Чому мама Mokarin так добре зі зброєю?

У кількох епізодах Sabagebu!, Мама Mokarin обробляє її пістолет виключно добре і вона начебто теж задирака (Епізод 7).

Mokarin's mom

Але чому? Вона була частиною її власного клубу виживання? Або, вона мала деякий досвід поводження зі зброєю? Це було коли-небудь виявлено в аніме або манги?

Примітка: спойлер прийнятно.

+133
Duro Max 26 квіт. 2010 р., 17:35:18
20 відповідей

Адмірали також використовують хакі, так було Сакадзуки в хакі проти Марко і Віста хакі. Ось чому Akianu теж було кровотеча, але це не боляче, тому що обидва вони використовують хакі.

+945
zhangwen li 03 февр. '09 в 4:24

А що Miramiel заявив, що мангака з Мисливець х Мисливець, Тогасі Єсіхіро на невизначений перерви, але в кінцевому підсумку буде повернутися.

Однак, варто зазначити, що причиною цього перерви є мангака за хвороби. Тогаши відчуває серйозні проблеми зі спиною (джерела: фандом, ІНС-1, ІНС-2) які нанесли йому численні короткі перерви протягом багатьох років. Це захворювання (поряд з болями в грудях, і спати збиток) була з ним протягом досить довгий час і, можливо, почалося, коли він був ще роблю Юю нього

Ці проблеми з хребтом, особливо в нижній частині спини - робить його важким для мангаки, щоб доставити тижневі голови. Коли цей стан в цьому році погіршився, він був змушений взяти перерву. В аніме не буде прогресу з мангака сюжет не буде наповнений наповнювачі , тому що Тогаши не дозволяє це (і, чесно кажучи, це було б марнотратством). Також ходять чутки , що Тогаши міг просто попросити помічника/S, щоб залучити Мисливець х Мисливець зі своєю сюжетною лінією, але не бажає з різних причин.

Ви можете прочитати ці огляди (старий) питання ось посилання: чому Мисливець х Мисливець манга піти на перерву??

+922
deimus 10 січ. 2017 р., 11:58:01

Я думаю, що це просто, як ви сказали, але це лише думка, оскільки я не зміг знайти жодної інформації про це.

Але якщо ми візьмемо упирі, як і люди, маленький дитина буде повільніше, ніж чоловік, якщо обидва йшли з 30-кілограмовим рюкзаком тільки тому, що чоловік сильніше.

Так що упир з koukaku повинні бути в змозі збільшити швидкість, до такої міри, що б вважати швидкою, але вона була б набагато складніше, тому що це було б не тільки взяти його в потяг його швидкість, а також свою силу і витривалість.

ЗИ: я вважаю, що це можливо, тому що немає жодних негативних наслідків щодо koukako (це просто важка і дуже міцна)

+876
migswd 27 лют. 2019 р., 09:27:20

Було цікаво по меншій мірі, але як багато людей сказали, здається неповним

Кінцівки Шики був відкритий фінал, де глядач повинен представити для себе що трапилося

Зрештою це не показують, що чернець вижив і був портфель (з дівчиною всередині) їхала, що ми можемо тільки припускати, національна траса йдеться в аніме

Така кінцівка дозволяє продовження екран в shiki2 або 2 сезон Мэйби з точки зору вампірів, хто знає

Але так як він закінчився у 2010 році, 8 років тому, його навряд чи аніматорів, щоб провести ще один сезон (як сумно, як це може бути)

Одне питання-звідки хлопчисько повернутися, коли він був зайнятий вампір (Мэйби це було пояснено, і я пропустив його, але якщо не я хотів би знати)

+834
Socii 27 бер. 2012 р., 19:48:13

Нинішнє становище Санджи не було ясно досі в манзі. Нижче наводиться коротка покажчиків.

  1. Санджи-єдина людина в екіпажі Ш., який перебуває в розшуку живий і не живий/мертвий.
  2. Його щедрість збільшилася всього на 100 мільйонів ягід (в 177m ягід ), який припустив, що він був залучений в будь-якому подія, що приголомшила землю на ЗУ.
  3. Нами розглядається плаче, коли вона говорить Луффі, "прости Санджи" і нічого не додається до нього.
  4. Брук каже: "Я жалкую про те, що сталося з Санджи-Сан. Я не можу навіть дивитися на вас прямо зараз".
  5. Як не дивно, Луффі і команда взагалі не парюся про Санджи і не відчувають себе зобов'язаними ходити до нього на допомогу.
  6. В останній раз бачили образ Санджи бачив лавіруючи гарматні ядра з який-небудь корабель і до того, що він перемагає команда Кайдо пірат Sheepshed.

Враховуючи вищесказане, я хотів би знати деякі правдоподібні теорії про поточний стан Санджи.

+754
Brandon Eley 5 черв. 2011 р., 12:39:29

Після точки ви згадали, контент, в основному повністю наповнювач, починаючи з епізоду 26 (початок 2 сезону аніме). За винятком фіналу дуги (епізоди 43-49), яка передбачає якийсь висновок на аніме, вона носить епізодичний контент. Заключна дуга аніме-оригінал і зовсім трохи відрізняється від манги.

Кілька епізодів з аніме засновані на інтерлюдії главах манґи, але вони як і раніше епізодична і не вперед сюжет. Ці епізоди були розширені зовсім небагато з глав манги, які були інтермедій комедійних, що не вперед значно історія. Епізоди 26, 38, 39 і 40 є лише прикладами цього я не знаю, хоча це був час, так як я читав мангу або дивився аніме, так що я, можливо, пропустили один. Ці епізоди досі багато аніме-оригінальний контент, так що якщо вам не подобається наповнювач у ВСІ ви, напевно, не насолоджуватися цим незалежно від того, чи вони засновані на манзі.

Так, коротше, якщо хочете продовження історії, GetBackers, єдиний реальний варіант-це читати мангу. Епізод аніме 25 приблизно відповідає глава 83, в кінці "повернення до нескінченності фортеця" Арк. Аніме дійсно є трохи контенту манга після посилання, але я сумніваюся, що його варто було б дивитися, якщо все ви хочете, це історія і ви не насолоджуєтеся епізодів наповнювача взагалі.

+720
user3051693 2 черв. 2011 р., 19:54:14

Я ніколи не помічала за ним, використовуючи будь-дзюцу, використовуючи будь-який інший природи чакри. Але в останній главі Boruto він показав, використовуючи стиль землі (грязьова стіна), щоб заблокувати напад типу води Boruto, коли вони були спаринг. І він Хокаге так здається він підібрав кілька дзюцу по дорозі.

+701
redrah 30 лип. 2013 р., 14:54:32

Єдине ім'я, яке приходить в голову-японський-бразильський письменник та ілюстратор Юу Каміі, який працює в Японії і дуже знаменитий зараз з аніме адаптації серії немає гри-немає життя.

+667
Dave Reeves 20 жовт. 2018 р., 07:40:06

Я дивлюся Психо-пас. Є працює викладачем мистецтва в жіночій академії. В ході розслідування, аудіо кліп витягується, коли дівчина (в даному конкретному випадку це винуватець) говорить з ним, називаючи його по імені. Так що тепер слідчі знають, що є якийсь хлопець назвав злочинів в Академії.

Після короткої зустрічі між Tsunemori і є, він тікає. Пізніше, Tsunemori використовує фоторобот, щоб пережити досвід, щоб відтворити його обличчя. Після того, як особа буде створено, вони відправляться в академію і підтвердити, що він дійсно був там професором.

enter image description here

Зліва-зображення фоторобота, а праворуч те, що я уявляю це фото з архіву Академії. Вони порівнюють їх (ух, потужний лак для волосся) і вони збігаються.

А навіщо фоторобот? Вони вже знали його ім'я, тому всі вони повинні були йти в академію і згадувати його ім'я. Потім вони показують архівні фото та Tsunemori б визнати його без того, щоб пережити досвід.

+639
Peter Eby 7 січ. 2014 р., 21:45:44

Це насправді японський витівка, відома як Канчі.

З Вікіпедії статтю про Канте.

Kanchō (カンチョー) - японський розіграш у виконанні складав руки у вигляді уявного пістолета і намагається тикати в анус нічого не підозрюючи жертви, часто вигукуючи: "Кан-чо!".

Слово це сленгове прийняття японське слово для клізми (浣腸 kanchō).

За словами Наруто Вікі:

Ця техніка повне ім'я "Konohagakure Хиден тайдзюцу секретна техніка: тисяча років після смерті" (木ノ葉隠れ秘伝体術奥義・千年殺し, Konohagakure Хиден тайдзюцу Ōgi: Сеннен Джоруши, а саме: Konohagakure самих таємних і сакральних техніка: тисяча років смерті, англійське ТБ: прихована село листа таємницю палець дзюцу: одна тисяча років смерті, Великобританії та DVD: секрет ніндзя техніка Прихованого Листа школу, смерті на 1000 років, ігри англійською мовою "Священне тайдзюцу: 1000 років після смерті").

Відзначається, що Акіра Shiotome (Miuna брат) любить грати в Канчо:

Він любить грати в Канчо з Хікарі Сакісіма і шун Саяма і після Manaka прокидається, двох подобається грати один з одним.

Також, у сцені, де Акіра грав на розіграш в 15-му епізоді нагі не Асакура, він тільки сказав "Канчо". Людина, який передоручив це англійською мовою, ймовірно, написав його як "# років болю" як данина поваги до Наруто.

+638
Jacob Braswell 10 лист. 2019 р., 22:00:26

Оскільки існує має ліцензію від власника авторських прав, контент (включаючи скорочення / редагування відео, субтитри, переклад, накладення тексту, дубляж) доступною є офіційним.

Хоча існує переказ, переклад належить аніме студії. Крім того, іноді в студії вибирає як деякі терміни перекладаються.

+592
juffel 9 лип. 2018 р., 08:39:35

Це вже показали в манзі. Зверніть увагу, що це містить серйозні спойлери.

Ключові підвал... не відкрити підвал. Підвал містить скромний офіс, який виглядає звичайним. Ключ відкриває потаємний шухляду в столі, який... порожній. Але скринька має прихований відсік, який містить три книги. Книга містить фотографії родини. На зворотному боці фото записка із зазначенням, що це фотографія, а не малюнок, і це доводить, що людство живе за стінами. Книги дають історію життя Ерен батька і як це відноситься до їх нинішнього стану. Тобто бути виявлені в поточних главах.

+589
Brian Clemens 12 черв. 2015 р., 15:16:17

На початку нової теми відкриття Boruto, крижаний людиноподібна істота (що неймовірно схожа на неповний Juubi) вбачається, використовуючи свій хвіст, щоб укласти Boruto.

enter image description here Його хвіст виглядає як певна форма з дерева випускають змішані з льодом реліз! І він досить великий, щоб зробити Boruto схожий на сучок від відстані. Здається, навколо розмір, якщо не більше, з хвостатої бестією.

Що це за монстр?

+543
Duane Vickerman 27 черв. 2014 р., 13:21:18

Перші 8 книг були адаптовані в 52+серія 13 епізод за олм.

Зверніть увагу, що 13 епізодів після 52 епізоду є оригінальними, а не частина оригінальній дилогії.

У Deltora тінь Землі (3 книги) та дракони Deltora (4 книги) серія, де ви можете продовжити. В залежності від вашого місця розташування, ви можете замовити їх в інтернет-книгорозповсюджувачів (фізичної або електронної книги формату), або побачити, якщо вони доступні у вашій місцевій бібліотеці в електронному форматі.

+426
DreamBro 9 бер. 2016 р., 02:35:10

В 6 серії другого сезону під час випробувань нової силової установки з допомогою команди Самарі, член команди тестування, запитав Tsumugi, хто приєднався до випробувань без попереднього повідомлення, "як ви навіть створюють силу тяги, так чи інакше?" Tsumugi відповів збентеженим тоном, "Я не знаю".

Це передбачає, що Tsumugi провести себе до руху. Оскільки яскраві руху вийшли з-під її спідниці, як річ, це означає, що який би орган вона використовується для прискорення знаходиться там.

+422
Sue K Dccia 17 січ. 2014 р., 06:18:37

Більшість атак Наноха складаються з випромінювальних якимсь промінням або згустком енергії через її тіло і піднімаючи серце і стріляти з нього по ворогу. Наприклад, ось це божественне Бастер:

enter image description here

Ймовірно, вона просто використовує свою магічну енергію для цього. Але вимикач Starlight є винятком. Енергія, здається, зібрати і вогонь на енергії з повітря. Різні версії змальовують його по-різному, але завжди здається, що енергія не приходить від Наноха безпосередньо (за винятком тієї невеликої частини, яку вона використовує, щоб ініціювати атаку). Ось відео версія, це особливо помітно у верхньому лівому куті:

enter image description here

Це просто візуальний виверт напасти, чи воно насправді працюють по-іншому від неї інші? І якщо так, то де вся ця енергія береться?

+237
Brandermau 3 серп. 2018 р., 06:58:53

За ФМА:серія B, гомункулы не повинні старіти. Крім того, всі гомункулы інші, ніж гнів (Кінг Бредлі) може регенерувати себе. Це навіть включає в себе жадібність, яка також в основі людини, гомункула. Ми також бачимо в серіалі, що під час смерті Бредлі, його тіло виродилося. Якщо він зміг нормально рости, тобто не повинно бути такого, що відбувається з її тілом.

+184
luffe 25 серп. 2010 р., 02:04:31
Диявол може плакати-серія відеоігор від Capcom.
+114
Velixtra 6 бер. 2014 р., 18:49:50

Близько 21:00 в сезон 2 Епізод 20, їсти одну і ту ж сцену:

Charles zi Britannia

Сюжет:

На платформі меча Акаші у світі, Чарльз Зі Британія дивиться на стовп-як об'єкт, говорить Богу, що це час, щоб закінчити всі. Тоді Лелуш ходить в тому, що Чарльз помиляється.

Я не думаю, що саб має відношення до сюжету, але тут може бути одне пояснення:

"Тільки не це" може бути одним з Чарльза внутрішні думки, коли Лелуш заходить у кімнату і перериває його.

+112
Jon Leibowitz 20 жовт. 2019 р., 08:25:51

Ми знаємо, що Місяць піднімається маги і сонце і комети імпульс сили.

Є інші речі, які підвищують маги землі і маги повітря?

+45
user14239 12 серп. 2012 р., 17:03:05

Показати питання з тегом