Коли Шанкс вам зранена Чорна Борода?

Я бачив Шанкса шрам на його очах із-за навчання, так як Луффі був просто дитина, це означає, що Ейс не був у цей час пірат. Чи означає це, що вчити було погане натурі? Тому що я думаю, було заявлено, що Чорна Борода був хорошою людиною, поки він не побачив темрява диявольських фруктів.

+150
Crivens 12 серп. 2017 р., 10:29:19
25 відповідей

Ми знаємо, що ФБ-це містер Браун. Тепер Окаба знаходиться в бета компанії Worldline і М4, а.до.а. Moeka, це робоча частина-час для г-н Браун.до.а. ФБ, який дуже підозріло... Технічно, вони все ще працюють, як універсали, так? Це просто вони не вживали ніяких дій проти майбутніх гаджетів лабораторії, крім витягу ібн 5100.

Вірно, хлопці?

+961
Losthubble 03 февр. '09 в 4:24

Брюнхильда у темряві (極黒のブリュンヒルデ Gokukoku немає Брюнхильда)- науково-фантастичний/містика манга Лінн Окамото з весни 2014 року аніме.

Рета Муракамі, будучи учнем старших класів, проводив свої дні, спостерігаючи за зіркою в пошуках прибульців, з тих пір, як його друг дитинства Куронеко загинула в аварії. Потім, одного разу, він зустрів студента передачі, яка виглядала в точності як вона.

См. також:

+903
Randall 8 січ. 2019 р., 02:35:34

Afro Samurai

Афро самурай-японська манга написана і проілюстрована манги художника Такасі Окадзакі.

Для отримання додаткової інформації:

+896
Christine Young 19 бер. 2016 р., 16:58:34

Це кінець карти за епізод 11 з Owarimonogatari. (Клацніть для збільшення зображення.)

Episode 11 end card

Хто цей хлопець зліва від Сінобу, в якійсь формі?

Я пробував пошук, але найбільше інформації я отримала від Crunchyroll, виконайте наступні дії, яка, здається, тільки перерахував художників та інших творів вони знамениті. (У разі ЄР. 2, назву, пов'язану з автором, очевидно, пов'язано з вмістом в кінці карти, але це не вірно для більшості інших. Я зробив спробуйте знайти людину перетину, але не зміг знайти персонажа, який виглядав відверто схожа на хлопця, мені цікаво. Це може бути, однак, тому що я нічого не знаю про серії.)

+883
Ryan Frazier 23 січ. 2015 р., 08:11:47

Є досить багато відмінностей між аніме і манга Розен Мейден.

Suigintou тулуба є одним з них.

В аніме, у неї немає тулуба, що з'єднують її верхню і нижню половинки. Розен виробник Викия каже, що показано в двох episedos з Розен Мейден Увертюра , що вона залишилася незавершеною і в розібраному вигляді, навіть не отримавши Троянда збуджує. Її любов до батька змушує її здатні рухатися тільки в її верхній частині тіла. Вона присуджується Троянда збуджує пізніше.

Немає ніяких пояснень того, як вона могла перемістити її в обидві половинки її тіла без сполучних тулуба.

В манзі, Suigintou у неї тулуб. Але вона соромиться його, тому що він несправний, з тріщинами, які покривають більшу частину її спини, і через яку її крила розправляються.

Так що манга теж не пояснити, так як сама проблема не існує.

+865
irinaKhaidy 26 черв. 2015 р., 22:23:47

Слово Akarin , здається, пов'язані з тим, що Акарі вважається прозорий людина. Як приклад, кожен раз, коли Акарі стає прозорим, слово Akarin.

Akarin

Більш того, Акарі, здається, не подобається це слово.

Що Akarin означає? Яка його етимологія?

+805
user2180634 19 серп. 2016 р., 02:01:56

Тобирама Senju заявив, що народження ненависті Шарінган і зміцнює його:

Hatred and the Sharingan

Може Учіха все ще залишаються сильними і без ненависті? Якщо ні, чи означає це, що Ітачі був сповнений ненависті?

+775
Sad panda 26 вер. 2010 р., 02:25:22
"Принцеса і пілот" (або "де Hikuushi e немає Tsuioku") - це серія світ роман Koroku Inumura. См. також [той-пілотів- "пісні кохання"].
+685
Martijn van Heeringen 22 лип. 2011 р., 21:00:16

Це містить спойлери по неділю без Бога.

Улла Euleus Hecmatika принцеса Ортус, столицею смерті.

Вона є кумиром вбивство, і той, хто бачить, говорить, або торкається, вмирає. Нібито вона не знає цього, як вона була обманюйте себе все своє життя.

Кіріко, її інструктор, запитав деяких старійшин/начальства/що завгодно, щоб обдурити Улла.

Чого вони очікували досягти , обманюючи її?

Не з точки Кіріко зору, а від старійшин/начальників, які просили його зробити це. Чому вони хочуть обдурити Улла? Чого вони намагаються уникнути, якщо б вона знала правду?

Я вважаю, що вона могла зробити бунтівного якщо вона знає, що вона вбиває новачків, які хочуть приєднатися Ортус, але поняття смерті змішується надто добре у світовій культурі протягом більше 15 років, тому він щодня, банальна річ і я не можу уявити старійшин враховуючи, що це погана ідея, щоб пояснити це Улла.

+443
Sandeep Virmani 30 квіт. 2011 р., 13:28:35

Коли Карс стає вищою формою життя, є образ, який вказує кожен з нових функцій Карс' - 400 айкью, 18м, стрибки і т. д.

enter image description here

Може хтось допомогти перевести те, що його інші навички?

+431
Allk 25 серп. 2015 р., 08:36:41

В Сім Смертних Гріхів: воскресіння команди, є номер, який випадковим чином з'являється у верхньому лівому куті, наприклад:

6:48

6:48

6:49

6:49

6:54

6:54

(Джерело зображення)

Які цифри написані у верхньому лівому куті постояти?

+404
loretoparisi 25 жовт. 2014 р., 01:36:28

Насправді, C. C. був відомий тільки основних керівників організації Чорні лицарі, по організації Ст. Ст. і члени королівської родини пов'язані з її відштовхне.

З одного боку, найближчою людиною до нуля всі знали, що він був Лелуш Ві Британія Schneizel сказав їм. Ґрунтуючись на тому, що вони знали про Зеро, Лелуш і Сузаку, і на основі Карен реакція, коли Лелуша вбили, я вважаю, все, що знає С. С. На Чорних Лицарів організація знає, що Лелуш був не злий.

З іншого боку, організація Гіас були вбиті Лелуш і Ст. Ст. пішов назавжди. Я можу припустити, що ніхто не збирається дратувати її, тому що, ну, вони всі мертві. Те ж стосується матері Лелуша і батько.

Висновок: так як тільки члени давньої Чорних Лицарів співробітник знав С. С. існує і ми впевнені, що у них немає причин бути після неї, С. С. ймовірно, мандрівним і подорожують по всьому світу (або, може бути, тільки Японія) з Лелуш чи він живий, тільки якщо він не є, не турбували її.

+388
kAISPER joN 1 трав. 2019 р., 18:21:24

Це було пояснено раніше, під час битви Гай з Кісаме.

Техніка поглинає кісаме чакри від техніки ніндзюцу і стає сильнішою, а навпаки атака стає слабкішим, але вона не могла нічого зробити звуковий удар, Hirodora (День тигра). Це тому, що на відміну від природи техніка маніпуляції Врат Гай використовує чисто тайдзюцу.

Риннегана може поглинати будь-які ніндзюцу технік, адже ніндзюцу використовує чакру, щоб досягти природи маніпуляції, в той час як Гай використовує швидкість досягається Гейтсів, щоб створити руйнівну міць своєї атаки з повітря, сама по собі, і які не можуть бути переварені.

Крім того, це йдеться в манзі, що Мадара в десять хвостів в jinchuriki форма тільки Senjutsu і працювати тайдзюцу, так як він може поглинати все ніндзюцу.

+340
Norah 18 вер. 2018 р., 16:40:55

Джеймс писав,

Штейнс;ворота зразок використовує багато світів подорожі в часі теорії, на які посилається Джон е конкур НТ. Існує безліч дискретних worldlines, як паралельні всесвіти. Коли немає стрибків у минуле, він рухається від однієї компанії Worldline в іншу; в його діях не вплине на майбутнє в компанії Worldline він вискочив, тільки майбутнє того, кого він в даний час. У worldlines існувати самостійно. Також про це говорить коротко в епізоді 22, незадовго до семимильними немає часу.

але це насправді абсолютно неправильно.

Це пояснюється VN грунтовно, що в один час існує тільки одна світова лінія, яка завжди буде знаходиться в Окабу. Інші світові лінії-це просто нові можливості, які можуть існувати, але вони не дуже. В ВН краще сперечається з Окаба, сказавши, що якщо б це було так, то Окаба був буквально Богом. Але страховище, це саме той випадок. Дії Окаба реконструювати один і лише кожен раз. Коли краще говорить, що існує нескінченний світ ліній самостійно, вона говорить це, щоб зробити його простіше для Окаба на

її в жертву.

+332
Vnuk4 18 вер. 2011 р., 04:44:44

Я шукаю мангу про дівчину, яка володіє здатністю бачити в кожній людині дві людини; один нормальний та й той, який показує, яка людина насправді думає. Другий великий 'з'(Подібні можна побачити з очей тести) на них (в області живота зона) (я не знаю як це пояснити) У неї є окуляри, щоб нормально бачити і тримати її сила прихована. Я пам'ятаю, як вона ходити в школу і розмовляти з учителем як для встановлення.

Я сподіваюся, що це досить інформації

+328
eley7995 4 лист. 2011 р., 04:20:22

Він не міг, як вже згадувалося кілька разів, остаточний сюжет ліхтарі на використання Рем вбити L був авантюрою, проте все було більш менш на його боці

  1. Я сказав Світлі (з Рем уявити), що Кіра буде виконаний

  2. Мисан не присутній у кімнаті, коли я сказав, що Кіра буде виконана, це означає, що Рем не міг побачити, якщо Міса життя змінилися в результаті я прийняла рішення побачити Кіру страчують або підтвердити, якщо світло дії викликали зміна (Рем вказав на світло до перемикання смерті ноти (я думаю, що коли Міса спочатку йде до світла місце), що Міса тривалість життя відстежувалася )

  3. Я пояснила світла речові докази він знайшов зазначенням Місіс в якості 2-й Кіру до її укладення, то цього буде достатньо для Misa у в'язниці знову і тепер, коли я знав, як Кіра вбиває він зможе знайти зошит смерті набагато швидше (Міса зараз її оригінал Зошит Смерті, але тепер належить Рюк, бо Рем б пояснив її використовувати, щоб Міса правила не були написані, перш ніж, дізнавшись про смерть світлій ноті зробив план пояснивши, що Зошит Смерті є звіт по справі Кіри що б потім пояснити імена людей і час)

Всі Рем міг зробити в той час було припустити, що я буду причиною смерті Міса і тому що в мене було також відзначено, що Мису був би арештований Рем не встиг investergate

+327
ankr 5 квіт. 2010 р., 18:59:17

Ми все ще не впевнені в цьому. Але я вважаю, що море-камінь не може з'їсти фрукти демон. Це буде просто звести нанівець плід або може знищити його.

+265
Artifex404 22 жовт. 2018 р., 21:59:28

Ніяких фактичних доказів, але...

Я підозрюю, що автори аніме просто використовувати кров з носа, коли вони думають, що це смішно, не беручи реальних японських вірувань або день-у-День митної урахуванням.

Це більш смішно, коли герої потрапляють кров з носа, коли вони отримують випадковий погляд, ніж коли збоченці подивитися (весь час).

З іншого боку, це також Смішно, коли злочинець отримує кров з носа весь час (в крайнощі). Як вже згадувалося, Джирайя є прикладом цього. Санджи навіть краще, наприклад як його закривавлений ніс стає життєвоопасних в певний момент!

+260
pam miller 21 бер. 2018 р., 06:00:29

Наскільки я знаю (і всі дослідження я зробив), Ні, ви не можете (як ви його назвали) "злити" дві, або більше, Dōjutsus. Ви можете мати більш ніж один у той же час, як Кагуя і її сина Хагоромо.

Я не стверджую, що це неможливо, але він просто не бачив у всесвіті Наруто. І, наскільки моє знання йде, він не сказав Масаші-сенсей теж.

Масаші-сенсей якось сказав, що якщо Byakugan користувача та Шарінган є дитина, що народиться потомство з Шарінган в одному оці і Byakugan в іншому, але це не "зливати", як ви і хотіли

Для наступної частини вашого питання:

Так, ви можете імплантувати очі комусь, що втратив зір на цей очей(з). Учіха, як відомо, роблять багато, або вони, принаймні, до нього, щоб "вийти на наступний рівень" влади (в їх очах), але вони або майже або сліпі при цьому.

Ще один величезний приклад (зробити це) це Какаші. Він втратив зір на ліве око, а потім отримав Шарінган, який є Dōjutsu, насаджується.


Сподіваюся, моя відповідь допоможе, це в основному те, що я знаю. Я намагався знайти деякі посилання, щоб допомогти краще, але вони були тільки про те, що Dōjutsu і деякі приклади і свої здібності, які будуть марні для вас (по тому, що ви запитали, чи шукав, принаймні, так я її не включав).

Я також сподіваюся, що ваш фанфік йде добре.

+246
Gary Smith 10 лип. 2010 р., 07:43:23

Серйозно, вони просто схожі на своїх господарів. Наприклад, Робін розмовляв з Зоро через одного в Dressrosa, і навіть равлик був шрам на лівому оці. Це просто дивно. Ми навіть бачили Kaidou поговорити з Scratchmen Apoo, і ми знаємо, що равлики були брекети. Трафальгар Ло зв'язався з Donflamingo через одного, і цей один був капелюх, як і його. Давайте не забувати, Doflamingo сам за себе в Верго кишеню, який теж носив рожеві окуляри.

Довгий час я прийшов до гіпотези (тому що я читаю мангу тільки), що з Ден-Ден Муші ви не чуєте фактичний чоловічий голос, а равлик може наслідувати це абсолютно до вас зі своєю мімікою, так що він, як актор, з обличчям і голосом. Я прав?

Тепер я починаю думати, що моя гіпотеза була невірною з-за цього подібності річ.

+140
Sirayuk Besong 3 черв. 2018 р., 03:38:06

ТОБТО СТРАТЕГІЯ. Коли ти навіть не знаєш нічого про супротивника, ти б пішов лицем до лиця безпосередньо? Ну, Шікамару це справа, там має бути людина бути приманкою, як тільки вони переконуються, що вороги повністю знерухомлений, план починає. На жаль, Kakuzu звільнився, так що план провалився.

Чому Іно не використовувати розум, тіло перемикач техніку на Kakuzu?
Є кілька причин, чому Іно вирішила не використовувати його.
1. Якщо супротивник буде досить сильним, вони можуть змусити користувача покинути своє тіло. Судячи з усього, сильніше і сильніше волі.
2. Якщо рівень чакри користувача низька, то техніка буде важче підтримувати.
3. Якщо яку-небудь фізичну травму наносить на тіло жертви, в той час як розум посилання активна, це може викликати тіла користувача також отримують травми. Це хороший шанс для Hidan , щоб убити її, проколовши Kakuzu в серце, Kakuzu буде гаразд, оскільки він має кілька сердець. Це не гарна ідея, щоб усунути мета.Чому Choji, Іно і Шікамару не застосовувати формування Іно–шику–Chō в бій, щоб відвернути Kakuzu а Какаші прагне Hidan з його вічного mangekyo Шарінган?
1. Какаші спочатку виникли проблеми, щоб прицілитися мета з Камуі правильно, він боровся, щоб вразити свою мету (згадаймо епізод, коли Какаші використовує Каму на Дейдара). Hidan це показано, щоб бути дуже вправні в ближньому бою, він може бігати і стрибати, щоб ухилитися Какаші мети.
2. Це вимагає певної підготовки і має величезний стік на його чакру кожен раз, коли це виконується. Якщо він пропустив, величезна частина його чакри даремно.
3. Какаші ще не повністю освоїв Каму ще, на час транспортування руку був його межа. Не забувайте, що Hidan - це безсмертний ублюдок, обезглавлення тільки робить його знерухомити. Хоча Какаші був здатний прагнути Hidan по голові точно, Kakuzu міг розкрити його 4 маски з різними природу спорідненості заважати Какаші.


+127
Matthew Cawley 29 січ. 2019 р., 14:31:03

Є Аракава під мостом манга, і в ній багато голів. На момент написання статті, в наступних обсягах tankobon існує:

Голови Тома 
 1 1 - 23 (+х)
 2 24 - 47 (+Х-2)
 3 48 - 77 (+х-3)
 4 78-107 (+х-4)
 5 108-136 (+х-5)
 6 137-166 (+х-6)
 7 167-196 (+х-7)
 8 197-225 (+Накамура Koubou Shutchou-бан, х-8)
 9 226-255 (+х-9)
 10 256-280 (+Shuushoku легендарних набирати, Hige МО Сэйфуку не вчи, х-10)
 11 281-301 (+Ріку-тян Kinsei Ніккі 1, 2, Meikyuu Лабіринт, Tokimeke!! Аракава Меморіал, Х-11)
 12 302-325 (+х-12)
 13 326-356 (+Джоші-ryoku сентая любов до сходу, х-13)
+74
Sharad Maheshwari 27 черв. 2015 р., 04:27:46

Як може бути настільки слабкий, що не можу навіть піти супер saiyan 2 більше в короткий проміжок часу

У відповідності з графіком дракона м'яч, близько 5 років пройшло між закінченням саги Буу і воскресіння Ф сага. Гохан не тренувався взагалі з тих пір. Ми можемо вибрати аналогію професійних спортсменів: вони повинні тренуватися майже кожен день, щоб підтримувати свою форму, а вже "сильніше". Після 5 років, як очікується, ніж Гохан став значно слабкіше. Але знову ж, якщо б він був тренуватися протягом декількох місяців, його потужність, ймовірно, будуть дорожчати по експоненті. Також зверніть увагу, що він не багато тренуються в Буу сазі, багато його збільшити влада прийшла з допомогою Верховного Кай.

...а фриеза перевершує ГОКУ ССБ в 4 місяці навчання

Фриеза заявляє, що у нього ніколи не було, щоб потяги в один прекрасний день у його житті, бо він уже був набагато сильніше, ніж всі інші. Якщо розглядати Гоку і бойової геній, уявіть, скільки навчання і біля-смерті досвід йому довелося пройти, щоб бути в змозі боротися на рівних з Frieza. Зрештою, тільки смерть Krilin допоміг стати супер saiyan і побити Frieza. Оскільки він ніколи не тренувалися раніше, це мало б сенс, що його сила буде дорожчати в геометричній прогресії після невеликої підготовки.

Tagoma навіть вдалося проткнути його з вибухом ки.

У фільмі "Воскресіння Ф" Гоку супер saiyan синій був майже убитий сорбет пістолет. Це говорить про те, що як би не був сильний воїн, ви можете бути переможеною кимось набагато слабкіше, ніж ви, якщо ви не застали зненацька.

Так фриеза база зараз сильніше, ніж супер saiyan

Так, коли Гохан чітко прописано, що він не підходить Frieza, він все ще перебуває в його базовій формі. Гохан міг би сенс Frieza автора ки за межі його нинішній формі, але це всього лише домисли.

+73
neversleepz 15 трав. 2017 р., 12:30:32

Тому мульти-навичка-це здатність придбані за Кияма Харумі при підключенні до мережі верхнього рівня, де вона може використовувати кілька здібностей тих, хто використовував рівні верхньої.

Рівня еспер з Кияма Харумі, коли вона використовує його?

+46
Rj sodha 16 січ. 2014 р., 02:04:55

Трохи удар в темряві, але я думаю, що ви могли б мати на увазі щось Лэйдзи Мацумото. Красивих довговолосих жінок греблю гати в своїх творах, і є принаймні кілька конструкцій корабля з чимось на зразок крильця на нижній.

У Spacewolf боєць з різних капітан Харлок ТВ-шоу і фільми, як правило, має крильце на нижній. Версія зліва внизу, від Аркадія моєї юності: нескінченна Орбіта SSX по, помітно прокотилася вперед. Винищувачі супротивника Mazone, завжди пілотував жінок з довгим волоссям, також можуть мати щось на кшталт зворотного боку крильця, як на прикладі праворуч.

Spacewolf fighter from Endless Orbit SSX Mazone fighter

Мабуть, бійців в космос Броненосець Ямато іноді знизу кріпиться крильце:

Cosmo fighter variant from Yamato

Це трохи розтягнути, але якщо ви не розумієте, наскільки великий це, королева Emeraldas, начебто підходить під ваш опис. Він має довгий "обтічним" форми і гондола сорти схожі зворотної стріловидності законцовки в залежності від того, як вона перерисовывалась. Незважаючи на свій розмір я вважаю це, як правило, отримує пілотується одним довговолоса жінка.

The Queen Emeraldas

(Натисніть на будь-яку із зазначених зображень буде приймати вас на сторінку з більш зображення подібних суден.)

На жаль, я не можу запропонувати які-небудь конкретні назви чи епізоди. Я не знайомий з цими творами, які тільки недавно подивився кілька епізодів капітан Харлок давно і кілька інших показує, по-французьки, як довго, як дитина. Сподіваюся, це буде принаймні допомогти звузити його.

+42
Hugstime 22 черв. 2014 р., 12:06:32

Показати питання з тегом