Чому земляни Сейлор Сенши?

Такседо Маска є захисником Землі, так що має сенс для нього, щоб бути мешканцем Землі.

А щодо Сонячної системи Сейлор Сенши? Хіба вони не були народжені на відповідних планетарних тіл, і там живуть захищають їх? Чому вони замість того, щоб захищати Землю?

Наприклад, я б очікував, що Сейлор Марс повинен бути справжній Марсіанин:

enter image description here

+152
Saira Lopez 26 серп. 2014 р., 19:43:42
15 відповідей

Сам.

Що стосується пропозиції соціопат, вважається, що соціопати такими народжуються. Вам не просто стати одним. Несамовитий самозакоханий? Так, він абсолютно, але соціопат? Не підходить цей законопроект.

Абсолютний нарцис любить тільки себе, і, можливо, емоції для інших, але в основному тільки в тому, як вони допомагають себе почувати себе добре.

Якщо ви дивитеся на світ протягом періоду часу, коли він залишив передсмертну записку, він насправді хороший хлопець. Зверніть увагу, як вся його вираз і тон змінюються. (навіть коли ніхто не дивиться) він зіпсований владою Зошит Смерті, і стає переносному монстр. Абсолютна влада розбещує абсолютно.

На тему Психологічні проблеми: L-це хрестоматійний випадок синдрому Аспергера.

+994
Shufflepants 03 февр. '09 в 4:24

Аніме насправді може знадобитися кілька місяців, щоб створити. Ось чому пори року(весна,зима,осінь,літо)стане в нагоді.Щотижня вони відредагуйте його, а може і озвученням. Так що аніме насправді займає більше часу, щоб створити потім манга

+950
James Kuang 28 черв. 2014 р., 19:43:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це буде краще, щоб чекати, поки після епізоду 493, я просто дивився на нього, і зараз я дивлюся останній і я думаю, що цей фільм йде дуже добре з саме після цього епізоду.

+854
user45222 30 квіт. 2016 р., 12:38:20

У цій сцені у ОВА серії рандеву з життям 2 сезон, головний параметр, як видається, Танабата фестиваль.

У цій першій картині, Котори писав бажання на її танзаку , але як Tohka запитав її про це, вона тоді увійшла цундэрэ режимі. Перш ніж вона встигла стерти своє первісне бажання і замінити його простим "я сподіваюся, що Сидо стає корисним.", відео показує своє первісне бажання протягом декількох мілісекунд, але немає субтитрів для нього. (Вибач, якщо перший символ вже був подряпаний, але це було вже дуже важко зафіксувати цей образ).

Kotori's wish

Ми також бачимо Курумі писав її власне бажання на танзаку, але він не показаний набагато пізніше в епізоді. Друга картина показує її бажання як Сидо прив'язав його до верхньої частини бамбукового дерева, знову ж таки без сабів.

Kurumi's wish

Що зробили ці дві дівчата пишуть у своїх побажаннях?

+853
touchaponk 2 лип. 2010 р., 03:13:10

Як круто, як це звучить, я вважаю вкрай малоймовірним. Хто-то може бути, на початку виробництва, але проста думка про нього робить його дуже важко зняти.

Головною перешкодою є ліцензування. Отримання ліцензій на всі шоу і персонажів буде масовим заходом, і буде потрібно величезна кількість часу, сил і грошей.

Далі стає авторів інших творів домовитися, щоб хтось ще писати офіційну історію зі своїми персонажами. Я впевнений, що більшість авторів не буде проти того, що їх власні символи, написані кимось іншим.

Існує також проблема підгонки персонажів в історію. Багато популярні персонажі мають чітко певні особистості і логічно, що особистість в історії не може бути легко. І хоча багато персонажі явно під впливом або на основі інших вигаданих персонажів, немає жодного, хто б вписався в історію точно.

Інша справа, сприйняття вентилятор. Якщо символи з існуючих історій будуть використовуватися, це могло б змінити канон, як видно фанатами. І це не те, що автори оригіналів може знадобитися. І це може зайняти деякий скручування особистості персонажа, щоб вписати їх в історію, що призвело до обурення вболівальників на явно занадто зображенням своїх улюбленців.

Так ні, я не думаю, що це коли-небудь гідна думку під час виробництва re:творці.

+813
Hatclock 28 квіт. 2016 р., 07:08:41

Я почав дивитися серіал Люпен III ТБ і я на півдорозі через другу серію. Одна річ, я заплутався, чому Люпин відноситься до вас як до тян? Я думав, що "до" означає батько, а "Чан" був постфікс для молодих дівчат або жінок. Що означає це прізвисько, і чому Люпин використовувати його?

+811
FLBKernel 20 серп. 2017 р., 09:27:23

Це романтика/сьодзьо один постріл манга. Є дівчина вважається красою, але вона теж без емоцій, з-за її відсутності емоцій у неї немає друзів. Деякі дівчата називають її роботом, я думаю. Одного разу хлопець з футбольної команди , який також називають "принцом" на інших дівчат, сповідує її, але все, що вона робить уклін головою і йде. У футбол хлопець не здається і починає дружити з нею. Я пам'ятаю одну частину, де вона знаходиться зовні, на сходовій клітці фотографувати небо і він просить приєднатися до неї у зйомці зоряного неба. Це призводить до їх тусуватися і приймати багато фотографій разом.

У підсумку дівчина думає, що вона грає після того, як деякі друзі зробити зауваження про те, як принц може зробити серце нікому, крім її. . .

+564
SandyBoy 3 лист. 2015 р., 20:42:42

"Третє око" САПР розглядається з точки зору безпеки як ядерний детонатор, та на замовлення за третій відділ електронавантажувача саме для його ефективного використання матеріальних вибух.

Це можливо для нього, щоб кинути його в той масштаб/діапазон без нього?

+377
kirdyaviktor 20 січ. 2015 р., 16:26:03

У 1949 році Тедзука манга, Метрополіс, особливості Мічі, синтезовану людини з пол перемикач , який може перетворити його з хлопчика в дівчинку і навпаки, який використовується в якості сюжету пристроєм.

enter image description here

У 1953 році Тедзука манга, стрічка не Кісі (Принцеса лицар) із зворотного пастку з дівчиною, притворяющейся хлопцем:

Зайнявши місце в середньовічній європейській-казка, Принцеса-лицар це історія про юну принцесу Сапфір, який повинен прикинутися, що чоловік принц, так що вона може успадковувати трон (як жінки не мають права це робити). Цей обман починається відразу, як тільки вона народжується, як її батько, король оголошує, що його дитина-це хлопчик, а не дівчинка. Причина цього полягає в тому, що наступний у черзі на трон, герцог Duralumon, це злий чоловік, який буде пригнічувати народ, якщо він став царем, і з-за цього король піде на все, щоб запобігти його від захоплення.

Аналогічно, Роза Версаля (1972) інша, що є дівчина, прикидаючись хлопцем, Оскар Франсуа де Jarjayes.

Для "прямої" пастка, 1973 по Ара Вага Тоно! мабуть, першими підходять.

enter image description here

Це фарс романтика, де дівчатка і хлопчики зіткнення в 'модерн' школа спільного навчання. Є багато романтичних інтриг, зовсім трохи, підлога-згинання і деякі підліткові метання, коли дорослі просто не розуміють. (джерело: goldbird)

Тобто 1974 року профіль Oira Sukeban:

Профіль Oira Sukeban (おいら女蛮?), іноді називають Sukeban хлопчик, - японська манга, створена піти Нагаї в 1974 році. Це комедія з кілька еротичних дотиків, де головний герой Banji Сукэ (або Sukeban) повинен маскуватися під дівчинку, щоб мати можливість відвідувати всі жіноче училище. Як Сукэ бан-бунтівний хлопчик, ця ситуація створює кілька комедійних неприємностей.

Манга була адаптована до ОВА в 1992 році і був випущений компанією ADV Films в США під назвою злочинець в одязі.

enter image description here

Але я думаю, що стежка дійсно зняв тільки після публікації і провітрювання Ранма ½ в кінці 80-х років.

Історія обертається навколо 16-річного хлопчика по імені Ранма Саотоме, який був навчений з раннього дитинства в бойових мистецтвах. В результаті аварії під час тренувального подорожі, він проклятий, щоб стати дівчиною, коли плескали холодною водою, а гарячою водою змінює його назад у хлопчика.

Ранма ½ мав формулу комедійних і секс змінюється головний герой, який часто навмисно перетворюється в дівчину для досягнення своїх цілей. У серії також міститься безліч інших персонажів, чиї складні взаємини один з одним, незвичайними характеристиками і ексцентричних особистостей, більшість історій. Хоча герої і їх відносини складні, вони рідко змінюються після того, як персонажі міцно впроваджена і оселився в серію.

+327
Vvvorld 30 жовт. 2016 р., 09:18:13

Епізод 1 Сакурако-сан не Ashimoto NI і Ва простий га Umatteiru під назвою "骨愛ずる姫君", в перекладі з Crunchyroll як "принцеса, яка любить кістки". Для японського читача, це похідне від "虫愛ずる姫君" "леді, яка любила комах", по всій видимості, відоме оповідання від Цуцумі Chūnagon моногатарі, в Хейан-епоха колекцію.

Робити паралелі між Сакурако-Сан (або епізод 1 або за його межами) та "леді, яка любила комах" запустити глибше, ніж просто назва?

(Я, як і ви, читала статті в Вікіпедії; я сподіваюся, що відповідями будуть читати "Леді, яка любила комах" або принаймні мають більше, ніж швидкоплинне знайомство з ним.)

+265
Yilin6ka 5 трав. 2015 р., 11:58:17

Код Гіас, коли ми бачимо, що С. В основному топлес ми бачимо, що у неї є шрам на її грудях ліворуч.

Перший раз ми бачимо це, коли Лелуш намагався зробити С. відійти від Ланселота, коли вона годує Сузаку вид зображення, щоб дестабілізувати його. коли Лелуш доторкнеться до неї, він бачить її спогади і є сцена, де С. З. голий в річці і поблизу від неї шрам.

Однак сцени ми бачимо, коли с. з отриманим кодом я не можу розгледіти цей шрам, коли вона в церкві голий розмовляє з черницею, яка дала їй Гіас. Після того, як С. весь в крові від вбивства черниці, які дав їй її відштовхне, я все одно не бачу.

Сам шрам виглядає як тризуб, а не Гіас Сигил, які питання, якщо це навіть пов'язано з Гіас себе. От мені цікаво, коли і як С. зробити цей шрам? також враховуючи, як вона була поранена в голову і вдарили шрапнеллю і повністю зажила, чому шрам не зажив, а?

+253
inuasisset 26 лют. 2013 р., 15:55:07

Простіше кажучи, Оріхіме має один самий Відьмак влади в історію, будучи в змозі відкинути реальність. Справа в тому, що вона теж пацифіст медик, навмисно зроблено так Кубо, щоб зробити це так насправді є сюжет. Чому б ви навіть писати історію, якщо другорядний персонаж може вбити кожен персонаж в 1 секунду? Ви не праві? Якби у неї була воля і бажання заподіювати біль іншим вона може просто ходити і видалення лиходіїв.

+175
coyote 12 черв. 2016 р., 23:11:32

Ми не бачимо, що відбувається, але перед боєм з Ханекава, перевіряє Арараги Містер пончик з Mayoi каже, що бачила її там. З-за цього Арараги йде і не можу знайти Сінобу незалежно від того, але можна з упевненістю припустити, що Сінобу ховається в тінь Арараги, коли він входить і події останньої дуги відбувається.

Я також можу довести це з іншого дуги в другий сезон моногатарі. Спойлери!

В нагадує Янгсу дуги Mayoi ніколи не вдавалося побачити таким чином Сінобу Заподіяння смерті Арараги, так як вона, Сінобу, не зміг проникнути тінь Арараги це.

Оскільки ми знаємо цей факт, ми можемо сказати, що це відбулося в той же день.

+152
goin161 16 трав. 2011 р., 07:03:15

Останні дуги Boruto: Наруто наступних поколінь , здається, повністю покривають сюжет фільму.

Чи є різниця (з точки зору сюжету, анімація, бої і стиль малювання) між цією дугою і у фільмі і в серії?

+104
Kostis 9 груд. 2016 р., 18:17:27

Мені було цікаво, коли сезон 2 в ранньому доступі, будуть звільнені.

+60
Dan Claudiu 9 серп. 2010 р., 13:29:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil