Назва пісні У дівчини УНД танкова

У певний епізод дівчата УНД танкова, є пісня з іноземної мови (швидше за все росіяни, тому що за цей час герої Командний бій проти радянської команди). Як називається ця пісня?

+281
tomsheets 3 жовт. 2018 р., 09:24:08
19 відповідей

Є деякі спойлери для епізоду 101 Драгонболл Супер, який я вважаю, походить від сенен журналу стрибати .

Kahseral бої а також ви очікуєте від лідера гордості десантника

не лідер десант гордість повинна бути Топпо? був це ніколи не згадується в аніме?

+818
bgentry 03 февр. '09 в 4:24

Ямато контролюється спіраль zetsu (Тобі) просто до нескінченного Цукуемі. З Ямато і zetsu обидва знаємо, що дерево-релізі, їх об'єднані сили було досить, щоб зупинити третій Хокаге з "мудрець мистецтво дерева-реліз: правда кілька тисяч рук".

Глава 677
Chapter 677
Епізод 426 Episode 426

+798
Ivan Yarych 18 лист. 2011 р., 01:10:09

В горизонті журналу, Няв гамбургер м'ясо з реальним тваринам, але коли тварину вбивають, то чому не перетворити його тіло частинки і зникнуть, як і інші монстри?

+777
Justbeu 9 січ. 2011 р., 18:12:33

Отже, в Акіра великий психічний вибух викликає Д3. Моє питання: чому з'явилися в Д3 після цього? Невже японський уряд приховати це як ядерний вибух? Це здається нелогічним, щоб запустити Д3, навіть якщо вона хоче прикрити свою психічну програму.

+736
Ragnorak 5 жовт. 2018 р., 21:55:35

У англійська даб, під час бою між третій Хокаге Сарутобі і Орочімару у першій серії Наруто, Сарутобі каже, що після використання Жнець друк смерті, душі, спіймані в пастку Жнець мучаться всю вічність.

Чи означає це, що душі з першої по четверту Hokages страждає від часу вони були відображені, поки вони не були звільнені в Наруто? Або це неправильний переклад?

Коли з першого по четвертий Hokages були повернути Орочімару в партії, вони не здавалися, як вони мучилися - або, скоріше, - виявилося, що вони навіть і не пригадають свій час за межами реальності.

Так чому вірити? Я не дивився суб/японський епізоди або читати манги з цієї серії.

+699
Greg Nolan 27 січ. 2010 р., 22:14:54

Це великі спойлери, але якщо ви не заперечуєте них:

Паралельно відписав відокремилися від її основної частини і кожен намагається заволодіти свідомістю Taratects Королева. У Квінсі є посилання з більш низьким рангом Taratects, що може надати їм контроль над Нижнім, Kumoko використовується ця посилання "завантажити" паралельно відписав у Квінсі і намагаються взяти їх під контроль. Виявляється, це дуже складно, оскільки дами самі контролюється Аріель (походження Taratect) через подібне посилання, один із свідомості завантажує себе в Аріель і намагається взяти на себе так само, як вона дізнається про Kumoko.

+685
WhiteHotaru 22 жовт. 2018 р., 08:20:21

Це питання може не мати поточного відповіді, але я хочу бути впевнений, що не вистачає важливих деталей.

У главі 129 в мить ока на 13 стор. є моторошне повідомлення врізалося в стіну, яка говорить:

Хто вкрав цукерки у мене в животику?

Він прикріплений нижче з відповідними спойлер теги для тих, хто ще не читав.

Далі в розділі, це віщувало, що Сіель мав якесь взаємодія з людьми, які напали на маєток. Однак я не пам'ятаю, хто це посилання чи що дуги.

Хто-небудь знає? Або я повинен просто чекати майбутніх глав?

Snip of eerie image

+570
Kuswantoro Raharjo 7 вер. 2018 р., 05:46:39

Коли мудрець шести шляхів , тобто Хагоромо і його брат Хамура переміг juubi.

  1. Це, що після перемоги над Jubbi, сам Хагоромо запечатав весь juubi?

  2. Якщо Хамура запечатали частина juubi всередині нього, це значить, що ми не бачили всю міць juubi в бою?

+565
st01 4 жовт. 2012 р., 17:48:53
Розмір W-це серія манги Iwahara Юджі. У телесеріалі аніме в ефір в період з січня по березень 2016 року.
+554
qline 14 січ. 2015 р., 02:51:12

Він має на увазі Кайєн Шиба, колишній лейтенант загону Jūshirō Укитаке.

В аніме, його дружина Міяко, який був 3-го місця був одержимий і пожирав зсередини один з Метастазия дуплах Сосуке Айзена. Кайен вирішив розшукати її і вбити її. Однак, Рукія пішла за ним і побачила, що він стає одержимий порожнини, що призводить до тому, що їй довелося згнітивши серце вбити його, а потім доставити його тіло до клану Шиба.

З цього починається ненависть Ganju для Женців душі, як Кайєн був його брат і він знав, що Жнець душі його вбили через меча рани на його тілі. Однак, Kūkaku чудово знав, що це була Рукія, хто його вбив і знав, чому вона це зробила і присягнувся, що вона повинна протистояти їй про Кайєн і вибачся, вона простить тебе.

Тепер, що Jūshirō Укитаке про Ічиго виникнення у зв'язку з Кайена, так як вони обидва схожі, яка в деяких випадках може пояснити Рукії дії, як вона завжди відчувала себе винуватою, те, що вбити Кайена, один з 2 людей, які не ставитися до неї інакше, тому що вона сестра Бьякуі, інша була Міяко.

Ічиго

Ichigo

Кайен

Kaien

Я повинен відзначити, що це аніме. Від мого розуміння, крім філлеров, аніме вірний манги.

+547
ngalstyan 10 трав. 2014 р., 18:01:54

Хоча Учіха був проголошений є очі, більшість не витримає водою трохи вище середнього jounen. Крім того, там було всього кілька Учіха, які насправді були потужними, пам'ятаєте, як вони сказали, що mangekyou шарінган був тільки розбуджений 1 або 2 людина? Є не помиляюся, менше ніж через десять насправді у них.

+536
user73700 22 серп. 2011 р., 15:11:45

Якщо Вегета не отримали цю форму, перш ніж Гоку повинен зола планеті, то я можу тільки припустити, що, коли Гоку і Вегета був спаринг, і вони викликали синьою аурою , Вегета, повинно бути, ввібрав деякі з Гоку з Богом ки, а потім, коли вони потрапили в інший вимір свисток Вегета повинно бути перетворене таким чином, як Гоку Вегета знає, як трансформуватися.

+509
Jack Rousian 6 лип. 2015 р., 14:51:23

Іпостась: очікування в Літньому і Онегай Сенсей, схоже, є плагіатом один одного. Це нормально в аніме/манги?

Він сказав, що обидва аніме знаходяться в тій же землі (В. Е., чекаю літа продовження серії Онегай). А моє перше запитання стосується, як загального, це дві серії, які є практично plagiarims один одного, це питання про ці дві серії як такої.

Які докази ми повинні довести, що чекають влітку дійсно в один і той же світ, Земля, Всесвіт, ніж Онегай Сенсей, Онегай Твінс?

+504
Platinum01 27 лист. 2016 р., 01:36:32

Аніме Наруто є на YouTube, але одна частина не існує. Чому це так?

+496
simplyvince 3 серп. 2013 р., 08:57:37

Це нез'ясовно, однак, можна припустити, що це в якійсь мірі спадкове.

  • Люди з усіх сіл (за винятком Конохи, який в унісон кілька полікультурного кланів), часто використовують певний елемент техніки в своє село (туман, вода, хмари використовуються блискавки тощо).
  • Kekkei Гэнкай (генетичних методів), як правило, призначені для конкретних елементів, які вимагають певної комбінації стихій (двох або іноді більше).

Було сказано, що кожен шинобі має основний тип чакри (вітер для Наруто, блискавки для Kakshi і т. д.), І що вони можуть розширити чакру майстерності додаткові елементи (Какаші знає блискавок (основний), земля і вода (є також аніме-питома пожежна)).

Елементи інь і Ян, схоже, виключення з цього правила. Схоже, це залежить від системи вродженого шинобі чакра (Hashirama може використовувати методи зцілення, які маються на увазі, щоб бути елемент Ян, а також використовувати дерево, яке представляє собою злиття Землі і води).

+396
zizan 3 вер. 2010 р., 15:23:35

Немає жодних посилань в манзі, за винятком, може бути трохи, див. "змінити" в кінці посту. Спойлери манга попереду. Але так само, як Таємницею зазначено, всі за одного немає ніжний злочинець, а серйозний супротивник, який йде на вбивство, якщо він бачить його сторона.

Це пояснюється в манзі, що

Всі за одного, як бос мафії в минулому, поширення закидони серед його підлеглих і його самого, як він любив. Не кажучи вже про те, що він створив дитини від попереднього власника силою все може це бзік, хоче вбити можуть. Ми в принципі знаю, що всі за одного-це втілене зло відносно серії.

Він може не має "Дотик смерті", як капітальний ремонт, але враховуючи збиток, який він завдав, щоб всі могли і

попередні власники потужність усіх сил бзік

якщо він коли-небудь боровся б прагнути, то це обов'язково було б згадано, як вижити в боротьбі з всі за одного-це подвиг сам по собі і вимагає багато удачі.

Однак

оскільки всі за одного-це просто садять у в'язницю,

це можливість, що він буде боротися прагнути в майбутньому.

Втеча з в'язниці може бути типовим тропом для серії з супер лиходіями. (Крім того, що вбивця герой глянув на всі за одного, дає мені надію.) У цей момент зусилля, можливо, ще буде #1 героя і побачити його критично важлива обов'язок, як новий символ шматок, щоб знову побачити його. Я б грав на прагненні померти, намагаючись.

Редагувати: як я вже натякав на коментар, є один випадок, починаючи приблизно глава 85

Де всі за одного, хто був ще в той час, у затриманих героїв. Це відбувається в голові 93: всі за одного, накинувся з деякими героями після того, як він воював якийсь час все може і намагалися зламати його психологічно. Інші герої евакуювати мирних жителів на стадії, які заважали всім може піти на все. Зокрема, прагнути розв'язує деяким полум'я на всі за одного, що він знімає з легкістю. Намагатися також закликає все може в усній формі. Він був, разом з іншими героями, просто надаючи все може хвилину, щоб віддихатися і врятувати мирних жителів, всі за одного навіть не атакуючі зусилля. Я б не назвала це боєм, не втручаючись в може боротися з усім одного.

+241
Melih Mucuk 12 січ. 2011 р., 05:09:40

В Сім Смертних Гріхів: Відродження заповідей епізод 12 включає глави 136, 137, 141, 142 і 143 (джерело: Вікі), так що в кінці епізоду 12 повинен бути голова 143.

У разі, якщо ви питаєте, тому що ви хочете продовжити читання манги, де аніме зупинилися почати з голови 143, так як частина його буде покрита епізод 13, і прочитати главу 138-перше з тієї ж причини.

До речі, ви можете знайти главу епізод порівнянні з розбивкою по дугах тут.

+130
maritoianisoara 21 лют. 2019 р., 10:01:17

Я бачив цю картину на останній манги

enter image description here

і грунтуючись на цій вікі-сторінці, його необхідно провітрювати на 26 квітня 2014 року в японських кінотеатрах.

+69
elzer 20 лип. 2011 р., 11:16:53

Об'єкти нападу нерв і намагаючись дістатися до Ліліт зазвичай називають "Ангелами" англійською Дабс, субтитри і переклади манга нге.

У Японії, на початку фільму ("жорстокого Ангела теза") не відносяться до тенши (天使), який плавно переводить в "ангел" англійською мовою (буквально "небесний посланець"), однак цей термін, здається, не з'являються в серіалі, олова, відновити фільми або манга. Так що японський термін(и) використовуються, щоб описати їх, що вони означають, і чому вони переклали як "ангели" для англо аудиторії?

+40
Sameena Solkar 24 жовт. 2015 р., 17:52:17

Показати питання з тегом