Хто ці дві дами в мэйдж квартиру?

В епізоді 5, коли майор Кусанаги переглядає оригінальний людина, яка сміявся запис події в її власній квартирі, двом дівчатам, можна побачити з нею. Один приніс коктейль, а потім обидва невідомих дівчат, що спали біля Matoko на ліжко.

Один, здається, бути одягнені служниці, і основним її пити я припускаю, що вона її особиста покоївка бот.

Наряд іншої дівчини я не можу визначити. У неї темне волосся. Покоївка яскравіше фарбованим волоссям.

В черговий раз в епізод 20 ми бачимо світле волосся дівчина розмовляє з головним, поки вона готує, щоб помінятися тілами. Мабуть, тіло процедури перемикання потрібно для свідка. Ми також знаємо, що клоновані люди не можуть успадковувати нерухомість. Я не впевнений, що ці фактори пов'язані, але щось підказує мені, що бот не буде розбірливо свідка для перемикання тіла. Можливо, дівчата-люди, а не андроїди.

Хто ці дві дівчини? Є вони люди або вони андроїди? Які їхні імена? Які їхні обов'язки?

+822
user61359 29 квіт. 2013 р., 11:03:09
16 відповідей

Я знайшов відповідь.
Схоже, вона з'являється буро-червоні очі, але за замовчуванням-червоний на думку більшості Зун робіт. Крім того, карі очі були трохи червоні, тільки те, що це, в основному, з'явилися коричневі, якщо не придивлятися.

+884
Max Zhuravlev 03 февр. '09 в 4:24

Коли Мадара був відроджений, він втратив свою пару риннегана ,його резервуар нескінченна чакра і не бути убитим здібності (бути проекту Tensei Едо).

Отже, я знаю, чому Мадара хотів бути відроджений, але на моє запитання , як здатність відрізняється в цих 2 випадках?

+723
Anat Harush Partush 11 серп. 2014 р., 16:03:10

В манзі ми з'ясували,що

Користувач один для всіх попередніх закидони колишньої користувачів, тобто поточного користувача (Midoriya) має принаймні 7 закидони

Може один за всіх передача користувачем просто одна з його примх іншим користувачам?

+514
Thomas Callahan 10 лип. 2017 р., 14:11:52

Це інший шлях навколо. Шармандером, ймовірно, скоро помре, якщо його полум'я от-от згасне на себе. Як ви вже знаєте, силу полум'я на хвості відображає рівень його здоров'я.

Я читав про цю тему вже багато раз в мережі, і я думаю, там було трохи про те, якщо ви були, щоб погасити Шармандером хвіст вогні, поки він здоровий, він би просто незабаром знову спалахує. Так начебто його хвіст вогню, як свічки трюк, який не виходить (якщо пам'ятаєш зі свого дитинства).

+504
ViGarbuzova 31 січ. 2019 р., 11:48:16

Бойові брати Елрік в ранньому епізоді ФМА: Братство аніме, жадібність зрештою застигає все його тіло, роблячи його невразливим для ушкоджень, крім безпосередньо перетворюють його броньованими шкіри.

Пізніше в шоу, жадібність має кілька боїв проти ворогів, які не використовують алхімію, і, отже, він повинен мати колосальну перевагу над ними. Проте, він ніколи не твердне все його тіло—він майже завжди обладунки його тіла, але груди, шия і голова завжди залишаються уразливими—і ці слабкі місця завжди експлуатували.

Ми бачимо його знову використовувати свою міць в епізод 58 в бою проти якийсь безіменний Муков, після майже повного знищення у важливому поєдинку, де він захищав лише його руки.

Чому жадібність не броня себе повністю, коли це дійсно має значення?

+494
Praneetha 17 вер. 2018 р., 12:08:21

Я тільки що закінчив дивитися Шарлотта і мені цікаво, чи буде він згаданий в будь-якому місці, скільки часу знадобилося йому, щоб виконати свою обіцянку?

+395
aiwas 7 бер. 2010 р., 08:26:37

Нова картина Гоку можливою новою формою/трансформації з'явився і деякі люди вважають, що це може бути пов'язано з цим інша картина можливого нового Гзк форма/трансформації , що Гоку червона аура в новий Dragon Ball супер відкриття? .

Звідки ця нова картина взялася?

enter image description here

Примітка: не можу знайти картинку з інструментами запропонував.

+367
billo 30 квіт. 2017 р., 19:53:48

Немає. Він не розуміє її сон. Але ви повинні дивитися на речі з його точки зору.

Він демон, який не може жити в Асія, тому що ніщо не може прийняти його занадто довго. Зовсім по-іншому, Мефісто, він не може зрозуміти / вивчити Асія на всіх.

Від його пойнг зору, будучи в Пекло на вічні віки, концепції світу, як ми, люди, розумієте це просто надто чужі.

Ми можемо припустити, що він був закоханий у Юрія, але він взяв те, що вона сказала йому кілька місяців / років вони співіснували і застосував свою власну інтерпретацію.

+329
ChillyChili 20 груд. 2010 р., 19:26:41

Або в аніме або манги, який м'яч кросовери Дракон є? Я бачив це той, який змішується дракона м'яч з одного шматка з Торіко. Чи є інші? Камеї не в рахунок, такі як Арал камеї у куля дракона або Дракон м'яча камеї в Арал.

+322
Michael Hoppe 10 квіт. 2018 р., 02:58:04
"Шинигами-сама ні Сайго не Негаю Жо" - це серія манги Ямагуті Мікото.
+292
forsaj 8 груд. 2014 р., 11:18:23

Тацуя використовував матеріал лопати без третього ока.

Ця сцена на самому початку першого епізоду, був незабаром після того, як Тацуя використовував відростання на Міюкі і ко. Вони навіть бити свою дупу за вбивство людей, які здавалися або відступали після того, як йому сказали не робити до. В цьому випадку, без третього ока. Матеріал вибух був теоретичним, так як відростання був, коли він використовував його в перший раз, щоб врятувати життя Міюкі. Коли він збирає об'єкта або людини, він набуває глибокі знання про нього і його місцезнаходження. Під час першої битви, він намагався розібрати ворожих снарядів з кораблів і використовувати їх як спосіб використовувати матеріал лопне. Тому що снайперська гвинтівка у них на руках не було достатньо, щоб надати йому потрібну точність і спочатку він хотів використовувати кулі з пістолета сказав. Тацуя також згадав, що якби він захотів, він міг зробити свій третій очей і навіть поліпшити його.

+248
HMadhi 2 черв. 2013 р., 20:56:10

Kekkei Genkai знаходиться не те, що існує тільки в методиці, це те, що обмежує інших користувачів, щоб використовувати ту ж техніку для свого повного потенціалу. Можна сказати, що це спорідненість клану зробити техніку краще і поліпшити його надалі обсязі. Ви могли б використовувати Kekkei Гэнкай, але він не буде сильним і ефективним, як це було, коли зробив член конкретного клану" Какаші був шарінган, але не може перемогти Ітачі, так як він не мав Kekkei Гэнкай.

+216
filmosos 8 квіт. 2019 р., 08:42:24

Це були останні і реальний, я б сказав, що це Токіо ворони, а не знайомий нуль. Як ніби хороші серії, так що перевірити їх.

  • Licencer панелі був реальний, і Токіо ворони поширюється по Funimation.

  • Токіо ворони оригінальний пробіг був від 9 жовтня 2013 року по 26 березня 2014 року, який зовсім недавно. Знайомий нуль вже більше 3-х років, враховуючи, що він має 4 сезони.

  • Чоловічий протагоніст, Harutora Tsuchimikado, підходить нормальний хлопець сидить. Він народився в сім'ї onmyouji, але не може почуття би то ні було духовною силою.

  • Він займає на обіцянку, яку він зробив давно, щоб стати Нацуме шикигами (знайомі).

  • Як Harutora стає Нацуме шикигами, він повинен слідувати за нею назад в Токіо і відвідати Onmyo школі (яка є спеціалізованим навчальним закладом) з Нацуме.

Я вирішив дати невелику виверт від роботи...

+126
dtbarne 6 груд. 2010 р., 03:46:34

Мінато не хочуть робити все по своїй волі - він був змушений робити все по-своєму. Під час атаки Конохи, Мінато був виконувати свої обов'язки, як:

  1. Чоловік/батько, який захищав свою сім'ю
  2. Хокаге, який захищав село

Незабаром після того, як Мінато переміщуватися дев'яти хвостах від села, він хотів зв'язатися з Hiruzen, щоб повідомити йому, що сталося, але він був перерваний спробувала передати, перш ніж він був шанс. З цього моменту, Мінато були повні руки з захистом Кушина, бої спробувала передати, і захищати село.

Як показано пізніше в ряду, Мінато політ Бога Грому техніка має можливість переміщувати інших з ним.... поки він дає їм свою чакру, щоб зробити так. У нього була можливість, Мінато, напевно, були б кілька шинобі з ним, щоб допомогти йому.

З урахуванням сказаного, так як в селі більше не загрожує безпосередня небезпека від дев'яти хвостах, Hiruzen і група шинобі підібгав Мінато у спробах його помічник. На жаль, вони, нарешті, прибули на місце Мінато після всього, що сталося.

Він намагався досягти третього Хокаге , так що він міг би повідомити йому, що відбулося, але був перерваний тобі

[...]

Вже не контролюються, дев'ять хвостів почали відступати з села, але він продовжував нападати на Коноху ніндзя, які переслідували його

[...]

Побачивши поблизу третього Хокаге, Мінато спілкувався з ним останній запит

(Курсив мій)

+110
wiggum22 5 вер. 2015 р., 05:21:16

У SSJ3 форма, вихід енергії величезний, на відміну від SSJ4 форма. Доказ написано в цій статті Дракон м'яча Вікі. Причина цього невідома, наскільки я знаю.

У Драгонболл ГТ дочірньої форми Гоку викликало у нього проблеми з використанням Супер Саян 3. Його маленьке тіло не могло впоратися з вихідною енергією трансформації, і він може тільки утримувати її протягом однієї хвилини. [...] Це був після цього бою, що Гоку припинити використання супер saiyan 3, так як він був сильно перевершив грубу силу і мінімальний невдачі супер Саян 4.

+68
Judo 12 квіт. 2014 р., 09:30:55

В один шматок, є диявольський фрукт, що робить вас відмінним плавцем? Це здається неможливим, оскільки їв диявольський фрукт змушує вас не в змозі плавати. Чи серії коли-небудь бачили це?

+46
looposhi 26 лют. 2018 р., 19:18:46

Показати питання з тегом