-Справжні продукти завжди показують, що вони мають на їх упаковці?

Коли я був у Японії, я пам'ятаю такі продукти, як бритви з Євангеліон на упаковці, який я знайшов трохи дивним, враховуючи, що це не те, що (я пам'ятаю) з'явилися в шоу. Мені було цікаво: все/переважна більшість аніме/реальному житті продакт-плейсмент зроблений як річ обопільна, як описано в це питання, або є інші угоди, які з реального життя і аніме компанії з точки зору представленості?

+720
Hydroxinia Garcinia 23 квіт. 2014 р., 06:05:04
16 відповідей

Я маю на увазі ці червоні "символи", які, як я дізнався, називають Magatamas. Я зацікавлений у знаючи той факт, що вони представляють щось важливе, або вони просто якісь прикраси?

SOSP with Magatamas

+971
Bazman 03 февр. '09 в 4:24
Bakuon!! це манга за Orimoto Mimana про Сакура Ханові і її друзів у мотоклубе. У телесеріалі аніме в ефір в період з квітня по червень 2016 року.
+872
HolyGenius 12 квіт. 2018 р., 02:00:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У Шинсекай Йори (Нового Світу), діти, які показують потенціал, щоб стати або Akkis (нелюди/огрів) або Gouma (карма демонів) вбито і віддалені від суспільства.

Приклади:

  • Катаяма Манабу - він обманює в турнірі м'яч і утилізувати близько кінця епізоду 2.
  • Aonuma Шун - він стає демоном карма і вмирає після епізоду 10.
  • Kutegawa Ідзумі - вона стає демоном карма і сказав, щоб покінчити з собою в діалог Томико в епізоді 12.


Але що щодо Амано Рейко?

Вона "зникає" в кінці епізоду 1. Але що вона зробила неправильно?
Було видно, що вона не вміла з нею juryoku (психічну силу або Кантус). Але невже це достатня причина, щоб убити її?

I vaguely remember this...

+680
bowo 21 груд. 2013 р., 10:35:51

Я бачив Moriko Моріока прибирання підлоги з рухомою річчю.

rolling1

rolling2

Але я ніколи не бачимо, що річ у реальному житті, які використовують для чищення. Насправді я бачив рухомого щось подібне, але він був використовувати, щоб пофарбувати стіну (людей занурюють у фарбу і розкачайте на стіні).

Цікаво, що це в реальному житті. Це існувало ?

+671
Diggs 31 серп. 2016 р., 11:23:46

Я не впевнений, про те, що вам потрібно просто побачити об'єкт, який ви хочете використовувати, або якщо там повинен бути фізично ясний шлях до нього.

Може Аматерасу йти через вікна?

+667
m1xolyd1an 17 лип. 2011 р., 19:46:01

Йти за буквою закону,

Якщо смерть призводить до смерті більше, ніж задумано, людина просто помре від серцевого нападу."

логічно передбачає, що хірург і пілот будуть вмирати від серцевих нападів.

Це, ймовірно, має найбільший сенс. Якби це було інакше, люди, які знають правила можуть зробити самі (майже) невразливий для зошити смерті, маючи систему, за якою, якщо вони помруть, когось вбивають (або вбиває себе). Я кажу "майже", тому що причиною смерті міг бути зроблений сказати, "Помри опівночі" і для людей, і які можуть убити їх. Очевидно, загибель користувачів вексель повинен знати обидві людини, які могли б бути зроблені практично неможливою досить легко[1].

Хоча, є ще питання про те, "помри опівночі буде працювати. Ім'я однієї людини повинна бути записана першою, і в той час, в яке воно написано, не допускається. Однак, писати ім'я іншої людини, потім робить це знову. Коли оцінюються правила, що і якими засобами? Зошит Смерті має можливість передбачати майбутнє своїм жертвам, але вона може передбачити майбутнє власних потреб? Це царство парадоксів часу!

Або, ви могли просто сказати, що вони вмирають від серцевого нападу. ;-)

Правка: [1]наприклад, якщо я хочу зробити себе невразливим для зошити смерті, він може мати деяку систему, за якої хтось з Вамми Хаус буде убитий, якщо він помре. Потім, щоб убити л, смерть Примітка користувач повинен як ім'я та ім'я і обличчя цієї людини, якого убивають. Навіть для людини з шинигами очі, це практично неможливо.

+664
oschlueter 28 жовт. 2017 р., 23:29:29

Туз прокурора ігор/назвою гякутен Сайбан є оригінальними творами, і, як такі, значно старше, та охоплюють більш довгу історію, тому вони будуть розглянуті гарматного ядра.

Що сказав, там не так багато відмінностей між двома - у випадках, передбачених в аніме такі ж, як в іграх (поки аніме до другого регістра, другій грі, хоча і пропустили перший випадок, що ігри, так як він був швидше підручник і не особливо важливий в схемі речей), а ділянки значній мірі те ж саме. Аніме дійсно додає деякі деталі тут і там, зокрема, епізод 13 дає деякі передумови до великої події, коли головний герой був дуже молодий, що впливає на одній стороні персонаж злегка зображував.

Що сказав, Якщо ви просто дивіться аніме, ви отримаєте ту ж історію, вам доведеться довше чекати, щоб нарватися на деякі персонажі та сюжетні лінії.

+643
Deka87 29 черв. 2019 р., 03:45:02

В шестерні 2, 3 і 4, Луффі має кілька своїх оригінальних атак покращено за відповідним спорядженням сил.

  • ГОМУ Гому пістолет не є реактивним пістолетом у шестерня 2-й, пістолет слон в шестерні 3-ї і 4-ї передач в кулеврину.

  • Те ж стосується базуки, і без шестерні 4, вона стоїть на gattling пістолет, а також.

Це лише приклади, так як він має досить багато атак. Я б навіть не питав про них, тому я хотів би зосередитися на одному відсутність я помітила.

Луффі Гому Гому не Ярі , який з'явився як носоріг Шнайдер у передачі 4. У нього є шестерні 2 (3) версії?

+620
parnmatt 4 бер. 2012 р., 23:52:20

Resshin, 8-го полум'я дракона був викритий як Рекка і кереи батько, Ока. Чи означає це, що всі полум'я майстри з часом стають полум'я дракона, коли вони помирають? Чи це стосується тільки, коли полум'я майстер помер з жалем, як вказано тут?

Коли Ока помер з жалем в серці, він став восьмим драконом, і Resshin. Тому що його полум'я володіє внутрішньою формою, він вдалося зберегти свою природну силу, а не став марним дракон.

Чи були які-небудь офіційні роз'яснення з цього приводу? Я не читав мангу, тому я не знаю, якщо відповідь була пояснили там.

+594
dragondrop 10 трав. 2017 р., 12:10:56

Відповідно до цієї Вікі,

Шоу ґрунтується на фактичних події з епохи Едо в Японії, наприклад, заколот Симабара ("нечестивий союз;" "швидкоплинні зустрічі, Частина I"), Голландський винятковості в епоху, в якій указ обмежив японської зовнішньої політики ("чужий Пошук"), укійо-е картини ("творчої анархії"), і вигадані історії з реального життя Едо особистостей, як Марія Enshirou і Міямото Мусасі ("Елегія провокація, Вірш 2").

Однак, є ряд речей, які в рамках шоу, які не є історично достовірними, таких як "бандити ведуть себе як "гангстери'". Існує також велика кількість хіп-хоп культури в шоу, яке не є сучасним періодом.

Також, за даними Вікіпедії:

Точне місце у світовій історії, є спірною, і, швидше за все, дещо спотворена художньої ліцензії. Наприклад, поява шести шутер серії помилкових лиходіїв частина мене говорить про те, що історія відбувається після 1814 р., коли зі зброї був винайдений першим, ще в епізоді чужий Пошук він прямо заявив, що торговельні відносини між Японією і Голландської Ост-Індської компанії існують, останній з яких вийшов скасованого в 1798 році.

Шість стрілок:

Six shooter

У шоу:

In show

+548
Edward Coffey 17 квіт. 2012 р., 10:52:45

Це символ для Са, або шторм відділі нацистської партії. Вони завжди носили коричневу шкільну форму, і були основним інструментом, використовуваним, щоб вселити страх у політичних ворогів Адольфа Гітлера. Це було насправді використовувався під час Другої світової війни в СА, так що це не Нео-нацистського створення. Це не посилання або спроба уникнути свастика баніт, так як це був використаний справжній символ. Вони не використовують символ на їх пов'язки. Я на 99.99% впевнений, що всі пов'язки були свастики на них. Ваффен СС зайняли своє місце після того, як нацисти справді подіяли.

+380
draix 20 черв. 2016 р., 12:35:34

Як Річард Томас сказав, Zeref досліджував і експериментував із забороненою магії, щоб воскресити Нацу. Саме це дослідження, яке обурило Ankhseram, Бог, який (наскільки мені відомо), ченці молилися. Він був Ankhseram, який нібито прокляв Zeref з прокляттям протиріч, який також відомий як Ankhseram чорної магії. Про це йдеться в 436 чолі манги.

+192
ChaChi 25 серп. 2017 р., 14:53:02

Це 100%, що Linlin з'їла мати карамелі. Немає іншого шляху, яким вона може є сила душі, душа фруктами. І вона це відразу після того, як вони зникли. Чому, ти думаєш, гігант втік в жаху. Єдина причина, з якої світ не знає, тому що гігант хоче навіть згадувати ім'я мами. Вони ненавидять її так сильно. І як отримати диявольський фрукт сили від поїдання когось є все тіло повинно бути проковтну і переварено. Я думаю, що диявол фруктів сидить в центрі користувачами шлунка. І я думаю, що чорна борода просто схопив плоди з білими бородами на грудях. Який насправді не роблять так, тому що одного разу ти помреш, диявол фрукти Suspose, щоб з'явитися випадково десь у світі. І біла борода була вже мертва. Це все одно як, що диявол фруктів, що випадково опинилися на небезпеку панк в мішок яблук. Це був справжній диявольський фрукт не посмішка. Але я реально нуб в одну частину я тільки почав дивитися його місяць тому і я по епізоду 840. Епізоди, які вона їсть мати.

+154
BitcoinTrader 13 січ. 2011 р., 20:05:45

Під час іспиту Чунін,

коли бої Гаара, Какаші каже, що, як ви відкрити ще одні ворота, то ризик смерті підвищується.

Добре, коли хлопець б'ється Кісаме, хлопець вже відкрив кілька воріт (до 6) до фінальної атаки, і вони були відкриті на досить великий час (відносно) відкрився сьомий ворота.

І звичайно, він відкриває ворота, з його витривалістю, якої імовірно зменшується в геометричній прогресії, я впевнений, що він повинен бути "вичавлена як лимон".

Але все одно, коли він відкрив сьомі врата, він ще мав достатньо часу, щоб поговорити і зупинити Кісаме від втечі.

Хіба це не повинно бути занадто багато для нього?

+139
konect nutra keto 4 бер. 2011 р., 03:35:44

З самого початку Mangekyou розглядається як мутація, мутації можуть мати рідкісні мутації додав до себе.

Ітачі завжди був відомий майстерністю в гендзюцу, так що йому було краще з Цукуемі, хоча він також міг використовувати Аматерасу. Так що його очі налаштовані на це. Саске з іншого боку краще з стиль вогню джутсу, так стає все більш знайомі з Аматерасу. Так що його очі налаштовані для управління вогнем.

Мадара перший Учіха пробудити Mangekyou опанував самостійно. Тому що він.. Мадара. Можна припустити, однак, що його брат був налаштований на Genjustsu, коли він був благородний вогонь(оскільки він відомий за його використання Аматерасу) і коли він отримав ока брата він отримав кращий контроль над обома.

Враховуючи обмежені дані, ми можемо тільки припустити, що Цукуемі, Аматерасу і Susano ето'о-це норма, але рідше мутації існують.

Спробувала передати і Shisui мають свої власні спеціальні здібності, вони не зможуть використовувати інші здібності, але вони мають свої власні унікальні, власні мутації. Спробувала передати цю справу чужим, бо його очі мають свої власні унікальні бзік на Каму. Какаші може використовуватися, щоб переміщувати речі поза себе, спробувала передати може бути використано на себе. Це напевно тому, що вони були призначені, щоб бути разом. Якщо спробувала передати обидва ока, він був би непереможний досить багато. Його здібності були створені, щоб доповнювати один одного.

+120
percynok 15 бер. 2011 р., 19:17:24

Я думаю, що ти думаєш над цим.

Ізая, за відсутністю кращого слова, це троль. Період.

Той, хто розміщує явно провокаційні повідомлення в групу новин або дошка для повідомлень з метою викликати максимальне руйнування і аргумент. (взято з міської словник)

Але для реального життя, особистого спілкування, а не в інтернеті.

Насправді, він дивовижний троль - про що свідчить його здатність читати думки людей і передбачати їх дії. Що, в свою чергу, дає йому велику здатність до "іграшка" з людьми, як йому заманеться.

Майже весь спектакль його дії завжди провокують реакції в інших людей незалежно від їх благополуччя (або, швидше, навмисно образили їх певним чином).


він дещо непослідовний, кажучи їй про всіх людей, які стрибали з даху. Спочатку здається, що його дії спрямовані на допомогу Kimichika показуючи їй, що її випадок не є ні особливого, ні занадто погано, і не варто стрибати.

Оскільки він визнає, що намагаюсь з людьми, щоб подивитися на їхню реакцію, такі невідповідності цілком може бути зроблено навмисно, щоб спровокувати реакцію з Kamichika.

Коли Ізая бачить Селти допомагаючи дівчині, він не здивований все, як ніби чекав цього сценарію.

Це швидше за все тому, що він знає Селти досить добре і часто її залишитися і врятувати людей.

Kimichika буде стрибати, ні що Селти врятує її (я думаю, що він не навіть не знаю, що Селти не залишив)

Як троль, він, ймовірно, для нього не має значення. Але дуже можливо, що він знав, що Селти буде врятувати її, і він хотів побачити реакцію Kimichika після думаючи, що вона помре, тільки щоб бути врятованим.

+23
Giancarlo Muci 5 лип. 2019 р., 20:34:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil