробувала передати, а Мадара бився з 5 Каге,

Як же, Наруто був не в змозі відчути чорний Zetsu в режимі К'юбі під час битви з спробувала передати??

+753
David Goloviy 23 січ. 2014 р., 06:39:31

З мого досвіду з гри, засновані на аніме, які ви можете фактично грати, як Ю-ГИ-ПРО і Бакуган, правила гри в аніме сильно відрізняється від того, що в реальному житті гри. Наприклад, 1-й сезон Ю-ГИ-про не вимагає жертв для більш сильних монстрів, і Юги не автоматично виграти, маючи єдиний шматок Exodia. У танчики дуги, коли Джої бої рідкісний мисливець, він має 3 кожної частини, а правила держави може бути тільки 1.

З Cardfight!! Авангард - це Ю-ГІ-О , в якому його реальному житті гра в карти (не впевнений, що аніме базується на грі або навпаки), я цікаво, якщо правила гри Cardfight!! Авангард в аніме такий же, як і власне сама гра?

+743
Dave Lasley 21 лют. 2012 р., 16:47:00

Відповідь на це полягає в тому, що цей епізод був наповнювач. Шанси, оскільки епізод є наповнювач, постраждалих хутра Наруто, тому що наповнювачі бувають дуже різні від аніме за сюжетом і/або самої логіки.

+620
ciaoroby 5 квіт. 2015 р., 23:19:27

Швидкий пошук Google показує, що

Повертаюся обсяг 2 працює на рітуксімаб 4-6 липня цього року! Спасибі всім за підтримку і участь. джерело

+543
Ali Jazayeri 3 лип. 2017 р., 18:15:54

Я давно читаю Dressrossa дуги, так що може бути там (але я дивився його, і не помітив особливо), але мені було цікаво: не цукор, перетворюючи людину на іграшку прийняти, що людина може використовувати їх диявольських фруктів? Не боляче хто-то (оскільки вона в основному використовує 3-х законів робототехніки) а взагалі для повсякденних речей?

+537
Chris Sparno 23 трав. 2016 р., 11:40:01

Я грав через історії і долі самої гри і ніколи не бачив (або не помічав) шабля з'являється в tsukihime або Arcuied в долю гри, хоча з історії сторінка за типом-Місяць Вікі "кінець історії розгортається навколо початок Доля/Ніч сутички". (На стороні записки, майже немає шансів шабля з'являється в tsukihime, як доля/перебування був випущений через 4 роки після релізу Роа (2000 & 2004).

Як для кара немає під високим тиском я дивилася тільки аніме адаптацій, але шанс шабля або Arcuied з'являтися навіть нижче, як і в попередньому випадку, як цей світ роман був випущений у 1998-1999 роках і за словами Кара немає під високим тиском сторінку на вікі сказано вище вся установка відбувається в паралельній всесвіту типу Місяця інші серії.

+521
John henry 13 лист. 2017 р., 12:20:55

За даними цього запиту відповіді, Дракон м'яча супер Броли фільму розгортається після того, як Дракон м'яча супер серії. Мій запит, якщо її графік розташований після того, як Дракон м'яча супер серії, то чому не Гоку У. В. спрацьовує (якщо припустити, що це спонтанне, і ГОКУ все ще не знаю, як її включати, коли захоче), коли він штовхнув до межі, а боротьба Броли, а замість цього він зробив злиття з Вегето?

+476
seso 18 жовт. 2010 р., 17:27:06

Я знаю, що нормальні титани не розумний, але в одному з епізодів 1-го сезону ми бачимо, що вони можуть навчитися залазити на дерева для того, щоб дістатися до розвідників. Так чому ніхто з них не спробував рити тунель у землі, щоб пройти стіни?

+316
cucaraca 28 бер. 2017 р., 09:50:36

Саске дуги виходить на перше місце. Я б порекомендував вам спочатку закінчити.

+261
Carol Gardiner Croteau 2 черв. 2010 р., 12:39:30

Прості люди в ДБЗ не взагалі відверта відзначати людей, якщо вони постійно в засобах масової інформації. Як і пан Сатана, наприклад. Він завжди був на телебаченні і доглянутою, щоб бути героєм сам і його соратники. Він використовував свої гроші від перемоги в турнірі (без Z воїни брали участь), а обладнання для його обман. Зет воїни не мають такого інтересу.

+253
Kayla Michelle 4 груд. 2012 р., 15:02:34

Ougi-це насправді прояв Арараги-це невпевненість в собі. Вона чи він, одна частина Арараги, де вона завжди намагається виявити приховані/відсутні частини історії Арараги це. В одному епізоді вона заявляє, що карає брехунів, які по суті Арараги.

Ще один доказ я дав її власний слоган, який я люблю. "Я нічого не знаю, Арараги-семпай. Це ти, хто знає".

+250
Drew C 7 лип. 2011 р., 18:05:23

Наскільки нам відомо, є тільки 4 об'єкта, який з'їв диявольський фрукт : (Зверніть увагу, що це тільки Зоан плоди Диявола)

  • Lassou : базука, що їли Іну іну але Мі (собака модель)

enter image description here


  • FunkFreed : меч, який з'їв Зо Зо Мі (слон)

enter image description here


  • Rakuyo : "бичем", який з'їв невідомий диявольський фрукт

enter image description here


  • Смайлик : маса газу, яка з'їла Сара Сара але Мі (Аксолотль модель)

enter image description here


+171
Ahmad Badawi Hassan 30 бер. 2016 р., 11:09:01
Для запитань, щоб допомогти користувачам знаходити корисний і достовірних ресурсів, що інші члени співтовариства можуть використовувати на різні теми, пов'язані з тематикою сайту.
+121
Svecias 23 груд. 2015 р., 19:05:30

В епізоді 6, ми дізнаємося, що

Шизу

жінка Rimuru судилося бути разом. Вона з'явиться в наступному епізоді.

Вона також гине кілька епізодів пізніше, на наступний день у Всесвіті. Крім її в ОП та Ед, і квест-дарувальник (для Rimuru бути вчителем) через кілька епізодів, вона не так багато відбувається в цій серії.

Чому вона вважається настільки важливим і "Rimuru доля"? Чому вона, здавалося б, більш важливих, ніж Veldora, жінки людожера, Miliam, і т. д.?

Чому вона більш важлива, ніж будь-які інші монстри/духи, які Rimuru вбирається?

Я знайомий тільки з аніме, так що якщо у манзі/ВН свідчить, що більш детально про це, то не треба псувати його і залишити відповідь дещо розпливчастий.

+114
Harshvardhan Modh 24 січ. 2015 р., 13:52:19

Якщо б мені довелося припускаю, що це буде щось схоже на ХОЗЛ. Його велике тіло і вік, можливо, тримав його від поглинання всього кисню, він легко повинна пояснити кисневих балонів

+36
Singh Amarpreet 6 груд. 2018 р., 07:51:53

Дзюцу запечатані в сувій масовий тіньової клон дзюцу Наруто, яка дозволяє створити безліч клонів. Тіньовий клон дзюцу, які він використовує-це звичайна версія і широко відомий по всій селі.

+28
Diego Queiroz 10 черв. 2019 р., 22:17:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil