Чому пройти через стільки неприємностей, щоб показати персонажа, дивлячись на те, щоб вона сказати чи крикнути "Старе"?

У кількох аніме показує, коли персонаж дивиться на іншого, персонаж насправді говорить "Старе" (іноді з "витріщатися" у письмовій формі теж не в відміну від манги - не субтитри).

З контексту і анімація, дивитися, очевидно, так навіщо йти зайву милю, і буквально кричать "Старе"??

Мова йде не про блискавки дисплея, коли два персонажі дивляться один на одного. Він говорив або кричав погляд, коли дивилася.


Я розумію, що в манзі ви повинні покласти ці речі у письмовій формі, так що це питання зводиться до аніме ЗМІ.

+223
Dipole 25 лют. 2010 р., 15:49:29
23 відповідей

Це моє розуміння, що слово - паразит пишеться з я, а не рік. Однак, назва аніме і манги, перекладений на англійську, використовує Y в орфографії.
Однак, це тільки здається, застосувати до назви, так як даний вид називають "паразити" (принаймні впродовж статті у Вікіпедії) і Уда Мамору називає його паразитом, а паразит в епізод 7:

Uda Mamoru says "You can just call him Parasite" pointing to his parasite

Є причина для цієї помилки?
Або там може бути різниця між "але" і "дармоїд"?

+962
Arthlete 03 февр. '09 в 4:24

Ні, регулярні титани, а не перевертиши Титан, були люди, які вводили в свої потилицю з якоюсь рідиною, швидше за все Титан спинний рідини, нація Марлі. Це ніби як покарання, наприклад Имир був доставлений в релігійній групі і перетворилася в безмозкий Титан в якості покарання за релігії йти проти деяких речей, які були визнані незаконними. Однак, звір Титан може перетворювати людей у безглуздих титанів, так що він також грає роль в цьому.

Титани не вага, що багато, тому що технічно вони фабрикації нормальної анатомії людини, тобто використовувати тільки те, що вони мають людське тіло, щоб зробити титан з нього, так як людський організм не вагу як титан буде виглядати на вагу, вони не дивляться за своєю вагою.

Моє припущення було б, коли б перетворився в Титану, ваше тіло зміниться і стане чимось новим, титану, а це є оборотним з-за того, що якщо Титан з'їдає людину, яка володіє одним з (Тепер 8) Титан здібностей, він перетвориться назад в людину, але він володітиме, що Титан здатність. Єдина причина, чому титани їдять людей, тому що всі вони знають, що є людей-це єдиний спосіб отримати досить багато-решт, що вони переживають.

+933
yotam cohen 26 лип. 2011 р., 07:00:47

Виходу в ефір 5-го епізоду атаки на Титані в Фукуока (див. топ відео YouTube нижче) були деякі помітні відмінності від оригінального провітрювання (див. Внизу).

Навіщо були ці зміни? Це було через цензуру або виробничі питання?

https://www.youtube.com/watch?v=2jaRBxrzNMs

+926
CharlesW 4 лист. 2011 р., 17:57:54
Mahoutsukai немає Йору ("Mahoyo", або "відьми на свята ніч") - візуальний роман, за типом-Місяць.
+897
Gabe Rolon 2 серп. 2013 р., 06:22:22

Я не нейрохірург, але мені здається, мозок повинен був навчитися адаптуватися до нових біт інформації не вимагається, щоб використовувати цю здатність. Це, ймовірно, викличе у вас особливого дискомфорту, як ви тренувати свій мозок, щоб інтерпретувати інформацію, яку він раніше не бачив. Крім того. Ви повинні були б поділити групи крові і Ваше тіло буде відкидати нові очі може призвести до смерті.

З цим все в увазі. Ні, якщо ви народилися з цією схильністю сприймати інформацію від очей, що ви, ймовірно, ніколи повністю зрозуміти всі аспекти і в кінцевому підсумку сходить з розуму від головного болю/дезу вони очі до вас.

+868
Thibaut Dumont 21 черв. 2019 р., 07:50:08

У Мізукі в цей Мізукі. Її персональні блоги (в японський) 56番線 на ameblo і увагу.му/mizuaoi.

Або вона просто тільки писати музику під ім'ям SawanoHiroyuki[НЗК]:Мидзуки?

Вона, здається, вокаліст групи "Itsue", де вона також відома під загальною назвою "Мидзуки" (але ж написано по-японськи, як 瑞葵 є). Їх канал на YouTube є кілька своїх пісень, в яких є вокал її. Їх дискографія сторінці є посилання на покупку більше їх музики, якщо ви зацікавлені.

З причин, які залишаються неясними для мене, її ім'я користувача Twitter є @itsuemidori; я не впевнений, де "Мідорі" походить від.

Або вона йдуть повним ім'ям, тобто опустити в SawanoHiroyuki[НЗК]:Мидзуки або зовсім інший?

Вона, здається, не йти по повній (з двох частин) ім'я в який-небудь з її публічних виступів. Це не викликає подиву; мені здається, що pseudonymy серед японських музичних виконавців є досить поширеною.

Так само Мізукі на питання ім'я "Мізукі", в цьому випадку, якісь поради для диференціації її від інших співаків з "Мізукі" в їх іменах?

Ваші кращі ставки, ймовірно, щоб шукати такі речі, як "НЗК Мізукі" (за її речі спільно з Савано, який в даний час є тільки Aldnoah.Нуль) або "itsue Мізукі" (за її творчості; в Японії, "イツエ 瑞葵").

+803
Zhuanhao Wu 17 груд. 2012 р., 10:58:36

Так що в останній главі манги

Гохан і Kefura збивають один одного. У Kefura який представляє собою ф'южн, поєднуючи легендарний супер saiyan, який зміг осилити Золотий морозильна камера і Aniraza поразку, і ф'южн, які можуть перетворюватися на легендарного Супер Сайяна 2 .

З іншого боку, я не пам'ятаю багато з Вегето в манзі. Це Гохан сильніше, ніж Вегета в ДБС манга?

+768
Jake Lee 18 січ. 2013 р., 12:06:31

Метал Син Рок, і це досить очевидно, на основі подібності між ними обома, але що щодо його матері?

enter image description here

Спочатку я думав, що це була Тент, тому що вона виглядала як "найкраще з можливого", але потім, оскільки вона дійсно не є активним "мати", я припускаю, що це не так. І якщо б вона була його матір'ю, то вона була б більше брати участь у його житті. За винятком, можливо, є підстави для її відсутності?

Крім того, є причина, чому особистість його матері не конкретизував?

+743
boecmaks 16 серп. 2017 р., 12:50:19

ОК, отже, є багато трансформацій і держави в м'яч Дракон вже, що зараз важко сказати, що офіційне трансформації, а що ні. За даними японського журналу спойлер майбутніх епізодів нову можна просто прямо по дорозі,

Супер Саян 3 супер saiyan зелений/супер Саян Берсерк капусти, який я припускаю, що це не такі ж перетворення, ніж звичайний супер Саян 3

Отже, скільки офіційних супер Саян перетворень вже є?

+667
sorens 9 січ. 2014 р., 20:24:55

У серії Драконівські перли, в одному з турнірів, одночасно боровся майстер Роші. У них було зіткнення, яке сталося в одну мить. Ніхто не бачив, що сталося, тому вони діяли на сцені докладно пояснювати, що сталося. До неї увійшли кілька атак, і навіть гра камінь ножиці папір. Я не знаю, якщо це було в манзі чи ні, але твердих доказів їх швидкість. Навіть тоді, коли великі валуни були труднощі, вони були ще досить швидко, в одну мить, пограти в камінь-ножиці-папір і знаю, хто виграв і програв, в середині кидав кілька атак.

Пізніше в серії, ми бачимо більш високу швидкість боїв. Глядачі бачать численними ударними хвилями, заповнюючи своє бачення, кожен декілька метрів один від одного. Бійці атакуючих/захищають в одному місці, потім відсторонитися і знову зіткнення десятки метрів один від одного багато разів протягом дуже короткого періоду часу. Така швидкість є більш високого левела версія Камінь ножиці папір раніше.

З такими речами, як доказ, можна сказати, дуже можливо, що вони можуть з'єднатися на високій швидкості, коли це необхідно. Іноді, вони говорять, як вони зіткнулися, хоча ми тільки бачили, що з їх точки зору, тому ми не можемо сказати точно, якщо у них сповільнився або взагалі не говорити. Так що поки вони хоч у чомусь можна говорити з більшою швидкістю, завдяки шаленій швидкості і здатність розуміти всі, в той час як відбувається на таких швидкостях, у них взагалі немає, і у нас немає ніяких твердих доказів, якщо вони дійсно можуть.

Але, є й інші фактори відіграють тут. По-перше, аніме, навіть в середині канону бої, може і, як правило, не киньте в наповнювач. Вони розширюють бійки, щоб зробити ще більше, заповнюючи більше хвилин з меншим історію. Є безліч прикладів, коли люди вичерпали себе в середині бою, а ще пізніше в той же бій, який триває досі, вони магічним чином відновилися, з-за такого наповнювача. Деякі цієї боротьби Frieza в аніме був філлер, або Canon сцени розширені, щоб заповнити більше часу.

По-друге, за їх величезній швидкості, їх зіткнення можуть бути значно швидше, ніж зображують. Кілька разів вони навіть рахувати секунди, але при цьому кожен раз лічильник йде вниз може бути не тільки більше, ніж на секунду між ними, але цей часовий проміжок може змінюватись навіть. Коли ми розглядаємо бої з точки зору Гоку, ми не можемо, можливо, сказати, скільки воно сповільнюється для нас, щоб зрозуміти.

Третя річ, специфічних для даного випадку, Фриеза тримав спину, який нанесли на 5 хвилин в першу чергу

http://dragonball.wikia.com/wiki/Frieza

У відчаї, Фриеза посилає м'яч смерті в ядро планети, починаючи ланцюгову реакцію, яка знищила б натяк на п'ять хвилин (розкриваючи відразу ж після цього він провів дуже багато своєї сили для Кульки смерть була повним успіхом).

Його не безпідставно, що його розрахунок був вимкнений на кілька хвилин з-за його страху бути на планеті, як це вибухає, з суперником він не знає, що він може перемогти. Резюме Вікі на 5 хвилин теж досить короткі, розміром з половину цієї відповіді, не багато насправді відбувалося в ті 5 хвилин.

+636
guitarbaby 19 черв. 2012 р., 04:06:09

Для Північної Америки, я вважаю, моногатарі серії романів випускаються по вертикалі. Наприклад, Kizumonogatari був випущений в грудні 2015 року.

Амазонка , здається, теж є моногатарі серії романів.

Що стосується решти, я не впевнений на законних джерел.

+635
Art de Bru 29 черв. 2015 р., 23:56:25

По винним Корона Викия, вона ще жива, і я вірю, що на місці її знаходження поза домом закінчується останній епізод.

+605
Aurelius 23 серп. 2015 р., 17:23:35

Згідно японської Вікіпедії, основними відмінностями є:

  • Кехей стає головний герой. Сунако вказаний як 3-й литий в кредит.
  • Кехей, Такэнага, Yukinojou, Ранмару, і Ной учні старших класів в оригінальній роботі, але вони студенти в телевізійній драмі.
  • Моя (тітка Сунако це; господиня) не мати дітей в оригінальній роботі. Однак, в телевізійній драмі, Такеру вводиться в якості оригінального персонажа, що грає роль її сина. Він сам проголосив зберігач особняка, поки її немає.
  • Шінічі, господар кафе (Meykuu ІРІ, "неразгаданное"), що Кехей і його друзі люблять ходити, виглядає як звичайний литий в телевізійній драмі.
  • У порівнянні з оригінальним твором, особистість Сунако різко змінилася. Навіть зазвичай полохливі і негативні особистості, коли Кехей називає її потвора (вкрай потвора Сунако, від бусу + Сунако), вона буде відображати її паранормальних- ... і високої бойової потужності, а також її особистість стає сильнішою.
+595
Bitcoin Reno 11 вер. 2016 р., 14:11:26
Shokugeki немає SOMA (продовольчі війни) - серія манги, Шун Саекі, Цукуду Юуто, і Юкі Morisaki. Це історія про хлопчика, який хоче стати шеф-кухарем в ресторані свого батька. Він відправляється в елітну кулінарну школу, щоб рости далі у своїх кулінарних навичок.
+536
Cole Murray 27 бер. 2015 р., 14:00:33

Наскільки я вже люблю супер... супер технічно не гармати з Z небудь. Чому? тому що це відбувається прямо після бою Боу (між 10-річний термін пропуску). Пан ще не народився & Гоку впевнений, як пекло не активовано режим бога перед боєм з сильніше, особливо в Буу на турнірі (останній епізод з). Повністю паралельний графік. Хоча вона саме на: http://dragonball.wikia.com/wiki/Dragon_Ball_timeline однак у ньому також говориться, GT є тільки тимчасової шкали, а також що багато хто стверджують, немає. Але все ж серіал варто дивитися, і не можу дочекатися, щоб побачити, як це вийде!

+512
Mojoclaw 22 груд. 2015 р., 09:44:20

У китайській та японській мові, вимову "смерть" і число "чотири" так близько:

  • Мандарин: си4 (чотири) і си3 (смерті)
  • Кантонська: си2 або sei2 (як "смерть" або "чотири")
  • Японського: Ши (обидва - "чотири" і "смерть")
+502
nikoniki 3 жовт. 2016 р., 03:12:40

Коли він дізнався, що вже досить довгий час, Luca був насправді Андроїд, який був передавати інформацію з Bentenmaru майже відразу після цибулі з'являється і показує, що вона була у відпустці весь той час, поки вона не скаже, якщо вона послала на Android, щоб замінити її.

Так от, мені цікаво, хто послав на Андроїд? І якщо б не Цибулі, звідки вони знали, коли вона пішла у відпустку?

+416
Dilini Rajapaksha 6 серп. 2012 р., 06:09:53

Зараз Санджи це посеред бою з Біг мам піратів разом з нами, чоппер, Брук, і Kinemon син Momonosuke. Потім вони прямували туди, де головна Накама повинні були зустрітися на ЗУ. Велика мама пірати були після Цезаря, який був з ними. Він просив Френкі , щоб не допустити великих мам Пірати близько до Dressrosa інакше Tontattas зусилля будуть витрачені даремно (це не здається досить логічним для мене, хоча) і Санджи отримав дозвіл знищити Велика мама піратами Луффі вже кинув їй виклик. Ось посилання , що показує Санджи група їде на ЗУ.

Я думаю, на задньому плані боротьба все ще триває.

Зміни та оновлення: Ця відповідь має важкі спойлери. Отаку, хто не читав мангу не рекомендується читати спойлер...

Манга була завершена дуги Dressrosa! А потім в главі 795, здається, що Санджи і його команда залишили великий мама піратів, як показано на малюнку: Chapter 795: Page 4 і на тлі манги схоже, вони вже досягли Цзоу. Вони втекли з Біг Мама піратів може бути тому, що вони (Велика мама піратів) виявилося занадто багато для Санджи та інші. (Це лише припущення. Нічого не зазначено канонічно).

Потім в главі 801 рейз в щедрості солом'яний капелюх екіпажу зазначено, що Санджи був потрібен живим!: enter image description here що може означати, Санджи-важливий персоналу, що уряду необхідно!

Тепер остання глава 806 говорить Санджи не присутній на ЗУ, але в якісь неприємності! Тут: enter image description here з Ода-Сенсей відомий за його скелі-вішалки, остання сторінка визначає, що Санджи був пригнічений і взятий живим. У пірат Джек сильно підозрював, мали Санджи! Можливо, він взяв Санджи за якихось особистих вигод з морської піхоти або стати Шичибукай (як Трафальгар Ло зробив як сказано в 6-му рядку 7-й абзац) з Doflamingo вже не Шичибукай і місце вакантне! Це всього лише мої гіпотези і де Санджи може бути в даний час може бути оголошений тільки по Ода-Сенсей протягом декількох майбутніх главах!+375
iaxsenja 28 лют. 2012 р., 04:07:09

у Вікіпедії на санскриті

Санскрит (/ˈsænskrɪt/; санскрит: saṃskṛtam [səmskrtəm] або saṃskṛta, спочатку saṃskṛtā vāk, "вишуканої промови") - основний священний мова індуїзму, філософський мова в індуїзм, джайнізм, буддизм і сикхізм, і літературна мова, що використовується в якості лінгва-франка більшою Індії.

У той час як рідний Японії регіон коли був синтоїзму в період Нара буддизм робить це шлях в Японії і був конструктивно створений в Японії за наказом імператора Сему колись під час його правління між 724-749 будучи правовірним буддистом.

Протягом цього часу буддизм стає структурно створено в Японії за наказом імператора Сему (роки правління 724-749), і реалізувала кілька великих будівельних проектів. Імператор викладає плани для Будди Дайніті (Будди Великого Сонця), в Tōdai-Ji і допомагав священику Гедзь (або Gyoki) Bosatsu. Священик Гедзь відправився в Ісе Daijingu храм для благословення побудувати Будди Дайніті. Вони визначили статуя Viarocana з Amatarasu (богиня сонця) як прояв вищої вираз універсальності.

Soruce: Синто - Історія - Період Нара

Сему, благочестивий буддист, найкраще пам'ятають для введення в експлуатацію, 743 році, шістнадцяти-метрова статуя Будди Вайрочаны (Дайбуцу) в Tōdai-Ji і Нара.

Джерело: Імператора Сему - Спадщина

очевидно, можна знайти буддистський посилання в деяких аніме, такі як Драконівські перли і хоробрий 10, particualy від відповіді на це посилання

Буддійські тексти на японській мові дивні речі. Як повідомив читач розуміє, буддизм зародився в Індії, і як такий, багато з основоположних текстів буддизму були написані на санскриті. Коли буддизм перемістився в Китай, Ці санскритські тексти були перекладені на будь-який з сучасних форм класичної китайської був. Зрештою, ці тексти пробилися з Китаю до Японії.

точна причина, чому вони будуть використовувати це? якщо я повинен був зробити припущення було б, тому що це старий, але містичний мову давно вийшов з віку і нормально (з того що я бачив) древні мови, як правило, використовуються для магії, такі як Мерлін серії заклинань використовуваних у ньому були буквальными команд (наприклад, відкриття, копіювати, записувати) в перекладі з давньоанглійської або Лансер з Fate/залишитися ніч через Північної Європи руни

Лансер отримав 18 оригінальні руни, північні Руни, після вивчення магії під Scáthach в країні тіней

Джерело: Лансер (Доля/Ніч) - Здібності - Руни

Runes

^ ви можете побачити 3 з 4 руни Лансер використовує в Аті nGabla. на 4 руни, будучи Альгиз, Наутиз, Ансуз і Ingwaz

+226
Bob Burt 13 квіт. 2016 р., 05:41:11

Я не бачив ні в Кузу не Honkai аніме, ні драми компакт-дисків, так що я обгрунтовую це відповідь на мої спогади про манзі. Манга з купою статистів з участю кішок або кішки-як люди. (Останній абзац в даному огляді підтверджує мою хитку пам'ять про манзі.) Ніхто з них нічого робити взагалі з основною історією. Writeaprisoner.com дає назви як Ньян Ньян не $Foo, $фу бути музичної форми, що приблизно відповідає моїй пам'яті, так що, схоже, скоріше драма CD треки мають відношення до масовка.

Зокрема, ваш опис драми доріжки компакт-диска відповідає сюжет в програмі "нянь нянь прелюдія" додаткові кошти, що після СН. 5 тому. 1. В окрему мангу, там людини по імені Шу та кішка чи кіт-людина, я не знаю) по імені Чако. Вони мають фізичні відносини, але пізніше, напруженість у відносинах між двома з'являтися. Як і в CD-драмі, Чако говорить про одержання роботи, але каже Шу вона не може, оскільки вона кішка, і день народження Шу забуває Чако. Пізніше, Шу вибачається, але Чако вже переконані у тому, що:

Тому що Шу-тян такий забудькуватий, він вже забув про мене.

+180
Rashad500 19 лют. 2017 р., 02:47:02

Я дивився епізод Boruto 100 сьогодні і дуже хочеться знати назву музики, яка грає близько 3:00 до 4:25. Спасибі.

+93
Jeff Epes 24 вер. 2012 р., 14:54:34
Тенген Топпа Гуррен Лаганн-це робо-комедії аніме Хіроюкі Imaishi і студії Gainax. В підземне місто, група дітей знаходять дивний об'єкт, що світився під час робіт. Вони утворюють бригада Гуррен, щоб прорватися через стелю печери в спробі досягти поверхні планети.
+62
Doc Digger 8 бер. 2014 р., 13:26:31

Причиною шайбу потрібно було тіло Ганни полягає в тому, що він був якось не змогла посадити його вбити-Т-банди форму.

Ханна ставить перед ним і каже капітан Землі, що він може викликати сплеск лібідо" якщо він зробив це таким чином, і саме з цієї причини він потребував її тіло.

Але в інших планетарних шестерень хлопчика не було таких проблем.

Тип-1 вбити Т-банда завдала одна з таких сплесків лібідо на Місяці. Що змінилося з Паком?

+61
user179385 1 черв. 2016 р., 11:33:45

Показати питання з тегом