Ви повинні написати повне ім'я людини в Зошит смерті, щоб убити їх?

Так, скажімо, я хотів убити, наприклад, Девід Коннор з Зошит смерті. Але його повне ім'я Девід Уїнстон Коннор. Я повинна написати своє ім'я, або Девід Коннор досить?

+783
TheNotoriousWMB 27 бер. 2012 р., 22:29:56
27 відповідей

Капуста має 2 трансформації.

 • Перший буде супер Саян зелені: це різновид звичайної трансформації літаків SSJ, де є відтінок зеленого кольору в Калі волосся. З точки зору влади, це в значній мірі ідентично перетворення літаків SSJ, тому що в ранній стадії бою, SSJ2 Caulfifla, як видається, бути сильніше і капуста також був заляканий трансформації SSJ3.
 • Друга трансформація буде легендарний супер Саян трансформацію: чому я не кажу про Берсерк держава, тому що це неконтрольований версія повністю освоїв легендарний супер Saiayan. Держава Bereseker тільки призвело до різкого збільшення потужності, але Кейл був не в змозі контролювати і як тільки вона перетворилася в цій трансформації. Це перетворення значно сильніше, ніж SSJ2 регулярні трансформації. Це тому, що йде нога в ногу з SSJG Гоку і SSJ2 Caulifla на термо рука була повністю перевершив SSJG Гоку.

 • Примітка: імена ще не підтверджена офіційно, крім супер Саян Берсерк, який, здавалося, неконтрольованому стані LSSJ. З Броли не Кеннон, ми не можемо укласти з повною упевненістю. Тим не менш, 2 види перетворень і зазначені вище відомості щодо харчування та перетворення та трансформації капуста-це дійсно точний.


  +998
  Neil Whitaker 03 февр. '09 в 4:24

  Як виклик працює нормально, що клон раб виготовляється з трону героїв і цей клон, і їх спогади/досвід роботи/зміни, що відбуваються в природі (тобто корупції) будуть видалені, так що оригінал залишається незмінним.

  з чохлом від Arturia вона зробила свій контракт з світом, перш ніж вона померла, щоб отримати Святий Грааль в обмін на перетворення в героїчний дух як такий вона не буде викликаний з трону героїв, але з того моменту до її смерті. Коли природа Сэйбер, як слуга відкрив візуальний роман показує пару картинок, щоб пояснити, як її підрядних робіт

  Saber's Current NatureSaber after Contract Fulfillment

  перше зображення показує, як шабля буде повернутися в момент часу до її смерті, після кожної спроби на отримання Грааля. друге зображення-це те, що буде, коли вона завершує свій контракт, в якому, коли вона завершує вона приступити до її смерті, а не перед смертю, перш ніж потім ходити в трон героїв.

  Щодо її спогади в Fate/залишитися ніч, щодо її спогади про 4-ої війни вона у них як на Викия її сторінку під її роль доля/нуль

  З Грааль зник і не в змозі підтримувати її форма, шабля відправляється на поле Камланна, як вона згадує слова Ланселота і Райдера.

  Джерело: шабля (Доля/Ніч) - роль - доля/нуль (передостанній абзац)

  також в небі відчувати маршруту після їх запуску з Іллею і Берсеркер, Широ заплутався, Ілля ворожості до нього. Шабля розмірковує про те, чи слід пояснювати це Широ, але замість того, щоб сказати йому, щоб шукати Котомине, незважаючи на бажання мати якомога менше контактувати з ним як можна із-за своєї особистої неприязні до своїм колишнім ворогом господаря. перш ніж Широ входить у церкву (залишивши шаблю на вулиці) вона передбачає не розкривати, що вона знову викликаний.

  поки по іншому маршруту, який -останній епізод - не відбудеться, можна припустити, що в долі маршруту вона залишилася зовні з тієї ж причини (хоча на даний момент він ще не показав, хто вона є) як такої, якщо вона пам'ятає Котомине тоді вона пам'ятає це Ланселота і Райдера слів. але ofcause, як частина її "мрія" це не буде фонд частина, як вона пов'язана з Кирицугу, змусивши її знищити грааль з його залишилися командні заклинання

  Що стосується інших спогадів вона б в останньому епізоді - можна припустити, що це тільки те, що вона буде пам'ятати до кінця про долю маршруту (у тому числі її попередні спроби) а так в гілці Fate нею договір розривається з-за її вибору, щоб знищити проявляється Святий Грааль і приймати її призначення, як цар будь-які подальші спроби б не було їй відомо.

  Однак, оскільки Nasuverse є величезною Мультивселенной з альтернативними термінами, які все пов'язані з допомогою другий магії кінцівка гілці Fate дозволить створити свій власний графік, як такої кінцівки іншої сторони будуть створювати свої власні терміни, в тому числі:

  - Одна, де її корупції в небеса відчуваю, переноситься на майбутні спроби Грааль
  - Де вона живе повним сьодзьо-ай/Юрі життя з Рін після закінчення сутички
  - Де вона продовжує Грааля після Правда кінець необмежену лезо працює (так як він був не повний Грааль, який був викликаний)
  - Один невідомий фінал доля/перебування ніч, що призводить до доля/порожнисте Атараксия, в якій вона була пошкоджена ще великий Грааль не закрили/знищений Широ або Ілля


  з троном героїв, відключений від решти Всесвіту, дозволяючи виклику "героїв" з інших шкалах (Арчер Fate/залишитися ніч це ідеальний приклад) існує висока ймовірність того, що більше там опиниться. однак, так як вона б спогади про колишню Святий Грааль війни/ймовірно, спроби тільки так сказати ви привернули до себе Arturia або Клон, щоб запитати, якщо вона коли-небудь отримав Святий Грааль раніше.


  як остаточне Примітка, оскільки доля/Лабіринт одужав після доля/перебування ніч і не знаючи, коли у власній шкалі від Arturia б вона з'явилася там (тобто. вона згадала коливатися від 4-ої війни, як здригнулися б пам'ятаєш її?) я можу припустити, що в маршруті долі вона не буде мати ніякого спогади про події у долі/Лабіринт.

  +961
  vstalkerv 8 жовт. 2012 р., 21:44:21
  Інші відповіді

  Пов'язані питання


  Схожі питання

  Пам'ятайте, тату Гаари на лобі. Якщо обидва символи об'єднуються, він утворює 愛 (Ай) символ, який означає "любов".

  +961
  Am33d 18 січ. 2016 р., 12:03:30

  Це питання відноситься до однієї частини.

  Я знаю, що Skypians, Birkans, і Shandorians прийшов з Місяця. Але вони повинні були технологічно правильно? Але Shandorians як Calgara представляється невелике плем'я з нульовими знаннями poneglyphs і т. д. Крім того, вони, здається, вірять в ритуали/забобони і т. д., Хоча вони й були колись розвиненої цивілізації, яка жила на Місяці. Крім того, вони здаються надто відсталим в плані науки і техніки. Як це сталося?

  І якщо це правда, то Poneglyphs спосіб дізнатися історію про землі чи Місяці?

  +938
  user661905 5 лют. 2019 р., 22:27:30

  Щоб відповісти на ваше запитання, я повинен сказати, що це можливо для ніндзя вищого рангу майстер в дзюцу, що лежить за межами їх вирівнювання.

  Наприклад:

  1. Саске → Вогонь Релізу, Блискавка Релізу.

   Sasuke's Fire Release

   Sasuke's Chidori

  2. Onoki (Третій Цучикаге) → Викиду Пилу, Землі Звільнити, Вітер-Реліз, Пожежної

   Onoki Jinton release

  3. Сарутобі Асум → Вітер Звільнення, Вогонь-Релізі.

   Він навіть отримав травму з власної атаки, коли він був ватин з членами Акацукі Hidan і Kakuzu

   Asuma Fire release

  4. Kakuzu → Землі-реліз, вітер-реліз, блискавка релізу, пожежної, відпуск води (тільки в аніме).

   Kakuzo

  Я не буду розглядати Какаші і Ямато з різних причин, як у Какаші Шарінган і Ямато був одним з піддослідних Орочімару експерименту по. Але так, оскільки вони є ніндзя і виходячи з ваших запитань, вони задовольняють умові:

  Какаші → Багаття Звільнення Землі Звільнення, Скид Води, Блискавки-Релізі.

  +826
  Crashspeeder 3 лист. 2017 р., 12:19:16

  Особисто я вважаю комети осколок пройшов повне коло по орбіті навколо Землі, тому що навряд чи щось відволікло стільки від первісної траєкторії комети (яка є дотичною до Землі) падають практично перпендикулярно, так як перерву був вище Японії і фрагмент теж впали в Японії Comet fragment trajectory

  Тому цілком імовірно, що більш півгодини минуло між розривом і вплив.

  До речі, я не космічний інженер, може бути, мої міркування не має сенсу ^^

  +818
  philipp 11 лист. 2013 р., 06:15:25

  Наскільки я дивився, Бисямон і Кофуку є зображенням семи богів щастя (七福神 Сіті фукудзин). Але це не було ясно про Шо. Бисямон згадувала про нього як про Бога лихо, але немає такого Бога серед семи богів щастя. Отже, що Бог Шо може бути зображення? Він зовсім новий персонаж?

  +807
  x01x 10 серп. 2017 р., 19:39:13

  Те, що Netflix, позначені "2 сезон" не зовсім нова сезону, а спеціальний епізод з манги, який був показаний по телебаченню в Японії.

  +765
  AMR 12 трав. 2015 р., 21:05:13

  Мудрець шести шляхів запечатав частину Juubi і сформували Місяць. Я думаю, він зробив це в планетарному спустошення свого роду. Якщо б це було так, то статуя Гедо повинні були ядра Місяця.

  Коли Мадара вкрав статую Гедо, хіба це не повинно було порушити рівновагу у ядрі? (Враховуючи, як великі статуї Гедо). Я намагаюся зрозуміти цю причину припускаючи, що Juubi був запечатаний у формуванні Місяця, потім, не відпускаючи Juubi також означати скасування друку, тим самим змушуючи Місяць, як, осінь чи що?

  +736
  Razan Khatib 13 лип. 2018 р., 02:26:30

  Оскільки обидва офіційно приєдналася до команди (під цим я маю на увазі після Арлонг парк), вони використовують спеціальний суфікс, коли розмовляють один з одним. У випадку з Санджи, це не дивно, так як він робить те ж саме з кожною дівчиною він зустрічається (наскільки я помітив).

  Нами, з іншого боку, рідко використовуються такі суфікси, з Санджи тільки ніхто вона називає Санджи -кун.

  Є канонічні підстави для цього?

  +718
  parjock9 25 жовт. 2018 р., 12:23:44

  Може Шизуку, який є 8-м членом примарною трупи використовувати її здатності Нен поглинати підірвав або не підірвав ядерну зброю?

  Можна смоктати випромінювання, викликаного таким зброєю?

  +671
  pandoJohn 26 квіт. 2017 р., 15:14:49

  Ти не переоцінюєш Бога карти на даний момент? Єгипетські боги були створені до поняття Синхро, контакт злиття, або АБВ не було. Є номер картки, який може заявити, що ви виграєте поєдинок після трьох поворотів. http://yugioh.wikia.com/wiki/Number_88:_Gimmick_Puppet_of_Leo я маю на увазі не друк Orichalcos в основному роблять богів безглуздо? Я не знаю багато про Zexal, але я знаю, що якщо ви знаєте, що вони будуть намагатися на явку Єгипту Бог, ви повинні докласти всі зусилля, щоб знищити їх поле і заблокувати їх зон монстр, тому вони не можуть данину. Темна діра, руйнування карти, колоди Ojama може добре працювати.

  +665
  Abdurrahman 26 черв. 2013 р., 22:26:16

  Це фінальна сцена першої серії Ковбоя Бібопа. Прямо перед цією гіф починається, Спайк дивився в простір з вікна.

  Наступні події, описувані в цій GIF суперечите:

  • По-перше, струмінь досить повільно пливе вниз зі сходів, щоб стояти на підлозі стійко. Це тому, що вони знаходяться в космосі, що він був плаваючий, але його наближаються кроки можуть бути почуті, а значить, він має деякі магнітні черевики, які дозволяють йому прилипати до підлоги.
  • Струмінь тримає сигарету, від якої йде дим вертикально вгору, від підлоги (на Землі).
  • Літак сонцезахисні окуляри висить вниз від його фартух. Так що тут або штучної гравітації на кораблі, або окуляри проходять дуже щільно в цьому положенні.
  • Струменя потім кидає цигарку на Спайка, і він плаває в повітрі, як це було в космосі, дим ще йде до стелі. Може бути, вентиляція влаштована так, що потоки повітря від підлоги до стелі.
  • Спайк потім ловить сигарета і її дим продовжує йти вгору, незважаючи на дим, що видихає хмара Спайк просто пливе вперед, не змінюючи її загальний напрям, а це значить, справа не в вентиляції, що робить дим піде туди, куди він іде.

  Це дуже заплутано. Я розумію, що такі речі можна легко не помітити в аніме, але сигарета явно плаває тільки зараз, пролітаючи по прямій лінії, тому я не купую все це. Що відомо про гравітації на Бібоп?

  +577
  user3316249 13 бер. 2010 р., 06:32:09

  Попередження може містити спойлери.

  Ходу вона використовується для обробки Ерен пряме посилання на раніше сцени в аніме (це не було зроблено в манзі наскільки я знаю). В даний момент я не знаю, Енні-Титан. Боротьба переміщення використовуються нагадує її бойових прийомів, що використовувалися в ході навчання. це один з підказка поруч з особою схожий на Титан Енні. Якийсь більш глибокої інформації з цього ходу вона використовувала рух карате від оригінального Ката. Як зазначено у зв'язаному відео вона була навчена в бойових мистецтвах її батько. enter image description here

  +557
  Oh nooo 5 груд. 2016 р., 09:22:23

  В манзі Mudazumo Наки Каикаку, головний герой Дзюн'їтіро Коїдзумі може використовувати "goumoupai", здатне перетворити будь маджонг плитки в білий/Хаку плитка, просто стискаючи його з неймовірною силою, як правило, залишаючи плитку пом'ятий.

  Звичайно, в манзі часто йде за борт з здібності кожного персонажа, але це виглядає як це може бути можливим в реальному житті. Вважаю, що матеріал плитки виготовляється з буде гігантський фактор, але, мабуть, Коїдзумі може навіть зробити це з збідненим ураном плитки.

  Скільки зусилля стиснення потрібно для подряпина/вм'ятина маджонг плитки так, що він стане білим? Це було б можливо для людини (для будь-якого матеріалу)?

  +496
  Muhammad Javed 10 серп. 2010 р., 09:02:07

  Назва серії-це твоя брехня в квітні (японська: Shigatsu ва Кімі немає Усо).

  Що було брехнею? Що послужило причиною для брехні?

  +421
  Meysam Fathee Panah 16 січ. 2017 р., 12:03:14

  На жаль, мої навички дослідження не були до завдання з'ясувати, як термін "примусова драма" вперше з'явився в фандоме аніме, так що все, що я можу це припускати. Я сподіваюся, що хтось може внести відповідь, який проливає світло з цього конкретного аспекту питання. Однак, я знайшов деякі цікаві відомості про походження терміну, який може бути знайдений давно і за межами аніме. Здається, що ця фраза була насправді в кіно, театр, і арт-критики, перш ніж аніме або 4чана, хоча це не дуже поширено.

  Ось скріншот з програми перегляду Google N-грам за фразу "примусове драма":

  Google NGram viewer

  Ми бачимо, що перші виступи фрази невдовзі після 1900 року. Одним з перших, що я знайшов-театр рецензія на виставу "Доктор будить пацієнта" від 1905 випуск Ілюстрованих лондонських новинах:

  До реальної грі, слід визнати, тільки починається майже до кінця третій з чотирьох актів, коли старий фермер раундів (в істинному Адельфа моди) на презирливе однолітків, які в жаху від його "загальні"-Несс. Але потім приходять сльози і впливає швидше вимушена драма [...]

  Як і у класичної музики книга в 2003 році, це, здається, тільки зараз карбування, а не дискретно лексичний елемент, як описує.

  Я пірнув у результати 1926-1952 років, але більшість з тих звичаїв, знову, здавалося, про щось трохи відрізняється від того, що ОП описує. Багато з них, здавалося, для позначення використовується колір (в мистецтві) або видовища і костюм (на сцені), що письменник знайшов перебільшена або непотрібним. Е. Р. це мистецтво випуск журналу з 1947 року.

  Однак роки 1954-1997 виявилося більш плідним. Італійський режисер Вітторіо Де Сіка, здається, використовують вираз з більш або менш той же сенс, що розуміє шанувальників аніме. В інтерв'ю, Де Сіка і інтерв'юер обговорюємо своєму фільмі двох жінок, який був заснований на романі, що інтерв'юер відчуває себе, як Де Сіка може бути адаптований теж вірно:

  З [інтерв'юер]: ви не знайдете його [романа Дві жінкибуло на основі] мелодраматично? Чи Можете ви повірити, що молода дівчина, після зґвалтували, перетворили б так швидко до сексуальної ліцензії?

  ДС [Де Сіка]: ось так воно і є в романі.

  З: здається, навпаки якусь істину, я знаходжу в Діти Дивиться на нас і Умберто.

  ДС: Так, це вимушена драма

  Це інтерв'ю було опубліковано в 1972 році в книзі зустрічаючи директорів. Ви можете прочитати більше інтерв'ю в 2000 антологія Вітторіо Де Сіка: сучасні перспективи, де він включений в якості першої глави, Де Сіка, Де Сіка.

  У дві жінки (роман) у Вікіпедії, дівчина, що Де Сіка і інтерв'юер обговорюємо, Розетта, описується як "наївний підліток краси і благочестивої віри". Однак, під час роману:

  На їх шляху додому, пара [мати Чезира і Розетта дочка, повертаючись до Риму після того, як він взято союзними військами під час Другої світової війни] напали і Розетта жорстоко згвалтована група Goumiers (Марокканський союзних солдат, який служив у французькому Армії). Цей акт насильства так озлоблює Розетту, що вона падає ступіло в житті проституції.

  Де Сіка і інтерв'юер це подія нереально. Вони мають важкий час вірячи, що "підліток краси і полум'яна віра" відразу стала повією після того, по-звірячому зґвалтував, і припускають, що це сталося тільки тому, що автори хотіли зробити ситуацію більш драматичною. Видається, що це майже точно означає, що фендом аніме, як правило, призначається на строк: подія-це "вимушена драма", якщо малоймовірно, або вважає надуманим з метою створення драми, що б не виникло природним чином із ситуації.

  У 1986 художню книгу голлівудські герої теж, здається, використовувати цю фразу точно так само, як любителів аніме:

  "Так, ви знаєте, серіали не ті, що раніше. Я маю на увазі, вони раніше був жарт. Примусове драми та органної музики. [...]"

  Стереотипний образ мильних опер в США також відповідно до аніме-фендом використання "примусового драма"; підступна екс-подругами і злі брати-близнюки постійно приходять з нізвідки, щоб кинути гайковий ключ у героїв та героїнь плани на щастя.

  В моїх первісних пошуків я знайшов кілька використовує "примусовий драма" в сучасному кіно, телебачення, театру та коментарі, включаючи цей рецензія на фільм визнання підліткова королева драми , і це рецензія на фільм трохи допомогти. Обидві ці статті використовують термін способами, які не суперечать використання Вітторіо Де Сіка, в якому я стверджував, це дуже тісно пов'язане з використанням у фандоме аніме.

  Мої власні дослідження, однак, припускають, що цей термін набагато частіше в обговореннях аніме, ніж при обговоренні інших видах ЗМІ, як представлено в питанні. У мене є тільки припущення, чому це. "Вимушена драма", всі звичаї, які я знайшов, широкий, суб'єктивний термін, який послідовно описує драматичні події, які є неправдоподібними і написано без тонкощі. Аніме, за своєю природою, не надають багато правдоподібності подій, які відбуваються. Хоча є аніме, які тонко написано, норма для аніме писати, особливо в жанрах, найбільш часто бачили в західних країнах, це не тонкощі.

  Так як існує безліч аніме, містять події, які можуть бути з достатньою підставою назвати неправдоподібним і нетонкий, це має сенс, що термін, що описує подібні заходи стануть поширене серед шанувальників аніме. Однак, як я казав на самому початку, мені не вдалося точно з'ясувати, коли цей термін увійшов у фендом аніме, і у мене немає жодних доказів на підтримку своєї гіпотези про те, як вона здобула популярність. Я сподіваюся, що інша відповідь може заповнити ці прогалини.

  +327
  Irista Simon 11 лют. 2014 р., 05:49:00

  Я вірю, так це так. Світло (це світ, який не усвідомлював, що він Кіра), так як я і вважала його одним. Але Кіра (так, світло, який має спогади Кіри) розглянула я його ворог.

  Що цікаво і що я вважаю не зовсім, на думку вболівальників, є те, що світло і Кіра-одна особа.

  Світ без його спогадів, досі Кіра. Кіра з його спогадами, ще світло.

  Я маю на увазі, точно так само, як Міса буде до сих пір пам'ятаю свої почуття на світі, навіть втративши пам'ять про неї, крім того, я вірю, що світ досі пам'ятаю враховуючи, що мене подруга під час їх розслідування разом (після того, як він втратив свої спогади).

  Його Кіра себе більш домінантним, але ґрунтуючись на тому, як світ побачив я, коли він дивиться на порожнє крісло, і бідкається про те, як все не цікаво без л, і навіть кат-сцени, щоб висвітлити порожнє обличчя, коли він на побаченні з Міса відразу після його скаржилася, Я пішла, він дає ідею, що світ, де-то в глибині душі сумує л.

  Він пропускає виклик, він нудьгує по своєму "другові". Хоча я противник Кіри, Ryuuzaki була подруга Світла. У них було багато спільного, вони були на рівних, буквально ніхто не міг зрівнятися з ними, як вони зробили один з одним, так що ні на що, світло щось унікальне в його відносинах з Л. Я не вірю, що він ніколи не дбав взагалі.

  Це просто, що він піклувався про те, що Бог Нового світу набагато більше, і таким чином був готовий викинути все інше для нього.

  +295
  SenpaiSilver 1 лип. 2017 р., 04:34:48

  Як йдеться цитата з Вікі: "Тому що дев'ять-хвости чакра була занадто великою, щоб запечатати в дитини, Мінато використовував печатку Мертвого демона споживання, щоб скоротити свою чакру навпіл, запечатуючи Інь підлогу у себе."

  Так що Наруто не мати з обох сторін чакра Куруме для початку. Це робить неможливим для нього, щоб перейти на повний режим Биджу, так як вимагає як інь і Ян боку хвостатого звіра чакра. Однак з шавлією тренування Наруто він може використовувати Курама Ян чакру, щоб це повною мірою. Тому питати, чому він не може зробити те, що вимагає обидві сторони хвостатого звіра чакра є несправедливим. Його "режим Биджу" - це більше схоже на режим відлюдника + kybi. Як я ще не закінчила аніме (епізод 320) це моя думка.

  +272
  Zaw Htut Yair 22 груд. 2016 р., 17:26:09

  Отже, Моро не може поглинути Majin Буу ки, як він зробив з Гоку і Вегета. Це все ще не пояснює, чому на початку бою, коли сили Вегета не оговтався, він міг битися на рівні з ним. Це Моро насправді слабкий і його потужні магічні атаки-це енергія, запозичена від Землі і магія та інше? Це все ще не пояснює його опір утримання супер Саян синій. У нього є магічні прийоми підвищення його опору з персонажами, які не мають магії? Зробив Majin Буу сильніше, ніж SSJ3? Питання про те, які суми все це є

  Як можна Moro можуть перемогти супер Саян блюз, але Majin Буу може битися з ним?

  +253
  gnarlybracket 24 трав. 2014 р., 22:13:59

  Мені цікаво, чому гра хрест названий так. "Хрест" з'являється в аніме в різних формах:

  1. Перед початком кожного епізоду, коли сім'я Цукісіма радить глядачеві дивитися аніме в добре освітленому приміщенні і з великої відстані, у вигляді хреста між листям конюшини:

       enter image description here

  2. У відео відкриття пісня, Знову ж у вигляді хреста між листям конюшини:

       enter image description here

  3. У рекламі інтервал з епізодів, куди більш помітно:

       enter image description here

  Однак, це має особливе значення у зв'язку з сюжетом/сюжетом аніме?

  +238
  joe clement 17 вер. 2014 р., 21:05:55

  Коли клинок повернутися до Tamburum отримавши запрошення від князя Радж в манзі (голова)? Ви бачите, я втратив, де я був в манзі і не можу здатися, щоб знайти, де я читав. Якщо ви могли б сказати, мені дуже допоміг, дякую!

  +122
  Bruce Allsman 20 бер. 2016 р., 02:26:55

  enter image description here

  Стандартний персонаж, сюжет, та розташування спойлери на сезон 1 і 2 атаки на Титані, і відповідний матеріал з манги. Деякі речі ми знаємо про Микаса будинок дитинства та подій, які дають нам уявлення про своє розташування:

  • Це пристойного розміру дерев'яний будинок, розташований у сільській місцевості, в оточенні дерев, біля підніжжя пагорба, в гірському регіоні. На стороні будинку, вони зберігають неабияку купу дерева, і ніхто з навколишніх дерев виглядали вирубали, так що ми можемо припустити, що площа питання, ймовірно, в лісі або біля лісу, біля підніжжя гори (манга, тому. 2, стор 36)
  • Коли Микаса викрадений, вона потрапляє в інший сільській місцевості, який розділяє ті ж дерево-як і житла, в оточенні дерев і з видом на гори, дуже близько до в спину, падіння, і будинок виглядає, щоб бути на похилій поверхні якийсь (манга, тому. 2, стор 42)
  • Незабаром після цього ми вам короткий екскурс в спогади дитинства, який підтверджує, що будинок знаходиться біля підніжжя лісу, а дім-це дім сільгоспугідь (манга, тому.2, стор 62).
  • Тепер ми знаємо, що Ерен жив у Shiganshina, і є два лісу по обидві сторони від цієї зони, або правдоподібне місце для розташування Микаса будинок дитинства. Місцевість на північний схід від Shiganshina де зіткнутися з самкою Титан відбувається ми і так знаємо, що там ліс. Район на північний захід від Shiganshina де викраденням Крісти відбувається, тому ми знаємо, що є також ліс.
  • Але, як було сказано вище, дитинство Микаса був розташований поруч або в лісі, а ліс був поруч з пристойних розмірів гірський хребет. Співвідносячись з місцевістю, представленої в Томі 2 манги, тільки гірські хребти в стінах Північно-Заході Shiganshina. Немає ніяких гірських хребтів на північному сході Shiganshina (манга, тому. 2, стор 38)
  • Нарешті, в якості аргументу, що Микаса жила поза стін, пам'ятайте, що розташування було досить близько до будинку Ерен в Shiganshina, що Ерен і його батько відправився в будинок Микаса пішки. І, напад на Титані, ніхто не проходить через територію Титан без коня. Таким чином, враховуючи, що вони відправилися в будинок Микаса пішки було б безпечно припустити, що розташування вони їхали в межах стіни Марія, але за межами Стіни Троянда.

  Це означає, що найбільш імовірним місцем для Микаса своє дитинство десь поруч Chlorba, ймовірно, до південно-схід від нього, але все ще в межах стіни Марія. Принаймні, до отримання додаткової інформації виділяється те, що доводить зворотне.

  +95
  DanchikMC 20 трав. 2018 р., 16:45:29

  У главі 882 з одного шматка ("поза очікування Yonkou")

  Ми бачимо Луффі на даний момент він буде використовувати своє спорядження 4-го, в пастці в поточній Моті, і його опоненти реагує таким чином:
  enter image description here

  Це передбачає, що він володіє знаннями як 4-е техніки передач Луффі і механізм, щоб активувати його. Однак, Луффі ніколи не згадується в його боротьбі проти нього, так що це перший раз, коли він бачить, як Луффі і його техніка.

  Як так ? Це те, що відомо, Диявол користувачі фруктами, і всі, хто їв їх "шестерінками", як Луффі ?

  +93
  Nick Cameron 16 січ. 2012 р., 05:40:49

  Дух бомба проти Majin Буу був просто набагато більш потужний, ніж той, який використовується проти Frieza.
  Сила духу бомби залежить від кількості енергії користувач може зібрати.
  Під час бою проти Frieza енергія приходить від namek і деяких довколишніх планет. На той момент населення на namek так косить не багато енергії звідти.
  Проти Majin Буу енергія виходила від сильно заселені землі, інший світ, новий натяк і іншим уцілілим планет сектора.


  Джерело : куля Дракона Вікі-статей про дусі бомби проти Фриеза і Majin Боу.

  +76
  TheAmir 12 лип. 2013 р., 17:49:52

  Користувач /U/urban287 на Reddit пропонує цікаві нестандартні перегляду того для перегляду всієї Raildex серії:

  1. Сезон рейлгана 1
  2. Сезон рейлгана 2
  3. Сезон 1 індексу
  4. Сезон індексу 2
  5. Індекс фільму

  Його міркування досить переконливими:

  Дивіться перші сестри дуги в індекс абсолютно руйнує емоційний вплив від побаченої на це з точки зору Мисака, забезпечуючи абсолютно ніякої вигоди. Сестри дуги 4 епізодів в індекс і 14 в railgun S як таке railgun S версії реалізації повинні чітко мати пріоритет, особливо враховуючи той факт, що вона є первинної дуги всього railgun серії (і, можливо, найкраща дуги з усього шоу).

  [...]

  Перший сезон індексу є самим слабким вступ до серії. Сезон індексу одному написано досить погано. Він робить жахливу роботу, пояснюючи світ і що відбувається.

  Raildex-це ситуація, де життєва мудрість "дивитися у виробничих цілях" начебто ламається, тому що насправді існують два паралельних постановок. Після цього, спостерігаючи за тим чи як і раніше зберігати виробничого замовлення в межах кожного окремого виробництва (тобто індексу і рейлгана), я думаю, що це працює.

  Якщо ви дивитися серії в такому порядку, зверніть увагу, що епізоди 10-14 сезону індексу 1 в основному конденсуються, дряннее версії епізодів 2-16 сезону рейлгана 2. Це буде трохи тягнути лямку, щоб пройти через це, Але ви повинні зробити це в будь-якому випадку, оскільки індекс версія показує події з точки зору різних персонажів (Тоума по).

  +70
  kisha 1 бер. 2019 р., 21:52:28

  Пам'ятаю, перші глави, які створює обстановку для історії початкової школи детектива. Кудо Шінічі був спійманий чорний організацію, коли він робив деякі дослідження, і він був насильно годують препарат, який повинен убити його (але він тільки стискає на тілі дитини).

  Хоча його маленьке тіло незручно в повсякденному житті, це найкращий стан для Шінічі, щоб продовжити розслідування Чорно організації, так як Чорна організація не знає, що він ще живий і у вигляді дитини.

  Якщо він розкриє свою особистість, щоб біг, знаючи її характер, вона, швидше за все, щоб допомогти йому в його розслідуванні, яке поставило б її в небезпеці бути усунені, щоб тримати рот на замку. Не кажучи вже про те, що його може залучати не тільки її, але і багатьох людей навколо них.

  +16
  user416096 13 вер. 2012 р., 01:23:30

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil