Який тип елемента чакри робить Aburame клану володіють?

Серед п'яти основних елементів чакра (земля, вода, вітер, блискавка і вогонь), який тип чакри робить клану Aburame мають для боротьби з комахами по своїй волі?

+30
Pat Garner 3 черв. 2014 р., 23:16:45
27 відповідей

Пісню, яку ви шукаєте буде повний місяць

Як Pratyush згадує у коментарях, він доступний по спеціальній доріжці компакт-диска.

+986
Deborah Scheimer 03 февр. '09 в 4:24

Спойлер від сезон 3 епізод 10

Броньований Титан знайдений лежачим переміг у землю, і звір титан каже, що я виграв. Здавалося б, звір, Титан є більш потужним, ніж броньований Титан

+949
Vlusion 16 вер. 2014 р., 19:40:14

Королева-відьма сказала Аста і його друзі трохи історії про ельфів в Чорному епізод конюшини 65. Вона заявила, що ельфи володіли величезними магічними здібностями і були настільки сильні, що багато з них були їй рівні з точки зору магічних сил (а вона дуже горда, для неї, щоб визнати, що багато про що говорить).

Що дійсно спантеличує мене ти, коли вона заявила, що лідер ельфів був колишній володар анти-магічне зброю, яке в даний час використовує Аста, який згодом підірвали теж розум і Аста моя!

enter image description here

Як це можливо, якщо людина з допомогою магії може не володіти нею? Ми знаємо, що єдина причина, по якій Аста можете використовувати ці мечі, тому що він народився без магії, а значить, меч не послабити його. Тим не менш, лідер ельфів володів сильними магічними здібностями, і хоча він все ще міг володіти анти-магічне зброю. Навіть король Чарівник зізнався, що тільки люди без магії міг володіти цією зброєю. Чи існують виняткові правила, як анти-магічного зброї?

+803
dare 24 трав. 2014 р., 03:54:12

Це не роздвоєння особистості, те, що зараз ми вважаємо, що не існує і не використовується в якості діагнозу. Я вважаю, що його очі змінюють колір для художньо-символічний ефект. Його душа зламана, так що він повинен проливати частини самого себе, щоб стати кращим бійцем. Коли він справді перебуває у небезпеці, він повертається до людини вбивця, вбивця вище всіх інших.

Після того, як він закінчить своє навчання зі своїм господарем своєї душі, в основному, в світі і йому не треба ховати себе, щоб стати сильніше і, таким чином, може досягти більш високого потенціалу, то він міг би як людина вбивця.

"Кажуть, що очі-це дзеркало душі, і в фантастиці, їх колір часто перший спосіб натякнути на істинний характер персонажа. Зокрема, персонажів, які мають золотий і жовтий кольори очей, як правило, мають надприродне походження або держави, яке ставить їх вище звичайних людей".

+731
andres salas 11 лют. 2019 р., 05:12:54

Моє розуміння полягає в тому, що Meruem ніколи не було романтичних почуттів до Kogumi. Те, що він відчував трепет, і, можливо, деякі захоплення, тому що:

1) вона була найслабшою кволому людини він ніколи не бачив. Вона була сліпа і не в змозі подбати про себе. 2) ще вона била його кожен раз, коли вони грали. 3) вона не боялася його. Вона поводилася з ним, як і будь-яка інша людина.

Вона була кимось цінне для нього в цьому відношенні (її турботливий характер mighr зіграли свою роль у ньому теж)

+718
Darryl Currie 23 вер. 2018 р., 05:53:31

Я хотів би знати більше про аніме під назвою Mushiking. Це 52-серійного аніме (за даними Вікіпедії), який я просто не можу знайти.

Є 1-2 сегментів на YouTube на японській мові, але це максимум, що я зміг знайти.

Хто-небудь знає, що трапилося з цим аніме? Або де я можу це подивитися?

+694
Jeffrey04 12 квіт. 2019 р., 10:39:20

У Дракон м'яча супер сказано, що тільки Бог може відчувати іншого Бога(ів). Це правда, Верховний Північно-Кай і Кай(и) були здатні відчувати рухи Господа beerus, але Гоку не було.

Тоді як Гоку в сенсі Верховного Північно-кай кай(с)?

+677
Hiyo 11 жовт. 2015 р., 23:35:46

Я не думаю, що його ніколи не згадав, якби Леві-азіатського походження, як Микаса чи ні, і якщо це було, я повністю пропустив його.

Леві азіатського походження?

+674
Michael Newler 15 черв. 2010 р., 21:10:08

Епізод 84: суперників і прильотів (Англійський Дубляж)

Росі: хрюкати допомогти... хрюкати

Стюардеса: сер, ви в порядку? Щось трапилося?

Р: хрюкати я хочу залишити цей літак прямо зараз! хрюкати

З: я бачу...

Р: Земля або дайте мені парашут. У будь-якому випадку, я йду!

[Бульма, Ямча, одночасно]: ахнути

З: еее, сер, я жалкую, але це неможливо для будь-якого, щоб залишити літак на його землях. Будь ласка сядьте зручніше і постарайтеся розслабитися. Я можу запропонувати вам подушку або арахіс?

Р: Я не хочу арахіс; я хочу, щоб цей птах на землі! Тепер іди скажи капітан!

С: Так, сер. Аррр!

Улун: я візьму горішків!

Одночасно: Ой...

Р: ГРР... хрюкає

До: рум'яна про...майстер, будь ласка, отримайте контроль про себе. Це ніяково.

Ямча: рум'яна (внутрішньо) від тепер я подорожую в поодинці.

Бульма: рум'яна ...


Епізод 84: прагнемо бути кращими у світі бойових мистецтв! (Англійська Суб)

Росі: хрюкати

Стюардеса: Ах, пробачте...ваш ремінь, сер.

Р: хрюкати стюардеса!

З: еее, так?

Р: мені дуже треба в туалет!

[Бульма, Ямча, одночасно]: ахнути

С: Ну... смітник...? Вибачте, але ми летимо миттєво; не могли б ви тримати його просто трохи довше?

Р: Дуже добре...! Будь ласка, швидко на землю!

З: Звичайно! Буээ...

Р: ГРР... хрюкає

Одночасно: задихається, червоніє мутен Роші-сама. Будь ласка, не зганьби нас.

Ямча: рум'яна (внутрішньо) прикидатися, що ти його не знаєш...!

Бульма: рум'яна ...


Як ви можете бачити у наведеному вище порівнянні, горщик розмови була піддана цензурі в англійський дубляж. Зрештою, причина Росі хотів приземлитися в англійський даб не зрозуміло взагалі. Вони навіть не спромоглися придумати альтернативне пояснення! Якщо студія побоялася повітря горщик жарти в ефірі нам, вони повинні були вирізати сцени або придумати нові причини (животик?).

З даб моє перше знайомство з цієї сцени, а враховуючи Росі перший минуле з його відео тренування і непристойні журнали (змушує мене припустити, що він сексу/мастурбації наркомана), я думав, що Росі хотів приземлитися, тому що він був нестерпно хочеться "розвантажити" себе після того, як навколо досить стюардеса так довго. Незрозумілі інших персонажів червоніючи тільки додав до цієї теорії.

Ця сцена, сенс якої був по-справжньому втрачається при перекладі..

+656
cygnoir 26 черв. 2017 р., 05:52:01

Чакри іноді з'являється фізично, а не просто використовується як джерело живлення для jutsus. Кілька прикладів, коли Hyuugas використовують ніжний мерзотник або коли Наруто використовує чакру К'юбі. В першому прикладі, чакра іноді використовується, щоб блокувати речі, такі як Неджі обертання дзюцу, у той час як чакра Наруто має вид вогню і хоч раз взагалі спалили Сакура. Є набір правил, як чакра діє фізично або що він може або не може робити, коли не використовується в якості джерела енергії для конкретного дзюцу?

+642
Mikael Falkvidd 5 вер. 2014 р., 13:04:06

Мені було цікаво, припустимо, що я написав у Зошиті Смерті

Людині в день X, місяць y, рік з годину на годину, хвилину, секунду Джей, з'їв величезний морський змій.

А до середини моря для дайвінгу. Там, коли він пірнає, гігантська потвора проковтує її цілком.

Така смерть можлива? Якщо це так, хіба це не робить смерть Примітка найбільших наукових інструментів, коли-небудь? Я маю на увазі, він може використовуватися також для перевірки існування інопланетян.

+623
AWrightIV 2 жовт. 2018 р., 05:36:46

Вони хотіли знати, бо всі знають, що Midoriya був Quirkless, і так само всі можуть.

Але чому вони піклуються про Quirk Midoriya так багато? Це тому, що все, можливо, було Quirkless, коли він був Midoriya вік?

+619
Toni 11 лист. 2011 р., 16:12:36

Я не думаю, що ви можете виконувати ці Kinjutsu з допомогою Риннегана. Вони є унікальними для Шарингана. Що стосується його очей, що Мадара отримав після десятиліть, він був з допомогою Hashirama клітин. Він зібрав ці клітини під час його боротьби з Hashirama і навчав їх у свій час з чорним Zetsu.

Так що відповідь на твоє питання, ні, ви не можете виконувати Ізанагі/Изанами з допомогою Риннегана.

+581
Dean Colmenero 25 серп. 2019 р., 00:38:39

Я спостерігав як Євангеліон і RahXephon. Оскільки у них та ж історія і та ж структура, я думаю, що RahXephon-це копія Євангеліон.

Що таке фактичні відносини між Євангеліон і RahXephon?

+504
Tania Designer 17 січ. 2013 р., 17:51:20

Причина, чому Кріс (Святого Серця) у формі кролика в режимі очікування-це швидше за все тому, що форма кролик базується від нинішнього Вивио отримала, коли вона була молодою, щось дуже цінне для неї.

В епізоді 13 нападників , коли Вивио проходить лікування після того, як врятував ОМОН силою 6 вперед Наноха купує білий кролик, якого вона бачила в залі і повертається до Вивио в кімнату поклавши її на подушку.

Пізніше в Вивио епізод бачив і плакав, коли Наноха йде до дверей, щоб дізнатися причину, чому був створений ОМОН силою 6. коли доля підходів Вивио, щоб заспокоїти її, вона забирає кролика Вивио, а вона каже, Ви помітите, що доля рухається кролика навколо Вивио повторює його з головою.

ви також помітите, що 2 дуже схожі (хоча і з рум'янцем на щоках)

Зліва: Вивио у нападників, тримаючи її кролик іграшка.
Праворуч: магічні дівчина ліричний Nanoha яскравий плакат з Вивио і Кріс

я підозрюю, що у кролика є ж сентиментальну цінність, як Наноха і доля волосся стрічки, якими вони торгували один з одним в самому кінці першого сезону, але пізніше для дорослої жінки, щоб нести іграшку кролика, здавалося б, дивні1 , так що робить її пристрою в режимі очікування зберігає це місце в Вивио життя і тим самим зберігаючи пам'ять про Наноха поруч з нею неважливо, як далеко їм бути один від одного

1: Віта несучи кролика Хаятэ приніс їй не дивно, тому що Віта буде як і раніше виглядати як дитина

+477
user12243 19 січ. 2018 р., 08:07:15

Насправді, крилатий дракон Ра є найсильнішим Богом карти і, якщо ви їх дивитеся ближче до низу карти написано забанений з бою

+447
rphair 28 бер. 2012 р., 20:41:33

Правильний колір годинник срібло.

Популярний вентилятор scanlation манги (том 1, Розділ 3, стор 19) невірно зазначено, що кишеньковий годинник золотий колір.

English scanlation from MangaFox
Третя панель ліворуч: "хохол президента! Гексаграмма золоті годинники!"

Правильний колір насправді сріблястий, по сирій версії. Ось така ж панель, на основі манги (том 1, стор 117).

Original manga, photographed

Та ж панель, як вище зазначено:

大総統{だいそうとう}紋章{もんしょう}に六芒星{ろくぼうせい}の銀時計{ぎんとけい}!!

Конкретно тут, термін 銀時計{ぎんとけい} (gintokē, літ. "срібний годинник") явно відноситься до 銀{ぎん} (Джин, літ. "срібло"); а @мемор-х згаданих, він схожий на 金{きん} (Кін, літ. "золото"), які, швидше за все, привело до плутанини.

+338
BDA82 20 груд. 2015 р., 07:47:26

Це тіні маскарадні.

Перше використання саундтреку в епізоді 88 сезон 4: щедрот дуги. Музика сама по собі-це трек № 16 від Бліч оригінальний саундтрек 2.

+330
ikhwan izzat 22 лип. 2017 р., 20:04:04

Немає. Як затятий шанувальник Ост з Наруто і Наруто, я можу сказати, що саундтреки ви згадали, не покривають всіх БГМ в аніме. Вони включають тільки ті треки, які регулярно грають в стереотипні послідовності. Як буде вогню грав тільки у флешбэк/сад послідовностей і "ранок" грають по всій наповнювача епізодів.

Сказавши, що, дійсно, є кілька БГМ, не Частина 3 колекції ви згадали. Як BGM з епізодів Наруто 210-212, де Наруто і Тодороки переслідують, щоб знайти брата Тодороки і Shinobazu притулок. Саундтрек грав у ці епізоди рідко повторюється. Так, він не в тих обсягах.

+277
Tench 23 квіт. 2019 р., 03:02:17

В Епізод 2 терор в резонансі, Ліза показана читання манги, яка зображує події Цар Едіп. Така манга взагалі існує?

Попередній пошук англійською не дає нічого корисного, і це досить імовірно, що ця манга могла бути придумана заради аніме, прив'язуючи на інші алюзії на роботи (які, здається, мають відношення до сюжету, але так як я тільки на другий серії, поки не можу сказати).

Але так як мені подобалося грати, я б хотіла запитати на всяк випадок тут є така манга, і якщо мої пошуки просто не вийшло.

+237
Aska Sb 28 лют. 2010 р., 11:37:31
"Ямада-Кун і сім відьом" ("Ямада-кун Nananin без Майо") є манга Міки Есикава.
+219
Omar Bahir 27 січ. 2013 р., 06:37:24

Спочатку баггі розповідає Луффі, що він знав, що Шанкс і були членами одного екіпажу, коли були бої в аніме епізод 7 і 8. Пізніше в епізоді 316 Білоуса підтверджує, що Шанкс і баггі були частиною екіпажу Rogger як юнги. Луффі дізнається про це, коли екіпаж солом'яному капелюсі зустрічає Релея в Архіпелазі Sabaody.

+198
juventus 14 лип. 2014 р., 18:49:24

Жодна з цих ігор має ніякого офіційного перекладу або був локалізований на англійську мову. Є фан-переклад першою дівчиною сталі, яка була портована на флеш. Я не знаю, наскільки вона точна або де ви піти, щоб знайти його в ці дні.

Разом зі списком, що у вас є, є кілька перелічених у цьому Вікі-категорія, яка не завершена протягом тривалого часу.

Поза офіційних перекладів, ви можете переглянути часто задають питання на місцях, як гра, питання і відповіді , який включає в себе переклад інтерфейсу і текстів. Це не так зручно, але це дійсно все є.

+189
mmmeff 23 лют. 2013 р., 23:17:53

Що я вже знайшов:

Докази:

  • Під час втечі дитинства, Хизиру лікує Нуль-Два з цукерками. Він каже: "ААА-му" сказати їй відкривати рот. Пізніше в строки, за ранковий сніданок на початку епізоду, вона точно так само до Хизиру.

  • Вона використовувала слово "дорога" і назвала себе "нуль-ТюмГУ" замість законних 002 або "Йота" дали 9'nes. Це були концепції, хотілося, щоб її спочатку і (особливо відмовлено ім'я) повинні бути охоплені процесом стирання пам'яті.

  • Вона, здається, вважають, що два-це єдине, що може "включити" дощ. Це відбувається тому, що під час їх поїздки в дитинстві, він був розумніший і працелюбнішими і навчив її багато чому.

  • Вона обіцяє йому привести її з плантації. Як він дозволив їй втекти з лабораторії. (Я маю на увазі вона хоче повернути якусь користь)

Контр аргументи:

  • Її образ дій може бути якась "м'язова пам'ять" або поняття впекающимися у своїй психіці для того, щоб допомогти їй психології консолі себе під час стресових ситуацій.

  • Стираючи спогади були виконані лише частково. Це не вплинуло, наприклад, слова вона вивчила.

+173
Richard Wonka 2 серп. 2010 р., 01:27:00

Я не зрозумів жарту за "протилежність Семе" сцени. Не могли б ви пояснити це мені?

enter image description here
enter image description here
enter image description here
enter image description here


+139
CAROLYN FORD 31 трав. 2013 р., 15:03:48

Хто взагалі володіє інтелектуальною власністю (ІВ), права на персонажів манги і історій?

У США, коміксів, як правило, проводяться по команді -- письменник, художник, инкер, колористів, легше, редактора, і, можливо, навіть плоттер. Іноді один або більше з цих людей іноді може навіть замінити в середині випуску. Персонажі, як правило, є частиною загальної всесвіту за участю декількох взаємодіючих персонажів. Це має сенс, що Marvel і DC, найбільших видавців буде володіти ІС.

Це також має сенс, що деякі з художніх людей хотіли б у повне володіння і контроль над їх роботою, і були сформовані дозволяючи це незалежні видавці. Провідних видавців частково пристосувалися до цього бажання, а іноді надають обмежену виключне право творця персонажа. Власності був ще з видавцем, але може тільки Творець приймати рішення, що стосуються їх характеру, за умови, що вони залишилися з видавцем.

Наскільки я розумію, манга сильно відрізняється. Одна людина обробляє листи, мистецтва, і листи. Немає колориста, редактора і видавця, як правило, говорить про речі, а не їх мандатів. Персонажів з різних манги рідко взаємодіють. З одного людини зосередитися, мало б сенс для мене, що мангака буде володіти правами ІВ. Це взагалі справа?

Аніме-це більш широке, з участю багатьох людей за одну серію. Вони просто ліцензію, щоб сказати мангака історію (або іншої людини)? (Може бути, це подібно до того, як лисиця має ліцензію, щоб зробити фільмів "Люди Ікс", хоч "Люди Ікс" відносяться до Марвел.) Я знаю, що деякі аніме-нова робота не засновані на манзі і лайт-новел. У тих випадках, студія є творцем, і це, швидше за все, вони володіють ІС, а також.

+35
leiflundgren 4 лип. 2019 р., 04:37:51

По-перше, це не Риннегана, який увібрав у себе божественне дерево/десять хвостів; це дзюцу Мадара сплітаються, що викликали його. Спробувала передати те ж саме робив, теж стане десять хвостів в jinchuriki.

Погляньте на ці картинки з аніме і манги для себе:

414 серія (на межі смерті) enter image description here

Chatper 663 (Абсолютно) enter image description here

По-друге, спробувала передати Mangekyo Шарінган дозволяє йому поглинати об'єкти в інший вимір. Мадара поглинає десять хвостів у себе. Є різниця. Таким чином, це не дірка сюжету.

+11
feas 2 квіт. 2013 р., 07:20:21

Показати питання з тегом