Який Ост грає в епізоді 685, коли Fujitora говорить про воїнів Риму об'єднується?

Який Ост грає в тлі епізод 685 відразу після закінчення першої половини епізод, коли Fujitora говорить про воїнів Риму об'єднується?

+823
Giovanni De Gaetano 27 лип. 2019 р., 18:06:51
24 відповідей

Є причина, чому Джібріль і Стеф дивує в цій ситуації. Як ви повинні знати, Стеф і Джібріль дівчинки, тому питання "що таке тартарари дівчата регіоні?". Очевидно, що нижні дівчата регіону будуть свої:

Піхву

Від отаку - цензури:

Як це розглядається як брудну жарт, він піддається цензурі, тому що ま☆こ в прямому перекладі означає "нижні області". Якщо немає цензури в цьому місці, це буде порушенням "японський закон про цензуру". Коли це нецензурне слово буде まんこ (романизированное "Манькой"), яке безпосередньо означає піхву.

Таким чином, цензура в 6 серії немає гри-немає життя.

+995
Declan Smyth 03 февр. '09 в 4:24

З одного шматка викия для життя картки

Життя карти, також відомий як "паперова життя" (命の紙 Inochi але Ками), являють собою особливий вид паперу, виготовленого у новому світі. Карта життя складається із частина нігтя, що потім виділяється в документі.

sabo with Luffy's vivre card

Сабо зробив один. Він сам його зробив або надав комусь зробити це.

Я хочу знати процес перетворення нігтем в папір.Як вони це роблять? І це зроблено тільки в новому світі?

+889
gogeccc 21 вер. 2015 р., 16:43:35

Це якось пов'язано з поняттям матері-океану, той факт, що японські острови складаються з кількох вулканів зв'язані один з одним, їх трудової етики і звичаїв.

Мати Океан

Мати океан-це термін, використовуваний для позначення того, що все життя на Землі починається з моря/океану, як описано в нагі не Asukara. Навіть після виходу з моря, перетворюючись в сухопутна істота, океан, як і раніше, забезпечує харчування і їжа для них, тому можна сказати, що мати океан-це символіка любові. Любов, яка не знає навіть, коли зрадили і залишили. Вічне кохання, що готові прийняти, коли один покаятися і повернутися до нього, як і у випадку з Miuna.

Таким чином, можна сказати, що обіцянка, щоб побачити океан-це обіцянка кохання. Той факт, що обіцянка була порушена і в деяких випадках трагічно, це символіка для любові, яка ніколи не збудеться.

Японські Острови, Трудової Етики І Користувальницьких

Побачити наступну карту.

Japanese map

Більшість японських земель гірській місцевості. Люди живуть на цих горах. У минулі часи ці місцевості робить жорсткий подорожі, таким чином, не багато гірські люди подорожують, щоб побачити море. У сучасному день це буде через їх щільного графіка, що робить їх не в змозі взяти відпустку на море. Я думаю, це вже всім відомо, що в Японії є неймовірно щільний графік роботи. Люди рідко використовують їх відвідав. Це є частиною їх трудової етики. Крім того, більшість японців відвідує океан тільки в літній час. Це старий звичай.

Таким чином, у той час як Японія має безліч пляжів, а враховуючи віддаленість і доступність громадського транспорту має бути досить легко отримати доступ, ходити на пляж, не то японці легко зробити, якщо вони вже живуть біля моря. Це означає, що поїздка до моря може бути розцінено як розкіш для японців.

+887
janelyphony 17 жовт. 2011 р., 05:45:03

Англійський дубляж. провітрювання сезон 1 на Таонами вже закінчили. І так, це правда, що 2 сезон вийде в ефір після 1-го сезону провітрювання. Хоча вони нам не сказали коли саме, як очікується, буде транслюватися на початку 2017 року, але знову ж таки це може повітря навесні або влітку наступного року.

Джерела:

+887
Westgiles 28 груд. 2014 р., 23:33:46

Коли магічна дівчина впадає у відчай, її самоцвіт душі перетворюється в насінину скорботи, яке робить її відьмою.

Звучить про право. Весело раз все навколо! Докс старі добрі '.

Що значить "проекції серця сьодзьо" означає?

Мадока цілком мета в це чарівництво іноді. Врахувати побажання, який просто ламає всі закони коли-небудь, за Kyuubey слово. Точної механіки між відьом і фамильяров не сильно торкнулася за якісь життєвого циклу, але можна припустити деякі речі.

 • "Прогнози чарівне дівоче серце , перш ніж вона стала відьмою." Тому що це подорож в один кінець, відьми, здавалося б, обмеженого досвіду на базу на фамильяров.

 • Відьми підтримувати бар'єри, щоб захистити себе і заманити жертв.

 • Гаргулей поділ суть відьми, які, після вживання декількох людей переросте у відьом з їх власний бар'єр.

Відьми здаються істотами емоцій, враховуючи, що вони народжуються від горя, і сама їх поява-це складний коктейль емоцій дівчата, бажань і страхів. Це робить лінію про "проекції серця" має сенс.

Я уявляю цей процес буде щось на зразок цього.

 • Чарівна дівчина перетворюється у відьму. Її зовнішній вигляд і повноваження визначаються її досвід до.
 • Відьма відчуває себе одним з її згадав емоції в її суть
 • Емоції настільки сильні, він "ділиться поза суті" і стає його власного, автономного буття з його власної сутності, заснований на тому, що емоції.
 • Годування на людях розвивається знайомого в відьму як-то, в який момент він може звести власний бар'єр і стати по-справжньому автономним.

І приклад:

 • Шарлотта відьма. Її чарівна дівчина себе любила сир.
 • Шарлотта хоче сир.
 • Шарлотта дуже хоче сиру.
 • Шарлотта хоче сир так сильно, що трохи "хочу сир" виштовхує "її", підрозділяє її сутність і падає.
 • Природно, це повністю "хочу сиру" і, таким чином, цілеспрямованої і слабким.
 • Він споживає людина. Це як-то росте він по суті небагато. Це трохи розумнішими і сильнішими.
 • Повторіть це, поки вона досить зміцніла, щоб впоратися з перешкодою. У цей момент він може відійти від її "батька" безпечно і можна захистити себе як доросла відьма.

Хоча, це зовсім змушують замислитися: кожен знаком турбувати полювання і вбивства людей? Як швидко відбувається їх зростання? Відьми в серіалі ніколи не схоже, щоб обробляти більше, ніж 10-20 чоловік за раз, максимум, так що це не може бути, що життєздатний, враховуючи, що відьми теж треба годувати. Їжа для роздумів. (хаха)

Чи означає це, чарівна дівчина може стати більше, ніж одна відьма?

За логікою ми були представлені, я не бачу причин, чому немає. Хоча, немає жодної згадки про те, знайомі зростає в батьківській відьма, або щось ще. Воно піднімає питання про "культур відьма", як ніби життєздатна тактика.

Кеко це "чекати, поки вони не стануть відьом" здається дуже пасивним маршрут. Чому прямо не годувати ваших знайомих людей, якщо ви дійсно не хвилює? Схоже, доброти сердечної дівчата-це єдине, що тримає нас у безпеці. Сторона, не?


Примітка:

З обговорення в коментарях стало зрозуміло, що ми не знаємо, якщо знайоме!Відьми насправді крапля горя насінням, крім цих ліній від Кеко

"Ви просто повинні почекати, поки він їсть чотири або п'ять осіб і стає відьмою. Таким чином, Ви зможете отримати насіння скорботи від цього. Чому ви хочете зарізати курку, поки вона не знищила жодного яйця?"

Так, Кеко думає, що вони роблять, але ми ніколи не бачили, як це сталося. Таким чином, у наступному розділі, тільки якщо вони роблять. Якщо ні, то все добре і немає ніякого дисбалансу, в першу чергу, так що картопля-patato.


Також, як це впливає на загальної ентропії?

Таким же чином решта серії робить, це не обов'язково що-небудь змінити.

Спочатку думав про це, так, я трохи хвилююся, якщо ви могли б потенційно отримати п'ятнадцять відьом, де він був, і що б напевно що-небудь кинути кудись вниз по лінії.

Але коли ти потрапляєш в таку ситуацію, є кілька точок корисної інформації.

 • Магічні дівчата вже доооолго. Розглянути історичні, кого ми бачили точно. Насправді, Штати Kyuubey тоншають ми досі б у печерах без його роду, так що вигляд дати їх. Хоча, якщо Ви довіряєте його речі, це зовсім інша справа.

 • Тільки з "найпотужніші відьми" інкубатори мають зсув ентропії за будь-яку розумну суму, і вона була неймовірно потужною. Я не буду розмірковувати про це тут заради сюжету, але вона удача-це моя точка зору.

Так, продевая в цьому разом.

Якщо дівчатка-чарівниці були навколо протягом довгого часу і тільки зараз, з цим абсолютно, універсально, ОП відьом, взагалі-то ми Дент, ми можемо зробити висновок, що ентропія повернув на "звичайний" відьма насправді не так багато. Kyuubey можете твердити про своє "величезна кількість енергії" все, що він хоче, але судячи з усього вони дійсно не роблять багато.

До речі Kyuubey ставиться до дівчат, навіть крім його чужорідних detachedness, можна припустити, що вони для нього одноразовим. І вони є, тому що вся ця схема є ультра-довгостроковий. Він має квоту, щоб досягти, так. Але його термін закінчується буквально смерті Всесвіту. Дівчина тут або там, кілька відьом, це не має значення. Тисячі, мільйони, зараз вони, можливо, справа. Але вплив середній людина дівчина або відьма не здається. Спасибі, що допоміг мені логіку цього жахливого нового одкровення, мені дуже сподобалося. :)

Таким чином:

 • Нормальні відьми марні у великій схемі речей, так як ми воюємо з ними протягом багатьох років і Kyuubey не згадує прогресу.
 • Ентропія буде потрібно в багато разів більше часу, магічні дівчата були навколо, щоб навіть почати, щоб бути погашений.
 • Так що ви можете мати десять, п'ятнадцять відьом від однієї дівчини і це ще дрібниця.

І так, це означає, що є десять, п'ятнадцять відьом в цій місцевості зараз. Але все Kyuubey повинен зробити, щоб збалансувати команди лежать у трьох, чотирьох маленьких дівчаток. І ми всі знаємо, як він хороший в цьому!

+871
Railander 12 груд. 2013 р., 03:28:58

Це може бути царство серця, і насправді заснований на плейстейшен 2 гри , які вийшли першими.

У головній історії, Сора (головний герой) подорожує серед інших світів. І в кожному світі, він трансформується і зливається бути схожими на персонажів у світі.
Також в кожному світі, є проблема, що тільки він може допомогти виправити.

У першому сезоні цього серіалу, є 43 голови

+854
NastiaMM 14 жовт. 2015 р., 08:01:28

В ході гри клітини, Гоку знав, що він не зможе перемогти клітин. Але на відміну від Саян, щоб ніколи не здаватися. ГОКУ не здалися, коли він боровся Вегета, або Фреиза, чи ще комусь. Але чому ж він відмовитися від стільникового? Це не узгоджується з характером Гоку.

+783
Mark Wu 24 черв. 2019 р., 03:21:05

Що визначає характер винагороди в Темніше чорного?

Оскільки незрозуміло, як саме стають підрядника, також неясно, як це його сплати визначені.

Це щось іронічне? Схожий на одного з підрядників палити, хоча він ненавидить, хоча і куріння.

Ні, не обов'язково. це Вікі каже:

Винагороди, як правило, важких для виконавця і варіюються від роздратування до хворобливих. Тим не менш, було кілька робіт, які користуються їх винагороди і, принаймні, той, хто використовує його в поєднанні з його або її власні здібності.

Наприклад, Бая (сестра вузу) низький уклін спала, що не є болючим, ні ганебним/дратує/і т. д. Інший приклад-квітні, хто поклоняються п'є алкоголь, яким вона фактично користується.

Проте в цілому, схоже, що шанобливість є більш ймовірно, буде неприємно для виконавця.

+774
01af 11 січ. 2012 р., 05:11:05

Ріцу було здорово, коли вона була вперше введена, але, як я йду З серії, вона здається трохи менше марний кожен раз, коли я бачу її, а потім в останні кілька глав, вона просто зникла. Вона дійсно велика допомога? Коли вони пішли в одне місце, щоб зробити серйозну спробу вбивства, я помітив, що Ріцу не беремо участь взагалі. Так що я питаю: вона є необхідним компонентом класу?

+719
Ariana Lipman 7 лип. 2014 р., 15:10:53

Півні є традиційним символом синтоїзму, пов'язані з сонячною богинею Аматерасу. Синто-це філософія корінні в Японію, і, отже, тематично пов'язані з лояльності і національність, як і Mugen.

Головна Чжин риба пофарбована вряди з японської означає "короп". Які, очевидно, символи японської культури, пов'язані з любов'ю і дружбою. Водна життя океану, царство бога бурі Сусаноо, Аматерасу брат і спільне.

Перевірити історію Аматерасу & Сусаноо, так як він має очевидні паралелі з відносинами Муген & Чжин. Цікаво, що у них є третій брат, Цукуемі-бог Місяця, який виступав в якості фольги, ніби як Фуп. І Цукуемі випадають з Аматерасу в результаті конфлікту з богинею їжі... "живіт-це космос сам по собі!"

+625
Erik Goepfert 8 черв. 2015 р., 23:12:07

Я хотів би знати певну кількість епізодів перед відвідуванням кожного фільму. Я бачив схожі питання, але вони не відповіли на моє запитання.

+465
Ernesto Alamilla 22 лют. 2011 р., 10:07:23

Згідно Вікі-дрібниці:

"Серед хвостатих, тільки Курама, як було показано, щоб бути предметом виклику техніка."

Але як це можливо? Керуючи хвостатим звіром, не означає, що він може бути притягнутий до техніку призову. Зробив Мадара підписати договір (форма сувою) з Курама?

+450
Vladyslav K 15 черв. 2019 р., 03:29:06

Hit wo Nerae! promotional art

Хіт! (також Хіт в wo Nerae!) короткий (8 серій, 13 хвилин кожен) оригінальне аніме з 2004 року випускаються на студії живцем в студії, м. про'.е., і уявіть собі, і режисер Такео Такахасі. Це деталі виробництва герой шоу "Супер перетворюючи Космополіт молитви" з точки зору виробника Ikita Міцукі.

Вигаданого героя показують в аніме було в аніме, CosPrayers (див. ). Третій огляди аніме любов♥любов? (див. ), який також деталі виробництва CosPrayers, з точки зору Ohizumi Наото, кінооператор і сценарист секрет шоу. Хіт! в ефір після CosPrayers і до любові♥любов?.

Для отримання додаткової інформації див.:

+379
KahunaCoder 22 лют. 2018 р., 23:36:13

Епізод 12 Аніме закінчилося в главі 16 манга. Однак вони змінили кінцівку зробити трохи аніме, оригінальний, так що ви можете перевірити глави 16.

Якщо ви не включають в себе додаткові глави манга закінчується на чолі 41.

10 томів в цілому. Аніме покрита 4-х томах.

+362
Patti 30 квіт. 2012 р., 19:58:31

Я недавно почав дивитися Наруто (я тільки 51 епізодів), і мені було цікаво, якщо я повинен був дивитися Наруто перед переглядом гравців. Ніндзя-тематичний аніме не дуже улюблена, але гравців дійсно звертався до мене з якогось приводу, і тому я почав дивитися Наруто , тому що здавалося природним, щоб подивитися, перш ніж з новими.

Однак, я бачив кілька з Наруто фільми, і я бачив кліпи з плаваючою комою, і здається, що я міг просто пропустити Наруто і дивитися гравців з-за безлічі спогадів, які вони використовують.

Я міг би просто дивитися Наруто до гравців все одно, але мені було просто цікаво. Я повинен дивитися Наруто до Наруто?

+278
imogennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 26 трав. 2014 р., 02:02:28
"Мандрівника-просто спосіб Кеншин" - це манга розгортаються в епоху Мейдзі в Японії про колишнього Ассасине по імені Хімура Кенсін. Серія також має аніме, фільм, ова і нові пристосування.
+257
Cody Clark 28 лют. 2016 р., 10:44:02

Немає точної відповіді на це питання. 17 незважаючи на те, що називається андроїда, технічно кіборг.

Кіборг: вигаданий або гіпотетичного людини, чиї фізичні можливості розширені за рамки звичайних людських обмежень по механічні елементи, вбудовані в тіла.

Тому їх головне джерело енергії був замінений футуристичний джерело енергії таким чином, що вони мають необмежену кількість енергії. Отже, вони не мають ки як нормальна людина. Роботи, з іншого боку, є Ки, який може бути сприйнято. Ми знаємо це, коли доктор Рарагопібыл використовує свій персонал і андроїди починають заправки. Збільшення потужності відчувається 3 Саян. Однак, після того, як Доктор Рарагопібыл зливається з роботи, його енергія не відчувається на інших персонажів, як вони зробили з Kefla(незважаючи на Aniraza бути сильніше). Вегета, необхідні для використання його великого вибуху атаку , щоб навіть оцінити його потужність. Знову ж таки, навіть Гоку не знав, наскільки сильна Джирин саме тому, що він ніколи не очікував, Джирин, щоб бути в змозі обробляти SSJB+КК*20 або дух бомба, як він зробив. Крім того, ми бачимо Гоку з допомогою миттєвої передачі зберегти андроїд 18 і миттєва передача в основному потрібно відшукати когось ключ. Було виявлено на самому початку епізоду, що андроїди не мають ки, так що ймовірно, Aniraza у ки.Отже, це один з 2 можливих варіантів. Aniraza має ки і має здатність маскувати свою енергію (ми бачили, як бійці, як удар, Топпо, Джирин зробити те ж саме) або Aniraza є особливий джерело енергії (реактор зламаний 17), яка є дуже механічної і не зовсім ки.

Зображення підтримки деяких заяв, зроблених


Vegeta unsure of the strength of Aniraza

Vegeta Big Bang attack

Goku saves 18

+193
Siraj Alam 12 лип. 2012 р., 22:50:16

Камінь легенди дійсно досить поширена як TurkeyFried заявив. Більшість з них засновані на лояльність до людини ( найчастіше в аніме чекає коханого)

Він сказав, що скам'яніння версії виходять з В'єтнаму

Dich вонгов Hòn Пху-винха (статуя чоловіка чекаю)

Але тепер дні в тв-шоу і подібні їм дати їх власні зміст і міркування

Ви можете перевірте це для деяких приклад цього явища

+151
zzyyxx 27 бер. 2015 р., 08:30:31

(домисли, але я думаю, здоровий глузд роду)

Коли стоїш у книгарні переповнені легкі романи, і, що найголовніше, потенційний покупець хоче знати? "Що це?" Вони сканування через десятки, якщо не сотні найменувань. Дві речі, які доступні, щоб допомогти швидко, покупець знає, що кожна книга може бути.

 1. кришку (або задню панель) арт
 2. назва

Назва видно на корінці книг, тому, в залежності від того, як книжки складені/розкладені, часто видні до мистецтва. Гарні, привабливі заголовки будуть запам'ятовуються, смішні та/або описові. З довгою назвою, Як той час, що я перевтілився у слиз, знає відразу, що книга скоріше за все буде не про що. Плюсом в даному випадку назва є одночасно смішною і усну. Я б навіть стверджують, що ця назва є більш інформативним, ніж обкладинки.

Таким чином, довгі заголовки, ймовірно, розглядати як засоби продажу, надання в резюме, чого очікувати і часто тон, що буде знайдено всередині.

+134
foosion 6 лип. 2012 р., 13:46:29

Я чув від багатьох людей, що 2 сезон стрілок аніме дівчина адаптації значно оптимістичнішою і яскравіше, ніж оригінал, і втрачає почуття темного, хворобливого "краси", але мабуть, що манга набагато ближче.

Робить відповідні частини манги також мають більш веселий вигляд? (Я тільки дивився аніме, не читав мангу)

+97
stephen zakharia 20 січ. 2016 р., 08:57:57

Наруто міг отримати Риннегана шляхом пересадки. Єдиним варіантом було відірвати погляд від Учіха Мадара, якого вже пробудити Риннегана. З іншого боку, він не міг пробудити Риннегана, просто змішуючи клітини Учіха до свого тіла. Кращим варіантом було б те, що зробив Данза, з його Узумакі чакри він може впоратися питання Шарингана дренаж чакри. Для Саске він може пробудити Риннегана, використовуючи той же метод використовується Мадара. Але все це домисли відповіді, з допомогою теорії справедливості, засноване на цілій серії манга. Тільки Киши-Сенсей міг сказати інакше.

+69
arteymix 21 квіт. 2016 р., 05:23:41

Її ім'я пишеться катаканой як リル・メイヤ (Riru Меия), залишає її латинська назва залежить від інтерпретації... але є припущення, що там, здається, деякі паралелі між її ідентифікаційний номер (124C41+) і назва епізоду: リル124C41+/ре-l124c41+ і re-L, як персонаж. Код, заснований на науково-фантастичний роман від Hugo Gernsback, під назвою Ральф 124C 41+. Назва саме по собі є грою слів зі значенням "один, щоб передбачати один одного (1 2 4С 4 1 +)".

Передбачається, що значення її ім'я засноване на головний герой книги, який рятує героїню, направляючи енергію в лавину, а потім продовжує це робити в сучасні технології і чудеса, які дійсно зарекомендували себе як успішні прогнози щодо цієї технології ми маємо сьогодні. Е. Р., сонячна енергія, трансконтинентальні авіаперельоти, синтетичні продукти, магнітофони і т. д.

Я припускаю, що як і більшість (якщо не всі) персонажі в серіалі, її назвали на честь історичних діячів, філософів, та/або вигаданих персонажів.

Є чутки у фан-спільноти, що re-L може бути недосконалим клон Проксі-Монада, і її ім'я є відображенням цього.

+49
Abusidik 4 черв. 2018 р., 06:08:40
"Клеймор" - це фентезі серії/манга дії Norihiro Яги.
+45
iamlordaubrey 5 трав. 2012 р., 05:33:56

Моя інтерпретація, що це був чисто символічний. Я побачив біле волосся, як зміни в його особистості, свого роду слив його "колір" або початкова особистість. Коли його зміни волосся назад, то ми побачимо деякі з його колишньою повернеться. Майте на увазі, що письменники не обов'язково робити такого роду рішення з медиками. Чистий символіка часто дуже великий фактор.

+44
shima 13 серп. 2015 р., 22:58:05

Показати питання з тегом